Vidalista 40 купити дженерик Відаліста 40 мг Відгуки Інструкція

Vidalista 40 / Відаліста 40 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(2,5/5)
2 відгук(и)
Ціна від 32 грн за одиницю

Vidalista 40 - популярний дженерик Сіаліс. Набагато потужніший, ніж звичайні дженерики тадалафілу. У таблетці міститься вдвічі більше активної речовини, ніж у звичайному Сіаліс. Основне призначення – лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Склад: 40 мг тадалафілу. Час дії до 48 годин. Виробник – Centurion Labs. Exp.date 02.2026

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
380,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 200,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
740,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
1 080,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
240,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 700,00 грн

Vidalista 40 - опис препарату. Інструкція із застосування

Відаліста 40
Vidalista 40 фото

Що таке Відаліста 40?

Препарат Vidalista 40 містить в своєму складі речовину тадалафіл в дозуванні 40 мг. Дженерик Відаліста 40 є сучасним поколінням лікарських засобів, призначених для лікування проблем з імпотенцією і дисфункції статевого члена. Препарат довів свою ефективність у лікуванні сексуальної дисфункції у тому числі при тривозі, депресивних станах, різних функціональних порушеннях: природне старіння, атеросклероз, високий артеріальний тиск, цукровий діабет, гормональні збої, операції і органічні ураження ліками. Дженерик має позитивні відгуки серед чоловіків різного віку і етіології еректильної дисфункції. Засіб для потенції Vidalista 40 виготовлений індійською компанією Centurion Labs, широко відомою як в США, так і Європі. Препарат ефективний для більшості пацієнтів.

Відаліста 40 вважається одним з найсильніших дженериків тадалафілу для лікування ЕД, оскільки містить вдвічі більше активної речовини, ніж Сіаліс. Цей дженерик призначений для досвідчених користувачів і не повинен використовуватися новачками. Для користувачів, які ніколи до цього не вживали тадалафіл або препарати на його основі, рекомендується підібрати препарат з меншим вмістом активної діючої речовини, або розділити таблетку на кілька прийомів.

Основні властивості
Торговельна назваVidalista 40
Міжнародна непатентована назваTadalafil
Діюча речовинаТадалафіл 40 мг
ВиробникCenturion (Індія)
Сфера застосуванняДисфункція статевого члена, доброякісна гіперплазія простати, легенева артеріальна гіпертензія
ГрупаСелективні інгібітори фосфодіестерази-5
Тривалість діїДо 48 часов.

Призначення

Останнім часом ліки, що містять тадалафіл значно розширили сферу свого застосування. Тадалафіл застосовується, в тому числі, в складі комплексного лікування простатиту і легеневої артеріальної гіпертензії. Основним же напрямком для тадалафілу і раніше залишається лікування еректильної дисфункції, де тадалафіл займає лідируючі позиції з продажу серед усіх речовин класу інгібіторів фосфодіестерази 5-го типу.

Склад і форма випуску

Таблетки в блістері. Кількість: 10 штук. Активна речовина: тадалафіл. Дозування: 40 мг.

Неактивні речовини: лактоза, жовтий оксид заліза в складі захисної оболонки, гипролоза, титану діоксид.

Механізм дії

Відтворення фізіологічного механізму ерекції під час сексуальної стимуляції за допомогою тадалафілу, при еректильній дисфункції, пов'язано з вивільненням оксиду азоту в кавернозному тілі статевого члена. В свою чергу оксид азоту запускає каскад реакцій, що призводять до збільшення концентрації циклічного гуанозинмонофосфату. Останній розширює стінки артерій статевого члена і бере участь у його кровонаповнені , а також перешкоджає зворотному відтоку крові з пеніса, що призводить до його ерекції. При різних порушеннях в організмі, в тому числі і при природному старінні, в організмі збільшується активність ферменту фосфодіестерази-5, яка спричиняє гідроліз циклічного гуанозинмонофосфату і блокує його фізіологічну дія на ерекцію. Тадалафіл пригнічує ФДЕ5 і перешкоджає її активності на 48 годин.

Дозування Vidalista 40

Існує кілька схем вживання препарату Відаліста 40, особливості прийому яких залежать як від мети застосування і призначення, так і обмежень, пов'язаних з деякими захворюваннями або прийомом додаткових ліків.

