Vidalista 20 купити дженерик Відаліста 20 мг Відгуки Інструкція

Vidalista 20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 26 грн за одиницю

Vidalista 20 – дженерик препарату Сіаліс. Вироблено в Індії компанією Centurion Laboratories. Діюча речовина – Tadalafil 20 mg. Exp. 02.2025

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Інструкція по застосуванню Vidalista 20

Відаліста 20
Vidalista 20 фото

Що таке Відаліста 20?

Відаліста 20 - аналог препарату Сіаліс, що сприяє збільшенню припливу крові до пеніса у чоловіків, а також дозволяє отримувати і зберігати ерекцію, достатню для інтравагінального проникнення і підтримки цієї здатності в задовільному стані - до 48 годин після прийому. Тадалафіл - активна речовина дженерику Vidalista-20, яка досліджувалась в численних клінічних випробуваннях і підтвердила свою безпеку і ефективність, в тому числі, у чоловіків з діабетом і простатектомією.

Опис
ХарактеристикаВластивості
Торгова маркаVidalista 20
Активна речовинаТадалафіл
Дозування20 мг
ВиробникCenturion Laboratories (India)
ПоказанняЕректильна дисфункція
Фармакологічна групаСелективні інгібітори ФДЕ-5
Час діїДо 48 годин.

Показання для використання

Vidalista 20 приймають в складі комбінованого лікування гіпертрофії простати (збільшення простати), недостатності генітальної реакції або комбінації цих двох захворювань.

Ще одна торгова марка тадалафілу — Adcirca, успішно використовується для підвищення якості життя і збільшення толерантності до фізичних навантажень у пацієнтів хворих легеневою артеріальною гіпертензією (ЛАГ).

Склад

Основна діюча речовина препарату Відаліста 20 - тадалафіл, що знаходиться в складі лікарського засобу в дозуванні 20 мг.

Допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат (рослинний), гіпролоза, барвник оксид заліза жовтий.

Фармакологічна дія

Дія тадалафілу грунтується на механізмі селективного інгібування ферменту фосфодіестерази-5, спазмуючого судини статевого члена та який перешкоджає притоку крові до члену та ерекції. Тадалафіл діє цілеспрямовано і виключно на механічну частину ерекці,ї і не впливає на збільшення сексуального бажання.

Режими дозування

Таблетку Відаліста-20 можна вживати цілком, ділити на частини або ж підібрати інший препарат з меншою дозою тадалафілу. Жирна їжа і допустимі дози спиртних напоїв не впливають на біодоступність тадалафілу. Дотримуйтесь вказівок інструкції до препарату і не вживайте Vidalista 20 у великих кількостях або більш тривалий час, ніж рекомендовано лікарем. Активність тадалафілу одна з найтриваліших серед інших інгібіторів фосфодіестерази-5 і тотожна 36-48 годинам. З цієї причини його можна вживати в будь-який проміжок часу, в діапазоні від 1 до 30 годин і до настання статевого зв'язку. Препарат швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту і починає діяти через 0,5-1 годину, а найбільший вміст тадалафілу в плазмі, його пік, досягається вже через 2 години. Максимальна добова доза - 20 мг тадалафілу.

Одноразове використання

Vidalista-20 може прийматися одноразово, в разі необхідності, безпосередньо перед самим сексом. Початкова рекомендована доза в цьому випадку - 10 мг тадалафілу за кілька годин до статевого контакту. Дозування можна збільшити до 20 мг або знизити до 5 мг грунтуючись на реакції організму. Дженерик Відаліста виводиться з організму протягом 36 годин після одноразового прийому. Не можна приймати тадалафіл частіше ніж один раз на добу.

Прийом курсом

Цей метод дозування Відаліста-20 популярний серед тих, хто звик займатися сексом щодня або досить часто, а також, в складі комплексного лікування захворювань простати. Засіб для потенції приймається протягом тривалого часу, не менше місяця, в дозуванні 2,5 мг або 5 мг тадалафілу щодня. Немає необхідності брати до уваги час до початку сексу, так як вже через кілька днів прийому тадалафілу, його концентрації в плазмі вирівнюються і стають постійними, що дозволяє займатися сексом в будь-який час - 24/7.

