Tadalista Super Active капсули Сіаліс 20 мг Відгуки Інструкція

Розпродаж! Tadalista Super Active Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 32 грн за одиницю

Tadalista Super Active - сучасна форма тадалафілу в капсулах. Розробка індійської компанії "Fortune Health Care". Препарат є ефективним засобом від еректильної функції у чоловіків середнього та старшого віку. Сучасна медицина визнає тадалафіл однією з лідируючих речовин, які застосовують для лікування патологій еректильної дисфункції.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
380,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 200,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
740,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
1 080,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
240,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 700,00 грн

Tadalista Super Active - інструкція до застосування

Тадаліста — Сіаліс в капсулах
Tadalista Super Active фото

Tadalista Super Active

Засіб для потенції Tadalista Super Active вважається повним аналогом препарату Сіаліс, з однією лише відмінністю, що активну речовину (Tadalafil) вміщено в капсули. Дане рішення дозволяє діючій речовині активно розчинятися в шлунково-кишковому тракті і швидко надавати фізіологічний вплив на статевий член. Час дії дженерика Тадаліста Супер Актів зберігається протягом 36 годин. Початок фізіологічного ефекту може спостерігатися через півгодини після прийому. Прийом тадалафілу можливий з прийомом алкоголю в невеликих кількостях - еквівалентних до 100-150 г горілки. У клінічних дослідженнях Тадалафіл показав найвищий коефіцієнт безпеки. Препарати на основі тадалафілу практично не впливають на видільну і захисну функцію нирок і печінки, що фактично дозволяє приймати даний засіб пацієнтам, у яких діагностовано помірну ступінь дисфункції печінки або нирок.

Інформація про препарат
Комерційна назваTadalista Super Active
ВиробникFortune Healthcare (Індія)
Діюча речовинаТадалафіл 20 мг;
ПоказанняЗасіб для лікування імпотенції і еректильної дисфункції різного генезису
Фармакологічна групаІнгібітори фосфодіестерази-5
УпаковкаКапсули в блістері, 10 шт.
Спосіб застосуванняПриймати не більше 1 капсули за годину до статевої активності, запивши водою.
Тривалість дії24-48 годин

Показання

Препарат повинен призначатися лікуючим фахівцем при діагностуванні еректильної дисфункції. Tadalista Super Active однаково ефективний засіб для лікування вікової так і психогенного походження еректильної дисфункції.

Курс терапії вибирає лікар, залежно від клінічного обстеження, діагнозу, наявності протипоказань і індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Склад Тадаліста Супер Ектів

Тадаліста Супер Актив являє собою капсулу з вмістом тадалафілу в якості активної речовини, дозування якого дорівнює 20 мг. Завдяки подібній лікарській формі, дія препарату настає швидко, тому прийом засобу можливий вже за 20 хвилин до статевого акту. Психологічні чинники - стрес, хвилювання, втома можуть впливати на швидкість досягнення ефекту. Допоміжні речовини, що стабілізують форму препарату, виводяться з організму природним шляхом і не мають протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості.

Дія

Тадаліста однаково ефективна і проявляє стимулюючу дію на ерекцію як при психологічних, так і при наявності фізіологічних причин еректильної дисфункції. Дію тадалафілу направлено на пригнічення активності ферменту - Фосфодіестерази 5-го типу. Надмірна кількість Фосфодіестерази-5 в статевому члені блокує надходження крові до печеристих тіл статевого члена, тим самим негативно впливаючи на ерекцію.

Дозування

Лікарська форма Tadalista Super Active передбачає лікування еректильної дисфункції. Препарат необхідно приймати лише по мірі необхідності. Максимальна добова доза препарату не повинна перевищувати більше 20 мг (1 капсула) при лікуванні еректильної дисфункції.

Перевищення рекомендованих доз призводить до підвищеного ризику виникнення побічних ефектів.

Тадаліста приймають орально, запиваючи великою кількістю рідини для досягнення швидкого ефекту. Максимальна концентрація в плазмі крові досягає піку через 2 години після вживання, але результат дії помітний вже через 40 хвилин після прийому засобу. У зв'язку з тривалим ефектом капсул (до 36 годин), Tadalista Super Active можна приймати протягом доби до можливого статевого акту.

При лікуванні ЛАГ препарат приймають по 2 капсули за один раз з інтервалом 24 години, якщо лікар не призначив інакше.

Особливості прийому

Пацієнтам із захворюваннями нирок і печінки, зазвичай підбирають іншу форму тадалафілу, так як початкова доза повинна становити до 10 мг на добу.

Особливості вживання Tadalista Super Active, в залежності від захворювань, зведені в таблицю:

Особливості вживання
ЗахворюванняФормаДозування
Печінкова недостатністьРівень білірубіну менше, ніж 51 мкмоль/л. Легка і помірна форми печінкової недостатностіПідбирають інші лікарські форми тадалафілу з вмістом активної речовини до 10 мг.
Наявність цирозу печінкиПрепарат не досліджувався в даній групі пацієнтів
Ниркова недостатністьРівень кліренсу креатиніну становить 30-80 мл. Легка і помірна форми ниркової недостатностіПідбирають інші лікарські форми тадалафілу з вмістом активної речовини до 10 мг.
Термінальна стадія ниркової недостатності, що вимагає проходження гемодіалізуНе призначають, так як відсутні дані щодо прийому препарату
Цукровий діабетПри захворюванні крива AUC показує зниження на 19% тадалафілу в плазмі, в порівнянні з контрольною групоюПризначається стандартне дозування - 20 мг тадалафілу (1 капсула). Корекція дозування не потрібна.