Одноразове використання при необхідності

Така схема прийому дозволяє приймати препарат Відаліста 40 при еректильної дисфункції, нестабільній ерекції і під дією значної фізичної втоми перед сексуальним контактом у людей з нормальною ерекцією. Кращим чином підходить для людей, у яких секс буває не дуже часто - до 2-3-х разів на тиждень. Рекомендована доза - 20 мг тадалафілу. Препарат може прийматися навіть за добу до статевого контакту без втрати ефективності. Приймайте тадалафіл завчасно. Мінімальний час, необхідний для початку дії Відаліста - 1 година. Жирна їжа або її значна кількість не впливають на біодоступність і не впливають на фармакокінетику тадалафілу. Максимальна рекомендована доза тадалафілу - 20 мг на добу. Час активності - до 48 годин.

Курсове застосування

Метод курсового використання тадалафілу направлений для лікування еректильної дисфункції , комплексного лікування простатиту, а також для поліпшення толерантності пацієнтів до фізичного навантаження при легеневій артеріальній гіпертензії.

При еректильній дисфункції тадалафіл зазвичай приймають щодня протягом місяця в дозах 5 мг (1/8 частина таблетки препарату Відаліста 40). При необхідності, для закріплення результатів, можливий повторний курс лікування. Для зручності адміністрування, кращим варіантом буде підібрати препарат з вмістом 5 мг тадалафілу в складі кожної таблетки.

Якщо ви забули прийняти ліки, не намагайтеся компенсувати втрачені дози додатковим прийомом ліків. Намагання компенсувати пропущену дозу додатковим прийомом збільшує ризик побічних ефектів. Прийміть наступну рекомендовану дозу тадалафілу тільки тоді, коли настане черговий час для подальшої дози ліків.

Для лікування простатиту дженерик також приймають по 5 мг щодня. При комплексному використанні з іншими засобами для лікування простатиту (тамсулозін, дутастерід, фінастерид і ін.) доведено, що ефект від лікування тадалафілом настає в кілька разів швидше.

Для поліпшення толерантності до фізичних навантажень у хворих з ЛАГ препарат призначають в дозуванні 40 мг тадалафілу на добу за один прийом. Препарат не рекомендується розбивати на кілька прийомів.

Ниркова недостатність

Пацієнтам з тяжкою формою ниркової дисфункції, що вимагає періодичного проходження гемодіалізу (КК < 30 мл/хв) прийом ліків, що містять тадалафіл протипоказаний. При середньому та легкому ступені уражень нирок (30 мл/хв < КК < 80 мл/хв), максимальна доза тадалафілу повинна складати не більше 10 мг тадалафілу в три доби.

Печінкова недостатність

Тадалафіл протипоказаний чоловікам з гострою формою печінкової дисфункції. Легка і середня ступені ураження печінки вимагають скорочення активної дози тадалафілу до 10 мг у 72 години.

Цукровий діабет

У пацієнтів з цукровим діабетом спостерігалося скорочення середнього часу системної дії (AUC) тадалафілу на 19%. На аналогічне значення зменшувалася також максимальна концентрація тадалафілу в плазмі. Стандартна доза тадалафілу для хворих з цукровим діабетом - 20 мг тадалафілу. Вживати препарат дозволяється не частіше, ніж один прийом на добу.

Літні чоловіки

Здорові літні пацієнти старше 65 років, які не мають протипоказань, можуть приймати від 5 мг до 20 мг тадалафілу на добу, залежно від індивідуальної чутливості та ефективності.

Дозування при прийомі інгібіторів ферменту CYP3A4

Оскільки дженерик метаболізується в організмі людини в основному ізоферментом цитохрому CYP3A4, з метою недопущення небезпечних концентрацій тадалафілу і ряду небажаних побічних ефектів, потрібно уникати або обмежувати його прийом з деякими ліками, які впливають на систему цитохрому. Особливо небезпечним є поєднання з протигрибковими препаратами (кетоконазол і йому подібні), ліками від ВІЛ/СНІД, засобами від гепатиту C (ритонавір, саквінавір та інші) і деякими антибіотиками (еритроміцин та інші макроліди). Максимальна допустима доза тадалафілу при спільному прийомі інгібіторів CYP3A4 - 5 мг на добу або 10 мг в три доби.

Протипоказання і обмеження

Дія препарату не досліджувалась на жінках і дітях, а також літніх чоловіках старше 87 років. Невідомий також вплив тадалафілу на перебіг вагітності і в період лактації. Прийом Відаліста 40 протипоказаний, якщо присутні:

 • підвищена чутливість до препарату в цілому, або до компонентів, що входять в його склад;
 • виникають алергічні прояви і анафілактичні реакції;
 • заборона на сексуальну близькість в зв'язку з медичними обмеженнями;
 • хронічні, або гострі захворювання серця;
 • кровеносно-судинні хвороби (неконтрольована гіпотензія, гіпертензія, гемофілія);
 • гостра форма ниркової недостатності;
 • інсульти, які траплялися за останні кілька місяців;;
 • гостра форма печінкової недостатності;
 • вроджені чи набуті хвороби органів зору (пігментний ретиніт, нейропатія зорового нерва);;
 • випадки пріапізму в анамнезі;
 • механічні пошкодження статевого члена (фіброз, значне викривлення статевого члену);
 • серповидноклітинна анемія, плазмоцитома, лейкоз;
 • одночасний прийом деяких ліків (медичні нітрати, інгібітори фосфодіестерази і стимулятори гуанілатциклази).