У складі комплексного лікування захворювань простати,препарат Відаліста 20 повинен прийматися в один і той же час кожен день по 5 мг тадалафілу (¼ таблетки) протягом усього курсу лікування.

Лікування ЛАГ:40 мг один раз на 24 години (дві таблетки). Величину дози лікарського засобу бажано не розбивати на кілька прийомів.

Не намагайтеся під час проходження курсу тадалафілом компенсувати пропущені дози наступним додатковим прийомом речовини. Якщо ж ви пропустили прийом ліків, чергову дозу прийміть тоді, коли настане час наступного прийому, в рекомендованій вам дозі.

Дозування при нирковій недостатності

Пацієнти з легкою формою ниркової недостатності можуть приймати Відаліста-20 без корекції дозування та частоти прийому. Із середньою формою ниркової недостатності (кліренс креатиніну від 30 мл / хв до 51 мл / хв) - дозування не повинно перевищувати 10 мг тадалафілу, а препарат приймається не частіше, ніж 1 прийом на 3 доби. Тадалафіл не досліджувався на пацієнтах з гострою формою недостатності (кліренс креатиніну менше 30 мл / хв).

Дозування при печінковій недостатності

Тадалафіл протипоказаний пацієнтам з тяжкою формою печінкової недостатності. Порушення функції печінки середньої і легкої форми (типи B і A, відповідно), вимагають скорочення дози тадалафілу до 10 мг в 48 годин.

Пацієнти з діабетом

Тадалафіл володіє найкращим співвідношенням, з урахуванням ефективності та безпеки по відношенню до хворих з цукровим діабетом. Тадалафіл досліджувався на пацієнтах з діабетом, чий стан еректильної дисфункції можна оцінити як важка і помірно важка форми. Крім іншого, близько 20% пацієнтів мали важкі судинні ураження, 80% випробовуваних мали рівень глікованого гемоглобіну більш 7.0%. Також, 6% людей мали діабетичну невропатію і 11% від загальної вибірки - діабетичну ретинопатію, а у 40% людей спостерігалась артеріальна гіпертензія. Під час досліджень тадалафілу контроль над харчуванням і споживанням алкоголю не здійснювався. Ефективність тадалафілу у пацієнтів з цукровим діабетом I та II типу мала зворотну залежність зі ступенем тяжкості еректильної дисфункції і концентрацією глікованного гемоглобіну. Відсоток успішних завершень статевого акту був дещо нижчим, ніж у пацієнтів з контрольної групи (без діабету), але в цілому досить високим - 64% після прийому 20 мг тадалафілу і 56% для 10 мг тадалафілу. Подальше додавання дозування підвищувало ризик виникнення небажаних ефектів і не призводило до збільшення кількості статевих актів з позитивною оцінкою.

Пацієнти похилого віку

Пацієнти старше 65 років можуть приймати Vidalista 20, якщо не має інших протипоказань (див. Протипоказання), без корекції дози - від 2,5 мг до 20 мг тадалафілу.

Протипоказання

 • Заборонений до використання жінками і дітьми;
 • підвищена чутливість до тадалафілу або компонентів Відаліста 20;
 • протипоказання до занять сексом за станом здоров'я;
 • хронічні і гострі хвороби серця: стенокардія, серцева недостатність, перенесений інфаркт в минулому та інші;
 • неконтрольований артеріальний тиск (як занадто високий, так і занадто низький);
 • гострі хвороби нирок, які потребують діалізу;
 • інсульт, що трапився за останні півроку;
 • термінальна стадія печінкової недостатності;
 • пігментний ретиніт;
 • гемофілія;
 • випадки пріапізму, що зустрічались раніше ;
 • кавернозний фіброз і деформації статевого члену;
 • серповидно-клітинна анемія, лейкемія, множинна мієлома;
 • передня ішемічна нейропатія зорового нерву;
 • одночасний прийом з медичними нітратами, інгібіторами фосфодіестерази-5, ріоцигуатом (см. Взаимодія з ліками).

