Aurogra 100 купити таблетки №10 Аурогра 100 мг Відгуки Інструкція

Aurogra 100 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Aurogra 100 (Аурогра 100) - чудової якості Віагра з вмістом 100 мг силденафілу. Виробник Aurochem Laboratories (India).

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Дженерик Aurogra 100. Детальний опис

Aurogra 100
Аурогра 100 фото

Що таке Aurogra 100?

Aurogra 100 - лікарський засіб для потенції на основі силденафілу (Віагра). Даний дженерик використовується для лікування чоловічого безсилля (імпотенції). Дія препарату ґрунтується на розслабленні гладких м'язів кавернозного тіла і збільшення прибуття крові до статевого члену. Інші торговельні марки силденафілу (напр. Revatio) застосовуються для полегшення стану пацієнтів при легеневій гіпертензії.

Характерні особливості
Назва брендуAurogra 100
Основна речовинаСилденафіл 100 мг
Сфера застосуванняЛіки для лікування імпотенції і нестабільної ерекції
ГрупаІнгібітори PDE5
Форма і видТаблетки синього кольору і ромбовидної форми. У блістері 10 таблеток.
Фабрика-виробникAurochem Labs
Дозування50 або 100 мг залежно від ефективності і переносимості
ПрийомЗа 30-50 хвилин до початку сексуальної активності. Якщо приймати з їжею - за 1-1.5 години до сексуальної активності.
Час дії4-6 годин

Як приймати Aurogra 100?

Приймайте Аврогра 100 точно так, як це було призначено для вас лікуючим фахівцем. Керуватися слід рекомендаціями лікаря і не приймайте в більших дозах або довше, ніж зазначено в інструкції.

Таблетку в основному приймають тільки при необхідності, як мінімум за півгодини до інтимної близькості. Не вживайте Аврогру частіше ніж один раз на день. Дженерик Аурогра не сприяє збільшенню лібідо і не призводить до спонтанної ерекції. Препарат працює тільки при сексуальному збудженні.

Дозування Aurogra 100

Стандартна доза:
Рекомендована початкова доза: 50 мг силденафілу (півтаблетки Aurogra 100) перорально раз на добу, по мірі необхідності, за 1 годину до статевого акту.

Іноді, краще використовувати гнучкі дози лікарського засобу: 25-100 мг (від 1/4 до 1 таблетки) перорально раз на добу, по мірі необхідності, за годину до сексуальної активності.

Примітка: Aurogra 100 можна вживати в будь-який час - від півгодини до 4-х годин до статевого акту.

Особливості прийому літніми пацієнтами

Фармакокінетика і біодоступність у літніх пацієнтів старше 60 років практично не відрізняється від більш молодих пацієнтів. Аурогра може прийматися літніми людьми в тих же дозах.

Протипоказання

Слід утриматися від прийому Aurogra 100, якщо:

 • додатково приймаються нітрати для блокування стенокардії — ліки на основі ізосорбіду динітрату, ізосорбіду мононітрату та нітрогліцерину. Нітрати присутні і в деяких рекреаційних наркотиках ("попперс") (бутилнітрит, амілнітрит і інші). Одночасне використання Aurogra 100 з нітратами може стати причиною неконтрольованої гіпотензії.
 • приймаються ліки для лікування легеневої гіпертензії, такі як ріоцигуат
 • наявна алергія на силденафіл, або на допоміжні компоненти лікарського засобу

Обов'язково поставте до відома свого лікаря про ваші захворюваннях, особливо при:

 • виразковій хворобі дванадцятипалої кишки;
 • надмірній гіпертензії або гіпотензії (систолічне вище 170 або менше 90 мм рт. ст.);
 • є фізична деформація статевого члену (наприклад, хвороба Пейроні, ангуляція або кавернозний фіброз);
 • гемофілія;
 • сексуальний контакт вам протипоказаний за станом здоров'я;
 • інсульт, серцевий напад, перенесений за останні 6 місяців або застійна серцева недостатність;
 • хвороби кровотворної функції (множинна мієлома, серповидно-клітинна анемія або лейкемія);
 • пігментний ретиніт (генетична хвороба органів зору);
 • хвороби коронарних судин серця або порушення ритму серця;
 • гострі форми захворювання печінки або нирок.

Препарат Аурогра 100 протипоказаний вагітним жінкам і дітям.

