Malegra 50 купити таблетки Малегра 50 мг Відгуки Інструкція

Malegra-50 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(3/5)
1 відгук(и)
Ціна: 200.00 грн

Дженерик Віагра 50 мг силденафілу в одній таблетці. Торгова назва: Malegra-50. Виробник – SUNRISE REMEDIES. EXP. 11/2024 

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
20,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
200,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
400,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
600,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
100,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 000,00 грн

Детальна інструкція, склад та відгуки для дженерика Малегра-50

Malegra 50
Малегра-50 фото

Що таке Malegra-50?

Malegra-50 - засіб для потенції на базі силденафілу (Віагра). Силденафіл, потрапляючи в кров, розслабляє гладкі м'язи кровоносних артерій і покращує ригідність статевого члену. Малегра вживається виключно для лікування імпотенції, але є деякі зареєстровані бренди силденафілу (напр. Revatio), здатні поліпшити толерантність до фізичного навантаження у пацієнтів з легеневою гіпертензією.

Специфікація дженерику
Назва брендуMalegra-50
ВиробникSunrise
Основне призначенняПрепарати для якісної потенції
Основна активна речовинаСилденафіл цитрат 100 мг
Терапевтична дозаРекомендована доза препарату - 50 мг силденафілу (одна таблетка). При необхідності дозу можна збільшити до 100 мг.
Особливості прийомуПриймати за 1 годину до сексуальної активності. Малегру 50 не рекомендується приймати з алкоголем та висококалорійною їжею.
Початок діїЧерез годину після прийому
Кінець діїЧерез 5-7 годин після прийому дженерику
Упаковка10 таблеток в блістері
Тривалість зберіганняТри роки від дати виробництва

Як приймати Malegra-50?

Приймайте Malegra-50 точно в такій дозі, як це було зазначено у рекомендаціях від лікаря. Дотримуйтесь всіх рекомендацій в призначенні і не вживайте довше або у більших дозах, ніж вказано в інструкції.

Малегру 50 в основному рекомендують приймати по мірі необхідності - за 30-60 хвилин до інтимного контакту. Ви також в змозі прийняти таблетки за кілька годин статевого акту. Не приймайте силденафіл частіше, ніж один раз на добу.

Під час статевого акту, якщо відчуваєте біль, оніміння, нудоту, поколювання в щелепі, шиї, руках, груддях або запаморочення - зверніться за медичною допомогою.

Дозування Malegra-50

Стандартне дозування
Рекомендована початкова доза - 50 мг силденафілу (1 таблетка Малегра-50) перорально раз на день. Препарат приймається в міру необхідності, за годину до сексуальної активності.

Можливе вживання гнучких доз лікарського засобу від 25 до 100 мг (від 0,5 до 2-х таблеток) перорально раз в 24 години.

Примітка:Malegra-50 може прийматися в будь-який час до сексуального контакту, в проміжку від 30 хв. до 4-х годин.

Malegra-50 можна приймати як щодня, так і в міру необхідності. Нічого не буде, якщо ви пропустите прийом лікарського засобу або кілька його прийомів. Malegra-50 не викликає звикання при періодичному застосуванні.

Літні пацієнти понад 70 років:

Рекомендована величина дози для літніх людей - 50 мг силденафілу. Препарат приймається орально за 60 хвилин до статевої близькості один раз на добу. Залежно від безпеки і фізіологічної віддачі, величина дози Malegra-50 може поступово підвищуватися до 100 мг силденафілу.

Заходи, що вживаються при передозуванні препаратом

Перевищення терапевтичних доз препарату не призводило до клінічно вираженого підвищення якості ерекції, але в свою чергу це сприяло невиправдано високому ступеню ризику придбання несприятливих сторонніх ефектів. Щоб мінімізувати подібні ефекти від силденафілу, дотримуйтесь вказівок лікаря та інструкції до препарату. При передозуванні необхідно негайно звернутися за професійною медичною допомогою.

Протипоказання для прийому дженерику Малегра-50

Прийом Malegra-50 протипоказаний, якщо:

 • ви приймаєте медичні нітрати для лікування стенокардії та захворювань серця. Такі лікарські засоби бувають на основі ізосорбіду динітрату, нітрогліцерину або ізосорбіду мононітрату. Також нітрати зустрічаються в деяких інгаляційних наркотиках ("Попперс"). Спільне використання Malegra-50 разом з нітратами може призвести до раптового і суттєвого зменшення артеріального тиску;
 • ви приймаєте лікарські засоби для лікування легеневої гіпертензії, такі як ріоцигуат (Adempas);
 • алергія на силденафіл, або на його додаткові агенти.

Розкажіть своєму лікарю про інші сторонні захворювання, особливо якщо це:

 • гіпертонія або гіпотонія (систолічний АТ вище 170 або нижче 90 мм рт. ст.);
 • пігментний ретиніт;
 • фізична деформація статевого органу (наприклад, захворювання Пейроні);
 • захворювання кровотворної системи (множинна мієлома, лейкемія або серповидно-клітинна анемія);
 • захворювання коронарних артерій серця, проблеми ритму серця або ураження серця;
 • хронічні форми захворювання нирок і печінки;
 • порушення згортання крові;
 • крововилив у мозок, хронічна серцева недостатність або недавно перенесений (протягом останніх півроку) інфаркт міокарда;
 • якщо статевий контакт вам протипоказаний за станом здоров'я.
 • виразка шлунку і 12-ти палої кишки;

Невідомо, чи потрапляє силденафіл через еякулят в молоко або чи в стані він завдати шкоди дитині в період грудного вигодовування чи вагітності. Поставте до відома свого лікаря, якщо ви вигодовуєте груддю.