Передозування

Передозування та інтоксикація тадалафілом найчастіше викликає стандартні небажані ефекти у вигляді головного болю, нежиті, запаморочення, відкладеного м'язового болю і припливів жару. Лікування проводиться симптоматичне. Специфічний антидот не відомий. В особливо важких випадках показана госпіталізація пацієнтів і проходження ним стаціонарного лікування. Нетривіальні побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко і в основному у пацієнтів, для яких існують протипоказання до прийому тадалафілу (див. Протипоказання).

Спільне вживання з алкоголем

У клінічних дослідженнях алкоголь, в невеликих кількостях (до 1.5 г/л етанолу в крові), не виявляв будь-яких небажаних або адитивних ефектів при спільному прийомі з тадалафілом. Разом з тим великі дози алкоголю (більше 2 г/л) в значній мірі збільшували гіпотензивні властивості один одного, що призводило до збільшення частоти станів непритомності, запаморочень і головного болю.

Взаємодії

Основні взаємодії
Лікарська групаОкремі представникиНаслідкиЗаходи, що вживаються
Лікарські засоби на основі медичних нітратів для лікування стенокардіїНатрію нітрит, нітропрусид натрію, нітрогліцерин, алкілнітріти і іншіНеконтрольована гіпотензія, запаморочення. Зареєстровано кілька смертельних випадківПротипоказано
Потужні інгібітори ізоферментів цитохромуЕритроміцин, кетоконазол та іншіЗбільшення середнього часу системного впливу і плазмових концентрацій. Прояви симптомів інтоксикації і передозування тадалафіломОчний контроль з боку медиків. Максимальна активна дозування тадалафілу - не більше 5 мг на добу або не більше 10 мг тадалафілу за 3 доби.
Блокатори альфа-адренорецепторів.Доксазозин, теразозин, алфузозін і іншіАдитивний вплив на гіпотензивні властивостіСпільний прийом заборонений, за винятком 0.4 мг тамсулозину
Селективні інгібітори фосфодіестерази-5Сілденафіл, уденафіл, аванафіл і іншіЛіки з схожим механізмом дії можуть збільшити ймовірність побічних ефектівПротипоказано.
Ліки для лікування ВІЛ/СНІД та гепатиту CРитонавір, індинавір, боцепревір і іншіЗбільшення середнього часу системного впливу і плазмових концентрацій. Прояви симптомів інтоксикації і передозування тадалафіломОчний контроль з боку медиків. Максимальна доза тадалафілу - не більше 5 мг на добу, або не більше 10 мг тадалафілу у 3 доби.
Стимулятори гуанілатциклазиAdempas (ріоцигуат)Неконтрольована гіпотензія, запаморочення. Можливі летальні випадкиПротипоказано
Індуктори ізоферментів цитохромуМодафініл, рифампіцин та іншіЗменшення часу системної дії і зниження плазмових концентрацій тадалафілуПроявляється у вигляді незначного падіння ефективності тадалафілу. Коригування дози не передбачено
Антигіпертензивні ЛЗДеякі інгібітори АПФ, блокатори каналів Ca +, бета-адреноблокатори та іншіМожливе адитивне потенціювання гіпотензивних ефектівСпільне використання допускається, однак потрібен періодичний контроль артеріального тиску

У таблиці, яка розташована вище, вказані лише основні взаємодії. Інші ліки, які тут не перераховані, також можуть взаємодіяти з тадалафілом. Повідомте вашому лікарю, якщо у вас є сумніви з приводу будь-яких ліків, які ви приймаєте з Vidalista 40, або плануєте приймати.

Небажані реакції

Тадалафіл проявляє м'яку дію відносно небажаних реакцій і має один з кращих профілів з безпеки серед усіх речовин, що пригнічують фосфодіестеразу 5 типу. Частота і сила прояву симптомів побічних ефектів, як правило, залежить від величини дози тадалафілу і індивідуальної чутливості до препарату. Небажані реакції мають коротку тимчасову дію, яка співпадає з піком концентрації тадалафілу в плазмі крові. Побічні дії, як правило, повністю зникають через кілька годин після їх виникнення. Щоб уникнути гострих піків концентрації тадалафілу в крові, в препараті Відаліста 40 передбачений ряд рішень, спрямованих на забезпечення плавності наростання тадалафілу в крові. Один з таких способів - використання дрібнодисперсних наповнювачів, які уповільнюють всмоктування тадалафілу і плавно підвищують його концентрацію у плазмі. Це може дещо відтягнути час початку фізіологічної активності препарату, але в той же час дозволить зменшити ризик небажаних ефектів через різке зростання рівня тадалафілу в організмі.