Лікування препаратами тадалафілу показують високу ефективність для пацієнтів з цукровим діабетом 1 типу. У деяких випадках лікар може призначати Тадаліста Супер Актив пацієнтам з незначною дисфункцією нирок, або печінки.

Вікові обмеження

Середній вік пацієнтів, яким призначають Тадаліста Супер Актив, становить 40-55 років. Препарат добре переноситься чоловіками від 19 до 85 років.

Прийом тадалафілу протипоказаний пацієнтам до 18 років і літнім пацієнтам - понад 85 років. У пацієнтів після 65 років, препарат показує середнє збільшення концентрації діючої речовини в крові на 25% (крива AUC). Така особливість не є причиною для корекції дозування у літніх пацієнтів.

Протипоказання до застосування

Абсолютними протипоказаннями є:

 • хвороби нирок і печінки в термінальній стадії;
 • захворювання серцево-судинної системи: стенокардія, ішемічна хвороба;
 • перенесені інсульт і інфаркт за останні 6 місяців;
 • артеріальний тиск, що значно перевищує норму в ту або в іншу сторону;
 • схильність до пріапізму;
 • нейропатія зорового нерва;
 • виразка шлунку;
 • вік до 18 років;
 • занадто вікові пацієнти (від 85 років).

З обережністю призначають препарат особам, схильним до алергічних реакцій.

Несприятливі реакції

Препарати тадалафілу, в тому числі, Tadalista Super Active, переносяться добре. Найбільш поширені побічні дії - диспепсія (порушення травлення), болі в м'язах спини, голови і м'язах кінцівок, риніт. Деякі небажані явища можуть усуватися за допомогою інших лікарських засобів.

Частота розвитку побічних дій (відповідно до класифікації ВООЗ):

Частота реакцій
Часті (≥1/100, <1/10)Нечасті (≥1/1000, <1/100)Рідкі (≥110000, <11000)
Головний біль, припливи крові до обличчя, риніт, диспепсія, болі в спині і кінцівкахЗапаморочення, біль в очах, дзвін у вухах, тахікардія, зниження або підвищення тиску, носові кровотечі, нудота і блювотаІнсульти, інфаркти, непритомність, епілепсія, порушення зорових полів, втрата слуху, кропив'янка, дерматит

Як правило, вірогідність побічних ефектів значно зростає при перевищенні стандартних доз препарату, а також у пацієнтів, що входять до групи ризику (мають протипоказання до прийому тадалафілу). При спостереженні несприятливих реакцій, слід звернутися до лікаря.

Взаємодія

Tadalista Super Active заборонено вживати паралельно з такими речовинами:

 • медичні нітрати (нітрогліцерин, нітропрусид натрію та інші);
 • інгібітори цитохрому Р450 (кетоконазол, еритроміцин, ітраконазол). Показники AUC тадалафілу збільшуються;
 • індуктори цитохрому Р450 (рифампіцин, фенітоїн). Можливе зниження ефективності;
 • інгібітори ВІЛ-протеази (ритонавір та інші). Дані ЛЗ можуть значно збільшити ймовірність небажаних реакцій;
 • антациди. Знижують швидкість всмоктування тадалафілу, не знижуючи його біодоступність;
 • алкоголь у великих кількостях. Провокує розвиток побічних ефектів: зниження тиску, запаморочення, підвищення ЧСС;
 • альфа-адреноблокатор Доксазозин. При одночасному прийомі підвищується ефект доксазозину;
 • інші адреноблокатори;
 • грейпфрут і грейпфрутовий сік.

У разі регулярного прийому лікарських засобів, потрібно повідомити про це лікаря, перед призначенням Тадаліста Супер Актив.

Передозування

Слід приймати дози, зазначені в інструкції препарату, не перевищуючи їх. На свій розсуд лікар призначає відповідний курс терапії. Ризик виникнення побічних ефектів є основним наслідком перевищення дози. Всмоктуючись в кров, тадалафіл зв'язується її білками, тому не підлягає виведенню з допомогою гемодіалізу. Реакції, що виникли в результаті передозування, зазвичай проходять самостійно з плином часу.

Основні симптоми:

 • Знижений тиск;
 • Нежить;
 • Біль в м'язах;
 • Почервоніння шкіри обличчя;
 • Запаморочення.

Зазвичай, перевищення дози не вимагає екстреної госпіталізації, але при важких проявах у вигляді непритомності або аритмії, слід звернутися до лікаря в терміновому порядку.

Аналоги препарату

Всі препарати, які містять тадалафіл у своєму складі - Сіаліс або його аналоги (Vidalista, Tadarise, Tadacip і інші).

Фасування

Капсули жовтого кольору Tadalista Super Active розфасовані в індивідуальний блістер по 10 штук. Повна упаковка містить 10 блістерів. Вміст активної речовини в одній капсулі - 20 мг. Доступні в продажу по одному блістеру або цілою пачкою.

Зберігання

Капсули Тадаліста зберігати в місці недоступному для дітей і сонячних променів. Температура зберігання - не вище 30 градусів. Термін придатності та номер партії вказані на упаковці.

Відмова від відповідальності

Інструкція препарату Тадаліста Супер Актив приведена в інформаційно-ознайомлювальних цілях. Самостійне вживання засобу може завдати шкоди здоров'ю. Адміністрація сайту не несе відповідальність в результаті самолікування..

Відгуки