Перевищення дози

При передозуванні препаратами на основі силденафілу проявляються стандартні небажані ефекти, які не потребують госпіталізації (нежить, зміна сприйняття кольору, грипозний стан). Для поліпшення стану хворого проводиться підтримуюча терапія, спрямована на зняття основних симптомів. При значній вираженості несприятливих реакцій або виникненні рідкісних і важких симптомів, що загрожують здоров'ю пацієнта, слід негайно звернутися за допомогою до медичних працівників. Для мінімізації сторонніх ефектів від прийому Aurogra 100, дотримуйтеся стандартних рекомендацій інструкції до препарату. Специфічний антидот не відомий.

Взаємодія Aurogra з медичними препаратами

Не приймайте Aurogra 100 додатково з такими лікарськими препаратами як тадалафіл (Сіаліс), уденафіл (Зідена), аванафіл (Стендра), варденафіл (Левітра), ріоцигуат (Адемпас) або органічними нітратами (ліки для зняття сердечного болю). Повідомте вашого лікаря про інші лікарські засоби, які ви приймаєте, особливо:

 • інгібітори ВІЛ-протеази (індинавір, атазанавір, ритонавір, саквінавір та ін.);
 • протигрибкові речовини ітраконазол або кетоконазол;
 • антибіотики (телітроміцин, кларитроміцин, еритроміцин та інші);
 • альфа-блокатори адренорецепторів (доксазозин, теразозин, празозин, йохімбіну гідрохлорид та ін.);

Далеко не всі взаємодії перераховані в цьому списку. Інші речовини, в тому числі продукти харчування також можуть взаємодіяти з силденафілом. Повністю слід відмовитися від спиртних напоїв і продуктів з грейпфруту на час прийому ліків на основі силденафілу.

Дуже небезпечні взаємодії і запобіжні заходи

Не вживайте Aurogra 100, якщо ви додатково приймаєте стимулятори гуанілатциклази, такі як ріоцигуат (Адемпас) або ліки на базі органічних або синтетичних нітратів для лікування проблем з серцем або стенокардії, такі як ізосорбіду мононітрат, ізосорбіду динітрат, нітрогліцерин і навіть деякі інгаляційні наркотики - " попперс ". Спільне вживання Aurogra 100 з медичними нітратами або стимуляторами гуанілатциклази може стати причиною важкої и неконтрольованої гіпотензії.

Слід звернутися за медичною допомогою, якщо ерекція є болісною або триває більше 4-х годин. Тривала ерекція (пріапізм) може стати причиною незворотних змін в тканинах кавернозных клітин статевого члена і призвести до важкої форми імпотенції, яка не піддається навіть медикаментозному лікуванню.

Побічні ефекти

Часті побічні ефекти:

 • порушення травлення;
 • порушення сприйняття кольорів;
 • відчуття жару, почервоніння шкірних покривів грудей і лиця;
 • грипозний стан і закладеність носа;
 • головний біль, запаморочення.

Решта небажаних ефектів зустрічаються значно рідше і в основному бувають у груп осіб яким прийом силденафілу протипоказаний (див. Протипоказання):

 • тривала ерекція (більше 4-х годин), що супроводжується болем;
 • плутане дихання;
 • набряки кінцівок;
 • індивідуальна непереносимість силденафілу або інших компонентів Aurogra 100;
 • інфаркт міокарда;
 • ненормальний серцевий ритм.

Було кілька постмаркетингових повідомлень, в яких повідомлялося, що силденафіл міг стати причиною різкого зниження слуху або зору. Це сталося з незначною кількістю осіб, які приймали силденафіл. Велика частина з них входили до групи ризику і мали супутні проблеми зі здоров'ям: артеріальна гіпертонія, існуючі в анамнезі проблеми із зором, діабет, вік старше 50 років, судинні захворювання, куріння і гіперхолестеринемія.

Умови зберігання Aurogra 100

Зберігати при кімнатній температурі, у зоні недосяжності дітей, тепла, вологи і світла.

Відмова від відповідальності

Інструкція до дженерику для потенції Aurogra 100 надається виключно для ознайомлення і не може застосовуватися без призначення і попереднього узгодження лікування з лікарем. Силденафіл, що входить до складу дженерику Aurogra 100, є рецептурним препаратом і не може використовуватися для безконтрольного самолікування. Перед використанням препарату ознайомтеся з офіційною інструкцією до силденафілу, віднесіться з усією відповідальністю до показань, протипоказань та взаємодіями з іншими ліками, а також узгодьте лікування з медпрацівником профільної спрямованості. Адміністрація сайту не несе відповідальності за безконтрольне вживання дженериків силденафілу і заподіяну шкоду здоров'ю в результаті їх прийому.

Відгуки