Tadasoft 20 купити дженерик Тадасофт 20 мг Ціна Інструкція Відгуки

Розпродаж! Tadasoft-20 / Тадасофт 20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 29 грн за одиницю

Tadasoft-20 - експрес формула дженерика Сіаліс (з лат. expressus - "посилений").  Тадасофт діє набагато швидше, ніж його аналоги. Склад: тадалафіл 20 мг. Торгова назва: Tadasoft-20. Виробник: Sunrise Remedies Ltd., Індія. EXP 08/2025

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Інструкція до препарату Tadasoft-20

Тадасофт 20
Tadasoft-20 фото

Що таке Tadasoft-20?

Тадасофт 20 - сублінгвальна жувальна форма дженеріка Сіаліс. Tadasoft є, практично одним і тим же, що і звичайний препарат Сіаліс, за винятком того, що активна речовина - тадалафіл в ньому має більш доступну для засвоєння форму, здатну швидко проникати в кров'яне русло крізь слизові оболонки порожнини рота. Tadasoft випускається у вигляді таблеток, які приймають не більше однієї на добу, як мінімум за півгодини до передбачуваного статевого акту.

Tadasoft-20 специфікація
ХарактеристикаСвойства
Торговельна назваTadasoft-20
ВиробникІндія (Sunrise)
Діюча речовинаTadalafil
No CAS171596-29-5
Фармакологічна групаСтимулятори потенції
Лікарська формаТаблетки 20 мг
СкладТадалафіл 20 мг. Додаткові речовини: титану діоксид (E 171), моногідрат лактози, гіпролоза, безводний кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, жовтий Opadry
Рекомендована дозаПочаткова рекомендована доза - 10 мг, може бути відкоригована в бік збільшення або зменшення, але не більше 20 мг/добу
Спосіб застосуванняВживають за 1 годину до очікуваної інтимної близькості
Вміст активної речовини від заявленого97% ~ 101%.
Строк придатностіКінцева дата зберігання вказана на упаковці

Показання до застосування

Форми імпотенції різної етіології і як наслідок - неможливість досягти стабільної ерекції.

Склад Тадасофт 20

Кожна таблетка містить 20 мг активної речовини - тадалафілу. Таблетки Тадасофт припускають сублінгвальне використання за рахунок розчинних наповнювачів. Допоміжні речовини: лактози моногідрат, гіпролоза, титану діоксид (E 171), жовтий Opadry, безводний кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна.

Фармакологічна дія

Тадалафіл - активна речовина дженерика Tadasoft-20, є сучасним інгібітором ферменту фосфодіестерази-5 і має незрівнянну перевагу в інгібуванні цього ферменту в порівнянні з найближчими його конкурентами - силденафілом або варденафілом. Дія тадалафілу в значно меншій мірі зачіпає фосфодіестерази-4 і -3, отже, в меншій мірі впливає на інші фізіологічні функції, тим самим зменшуючи ймовірність виникнення побічних ефектів.

Стандартні схеми прийому

Існує кілька підходів і схем до прийому Tadasoft 20, в залежності від цілей і індивідуальних особливостей організму. Незалежно від схеми прийому, спільною рисою є те, що таблетку Тадасофт необхідно розжувати, а потім розсмоктувати під язиком мінімум за півгодини до сексу.

Схема прийому тадалафілу курсом

Пацієнтам, які бажають закріпити довгостроковий результат, рекомендують приймати тадалафіл щодня по 5 мг на протязі тривалого часу. Така схема також рекомендована чоловікам, які часто вступають у статеві зв'язки, або для лікування еректильної дисфункції спільно з доброякісною гіперплазією передміхурової залози. Прийом Tadasoft курсом по 5 мг щодня дозволяє закріпити отриманий результат протягом тривалого часу, і навіть після курсу досягати природної якісної ерекції. Для цього, звичайно, таблетку Тадасофт ділять на 4 частини і вживають по 5 мг тадалафілу щодня, протягом місяця. Після курсу у чоловіків закріплюється природна ерекція і відбувається налагодження показників серцево-судинної системи. Тадасофт унікальний тим, що має мінімальний ризик небажаних побічних ефектів.

Одноразовий спосіб прийому

Ця схема більш популярна у чоловіків, які мають не надто часті статеві контакти, а також для лікування еректильної дисфункції психогенної етіології. Особливість схеми полягає в одноразовому прийомі препарату в дозуванні 10 мг, що еквівалентно половині таблетки. Дозування можна зменшити або збільшити в залежності від переносимості та ефективності препарату. Важливо пам'ятати, що не можна вживати більше 20 мг тадалафілу на добу - це збільшує ризик виникнення побічних ефектів. Таблетку рекомендується покласти під язик і повільно розсмоктувати до повного розчинення. Початок дії може відчуватися вже через 30-40 хвилин. Максимальний вплив відчувається через 2 години - під час досягнення найбільшої концентрації активної речовини в плазмі крові. Стійка ерекція зберігається ще протягом 36 годин, що гарантує вплив на ерекцію також і на наступний день. Під дією препарату ерекція не відбувається спонтанно, а виникає тільки під впливом природного збудження.

Застосування літніми чоловіками

Тадалафіл проходив дослідження на пацієнтах від 18 до 85 років. Характерною особливістю препарату на пацієнтах від 65 до 85 років є збільшення площі під кривою AUC на 25% в порівнянні з більш молодими людьми. Ця розбіжність не є клінічно важливим показником і не вимагає корекції дозування для літніх пацієнтів.