Найбільш поширені небажані ефекти (до 10% респондентів): головний біль, жар і припливи крові, зниження артеріального тиску, запаморочення, м'язовий біль в кінцівках та попереку, нудота, нежить і запалення верхніх дихальних шляхів.

Інші нестандартні побічні ефекти зустрічаються дуже рідко (менше 1 людини з тисячі), серед них спостерігалися: випадки травм в результаті ортостатичної гіпотензії, пріапізм, ціанопсія, хроматопсія, затуманений зір, серцевий напад, тахікардія, аритмія, шум у вухах, інсульт або алергічні реакції . Як правило, такі поодинокі нестандартні і небажані прояви виникають лише тому, що пацієнти байдуже ставляться до протипоказань, або приймають ліки несумісні з тадалафілом (див. Взаємодії ).

Зареєстровано до 50 звернень від пацієнтів, які були госпіталізовані через зниження функції зору або слуху, в одному з парних, або обох сенсорних органах, в результаті прийому препарату Віагра (силденафіл). Хоча тадалафіл, структурно відрізняється від силденафілу і подібні випадки після прийому тадалафілу (Сіаліс) невідомі, проте, через схожу фізіологічну активність тадалафілу з силденафілом, непряма ймовірність все ж існує. У групі ризику знаходяться пацієнти, що палять, мають вік понад 50 років і мають ряд інших супутніх факторів: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, високий рівень поганого холестерину, проблеми із зором в анамнезі (нейропатія зорового нерва, пігментний ретиніт).

Синоніми і аналоги

Tadarise-40, Tadadel 40, Tadalista 40

Вимоги до зберігання

Ефективність дженерика Vidalista 40 в значній мірі залежить від забезпечення вимог і норм до зберігання препарату. Дженерик повинен зберігатися при кімнатній температурі і нормальній вологості, подалі від прямих сонячних променів. Вжити до закінчення терміну придатності.

Відмова від відповідальності

Ця інструкція до препарату Vidalista 40 не є повною і вичерпною, і не може трактуватися як заклик до дії. Багато положень цього посібника можуть бути неактуальними або неповними з моменту його останньої публікації. Перед вживанням Відаліста 40 отримайте призначення, вичерпну консультацію і схвалення з боку вашого сімейного лікаря. Інтернет ресурс не несе відповідальність за заподіяну шкоду в результаті безконтрольного застосування і самолікування дженериками тадалафілу.

Відгуки

По (Авангард, Украина) на 21 Oct 2019 (Vidalista 40 / Відаліста 40) :
(1/5

Дженерик аналог Сиалиса

Прочитав отзыв (видимо от молодого парня ) про этот дженерик , мы с мужем решили выбрать именно этот препарат. Но какое было разочарование! Абсолютно нет обещанного результата !!! Ни через час ни через сутки! Напишите правду про этот препарат ! Выброшенные деньги и испорченное настроение! В качестве подарка нам положили 4 таблетки препарата Elli-20 ( Эли). Так вот этот препарат работает!!!! Даже раньше указанного времени! Вот его и нужно рекомендовать.

 Повідомити про порушення

Здравствуйте Светлана! Благодарим за отзыв товара на нашем сайте. Мы всегда приветствуем отзывы, будь то положительные или отрицательные? но согласно истории ваших заказов на нашем сайте вы сделали у нас за всё время 2 заказа. Товары, которые вы у нас покупали: Tadasoft 40, Cialis, Femalegra, Tadajoy 20 и бонусом мы вам положили несколько таблеток Eli 20. Вы никогда не делали заказов в нашем магазине на таблетки Vidalista-40. Возможно, вы заказывали в другом магазине или, возможно, данный отзыв должен предназначаться для другого товара. Если же второй вариант, то напишите пожалуйста точно для какого товара вы написали ваш негативный отзыв, дабы не вводить остальных покупателей в заблуждение. Спасибо за обратную связь!

Відповідь представника магазину на 21 Oct 2019
По на 05 Nov 2017 (Vidalista 40 / Відаліста 40) :
(4/5

Работает!

Использую Видалисту уже на протяжении полугода время от времени. Дженерик действительно работает. Привыкания нет. Вот думаю пройти курс, чтобы закрепить результ . Цена адекватная, в отличии от аптечных аналогов.

 Повідомити про порушення