Відомі випадки, коли силденафіл знижував надходження крові до оптичного нерву очей, тим самим викликаючи раптову втрату або зниження зору. Це сталося з незначною кількістю чоловіків, які отримували силденафіл (близько 50 осіб за весь час). Переважна частина з них мала супутні проблеми зі здоров'ям і знаходилась в групі ризику: холестерин вищий за норму, куріння, вік не молодше 50 років, діабет, високий кров'яний тиск, судинні захворювання або існуючі в анамнезі проблеми із зором. Не встановлено зв'язок між втратою зору і прийомом силденафілу.

Забороняється прийом Malegra-50 особам молодше 18 років.

Взаємодія

Не приймайте таблетки Малегра паралельно з такими лікарськими препаратами як тадалафіл (Сіаліс), варденафіл (Левітра) або аванафіл (Стендра). Поставте до відома лікаря про інші препарати, які ви вживаєте для лікування порушень ерекції або будь-якими іншими медичними препаратами, які ви тільки припиняєте або починаєте використовувати, включаючи:

 • антибіотики (кларитроміцин, еритроміцин, телітроміцин та інші);
 • блокатори альфа-адренергічних рецепторів (празозин, йохімбіну гідрохлорид, доксазозин, теразозин та ін.);
 • протигрибкові ліки (кетоконазол або ітраконазол);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (саквінавір, ритонавір, індинавір, атазанавір і ін.).

Це далеко не весь перелік небажаних лікарських взаємодій з Malegra-50. Решта засобів, включаючи вітаміни, рецептурні і безрецептурні ліки і продукти рослинного походження, також в змозі взаємодіяти з силденафілом.

Продукти харчування, з якими не варто приймати Малегра-50

Утримайтеся від прийому спиртного. Вживання спиртних напоїв в змозі стати причиною надмірного зниження артеріального тиску і пов'язаних з ним побічних реакцій.

Грейпфрут і грейпфрутовий сік здатні вплинути на експозицію препарату і призвести до небажаних наслідків. Уникайте прийому грейпфрутових продуктів при вживанні силденафілу.

Утримайтеся від прийому додаткових лікарських засобів для усунення недостатності еректильної реакції, такі як йохімбін або алпростаділ.

Важлива інформація!

Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4-х годин і супроводжується біллю. Тривала ерекція (пріапізм) може стати причиною незворотних змін в кавернозному тілі члену.

Не приймайте Malegra-50, в разі, якщо ви використовуєте агенти на основі нітратів в лікуванні стенокардії, в тому числі нітрогліцерин, ізосорбіду динітрат, ізосорбіду мононітрат і деякі наркотичні речовини - "попперси". Паралельне використання Malegra-50 з синтетичними нітратами здатне викликати раптове і серйозне зниження кров'яного тиску.

Деякі лікарські засоби, при використанні одночасно з Malegra-50, здатні викликати небезпечні або небажані явища. Повідомте свого лікаря про всі лікарські препарати, які ви приймаєте в даний період часу.

Побічні ефекти

Основні побічні ефекти Malegra-50:

 • розлад шлунку;
 • грипозний стан і закладеність носа;
 • жар, почервоніння лиця і шкіри;
 • головний біль, запаморочення;
 • зміна сприйняття кольору (ціанопсія, хроматопсія).

Інші реакції зустрічаються значно рідше і головним чином бувають у чоловіків, які мають захворювання або приймають інші ліки, непоєднувані з силденафілом.

Негайно зверніться за невідкладною медичною допомогою при виникненні таких реакцій організму:

 • набряки ніг, рук або щиколоток;
 • розлад скоротливої активності серця;
 • неритмічне дихання;
 • епілепсія;
 • часткова або повна втрата зору;
 • прояви алергічних реакцій на препарат або на окремі компоненти, що входять до його складу;
 • біль, що розповсюджується до щелепи або плеча, нудота, тиск або біль в грудях;
 • ерекція тривалістю більше, ніж 4 години;
 • раптова втрата слуху або дзвін у вухах;

Забезпечення збереження ліків

Зберігати при кімнатній температурі, далеко від дітей, вологи, світла і тепла.

Відмова від відповідальності

Перед вживанням Малегра-50 ми рекомендуємо отримати професійну консультацію профільного лікаря, а також виключити всі протипоказання, пов'язані з прийомом ліків, що містять силденафіл. Ліки з силденафілом, в тому числі Malegra-50, повинні відпускатися строго за рецептом. Керівництво сайту знімає з себе відповідальність за всі ризики, пов'язані з безконтрольним вживанням силденафілу і завдану шкоду здоров'ю в результаті самолікування Ставтеся з відповідальністю до свого здоров'я і приймайте препарат Малегра-50 виключно у комплексі з розумними запобіжними заходами.

Відгуки

По (Днепр, Украина) на 03 Jul 2020 (Malegra-50 / Малегра 50) :
(3/5

Минимальный заказ

В чем прикол? Пытаюсь заказать 2 таблетки, выкидывает ошибку, что минимальный заказ должен быть не менее 150 грн. Зачем продавать то, что по сути невозможно купить. Покупать целую пачку не хочу, мне хотя бы попробовать нужно для начала

 Повідомити про порушення