Порушення функції печінки

Пацієнти із середньою і слабкою печінковою недостатністю мають порівняльну фармакокінетику тадалафілу зі здоровими пацієнтами. Отже, корекція дозування не потрібна. Пацієнти, які мають важку форму печінкової недостатності (цироз) повинні коригувати дозування в сторону зменшення і враховувати, що час напіврозпаду тадалафілу в їхньому випадку може збільшитися в 1,5 рази.

Порушення функції нирок

Пацієнти із середньою і легкою формою ниркової недостатності (кліренс креатиніну від 31 до 80 мл / хв) мали незначне збільшення площі під кривою концентрації. Таким пацієнтам необхідна корекція дозування в сторону зменшення (менше 20 мг). Дослідження не проводилися на хворих з важкою формою ниркової недостатності.

Застосування препарату хворими на цукровий діабет

Еректильна дисфункція в більшості випадків є наслідком цукрового діабету. Сіаліс показав виняткову ефективність в лікуванні еректильної дисфункції у хворих на цукровий діабет. Також в результаті дослідження була помічена важлива особливість щодо площі під кривою "час-концентрація", вона була меншою на 19% ніж у здорових осіб.

Передозування

Передозування тадалафілом до 500 мг призводить до побічних дій як і прийом терапевтичної дози препарату. При передозуванні тадалафілом важливо розуміти, що не існує специфічного антидоту і в ряді випадків проводиться виключно симптоматична терапія. Проведення процедури гемодіалізу також не надає істотного впливу на зниження концентрації тадалафілу.

Tadasoft-20 і алкоголь

Тадасофт можливо вживати разом з невеликими порціями спиртного, але завжди потрібно брати до уваги, що і алкоголь, і Тадасофт при спільному прийомі можуть проявити гіпотензивний ефект і підвищити частоту серцевих скорочень. Їжа не впливає на фармакокінетику і метаболізм тадалафілу, оскільки засвоєння тадалафілу відбувається в порожнині рота його слизовою оболонкою.

Побічні ефекти

В силу того, що тадалафіл вважається значно більш м'яким препаратом, ніж інші фосфодіестерази-5 і діє більш селективним чином - він в меншій мірі проявляє побічні ефекти, ніж силденафіл і навіть варденафіл. Хоч побічні дії від препарату мінімальні, вони все ж мають місце бути.

Тадасофт - побічні ефекти

Протипоказання і обмеження

Препарат приймається з обережністю пацієнтами, які мають індивідуальну непереносимість до будь-яких компонентів, що входять до складу Tadasoft-20. Тадасофт слід приймати з великою обережністю особам із захворюваннями серцево-судинної системи: інсульти, інфаркти, неконтрольована гіпертензія або гіпотензія, виражена аритмія. Пацієнти з нирковою або печінковою недостатністю повинні коригувати дозування, доза активної речовини в цьому випадку повинна бути зменшена до 5 мг на добу або до 10 мг тадалафілу в 72 години. Препарат протипоказаний людям з підвищеною чутливістю до препарату, жінкам і дітям. Пацієнти, у яких раніше зустрічалися симптоми пріапізму, або особи зі схильністю до пріапізму (фіброз члена, значне викривлення ПЧ, деякі захворювання кровотворної системи) не повинні приймати дженерики з тадалафілом.

Взаємодія з ліками

Оскільки метаболізм тадалафілу відбувається в основному за допомогою CYP3A4, необхідно враховувати це при вживанні ліків пригнічуючих цей ізофермент цитохрому P450. До таких інгібіторів CYP3A4 належать кетоконазол, ритонавір, еритроміцин, грейпфрутовий сік, ітраконазол. При їх спільному вживанні, терапевтична доза тадалафілу не повинна перевищувати 10 мг.

Препарати, що індукують CYP3A4, навпаки послаблюють дію тадалафілу, що також вимагає коригування дозування.

Категорично забороняється одночасний прийом антигіпертензивних засобів (нітрогліцерин і інші донатори азоту), ліків, що стимулюють активність гуанілатциклази (ріоцигуат), спільний прийом інших інгібіторів фосфодіестерази-5.

Форма випуску

Tadasoft-20 випускається у вигляді таблеток жовтого кольору. У блістері знаходиться 10 таблеток. Кожна таблетка містить в своєму складі 20 мг тадалафілу.

Спосіб і умови зберігання

Tadasoft-20 слід зберігати подалі від прямих сонячних променів в сухому прохолодному місці. Температура зберігання повинна бути не вище 25 градусів за Цельсієм. Термін придатності 36 місяців з моменту виробництва, кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Існуючі аналоги Тадасофт

Tadadel Chewable, Vidalista CT, V-Tada Soft, Tadajoy Soft.

Відмова від відповідальності

Дана інструкція є виключно доповненням до офіційної інструкції для тадалафілу і його дженериків. Адміністрація сайту cndm.com.ua не несе відповідальності за можливі збитки завдані здоров'ю пов'язані з самолікуванням. Цей засіб для потенції, як і будь-який інший, що містить в складі тадалафіл, є рецептурним і вимагає попередньої консультації з лікарем.

Відгуки

По на 05 Nov 2017 (Tadasoft-20 / Тадасофт 20) :
(5/5

Хороший препарат для диабетиков

Мои проблем с потенцией появились вместе с сахарным диабетом. Сложно при таком диагнозе подобрать хорошее средство - чтоб и помогло, и при этом не навредило. По совету врача второй месяц принимаю Тадасофт, сказал, препарат хорошо переносится диабетиками и дает длительный эффект. Скажу честно, результатом я доволен, но прием продолжаю.

 Повідомити про порушення