Перша допомога при передозуванні тадалафілом

При інтоксикації і передозуванні тадалафілом, найбільш частими є стандартні і, в основному, толерантні побічні ефекти. Вони, як правило, проходять через кілька годин і не вимагають госпіталізації пацієнта. Антидоту не існує, а перша медична допомога надається виходячи з основних симптомів. Гемодіаліз не дає належної ефективності, оскільки, більше 90% активної речовини зв'язується з білками крові. При виникненні важких реакцій, що загрожують здоров'ю, зверніться за медичною допомогою.

Прийом з алкоголем

Незначні дози алкоголю допустимі. У рідкісних випадках можуть спостерігатися побічні ефекти у вигляді: гіпотензії, запаморочення, головного болю та інших наслідків, пов'язаних зі зниженням артеріального тиску.

Взаємодія з ліками

У таблиці нижче представлені лише основні взаємодії лікарських засобів з тадалафілом. Інші речовини та лікарські засоби, також можуть взаємодіяти з тадалафілом. Щоб уникнути неприємних наслідків, повідомте вашого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте або будете приймати на момент прийому тадалафілу. Інші взаємодії дивіться за посиланням в інструкції до препарату.

Взаємодія тадалафілу з ліками і речовинами
Групи речовинЛікиАктивністьОсобливі вказівки
Стимулятори гуанілатциклазиРіоцигуат (Adempas)Можлива неконтрольована гіпотензія, що загрожує здоров'ю пацієнтаСпільне застосування заборонено
Медичні нітрати і деякі види рекреаційних наркотиківНатрію нітрит, ізосорбіду мононітрат, нітрогліцерин, амілнітрит і іншіМожлива неконтрольована гіпотензія, що загрожує здоров'ю пацієнтаСпільне застосування заборонено
Інгібітори ФДЕ-5Силденафіл, варденафіл, аванафіл та інші.Препарати, що мають схожий механізм дії з тадалафілом, можуть призвести до адитивності побічних ефектів.Дані комбінації позбавлені сенсу та протипоказані.
Ліки для лікування ВІЛ/СНІД.Ритонавір, атазанавір, індинавір та інші.Значне зростання плазмових концентрацій і порушення виведення тадалафілу з організму. Збільшення ризику несприятливих наслідків і побічних ефектів.Спільний прийом можливий тільки під наглядом лікаря. Разове дозування - не більше 10 мг тадалафілу одним прийомом на 3 доби.
Індуктори CYP3A4 та CYP2С9.Окскарбазепін, звіробій, рифампіцин та інші.Зниження активності тадалафілу.Можливе незначне зниження ефективності препарату і часу його дії. Корекція дозування в такому разі не передбачається.
Інгібітори CYP3A4 та CYP2С9.Еритроміцин, ітраконазол, кетоконазол та інші.Збільшення плазмових концентрацій тадалафілу. Як наслідок, зростає ймовірність інтоксикації і небажаних реакцій.Спільний прийом можливий тільки під наглядом лікаря. Разове дозування - не більше 10 мг тадалафілу одним прийомом на 3 доби.
Гіпотензивні ліки.Інгібітори АПФ, блокатори кальцієвих каналів, бета-адреноблокатори та інші.Можливе незначне потенціювання гіпотензивних властивостей.Спільний прийом гіпотензивних засобів з тадалафілом можливий, за винятком альфа-адреноблокаторів. З метою безпеки, дозування тадалафілу може бути зменшено, щоб уникнути надмірної гіпотензії.
Альфа-адреноблокатори.Доксазозін, теразозін та іншіПотенціювання гіпотензивних ефектів.Прийом альфа-адреноблокаторів з тадалафілом протипоказаний, за винятком активної речовини в дозах не більше 0.4 мг.

Небажані ефекти

Тадалафіл вважається м'яким засобом для потенції з усіх існуючих інгібіторів фосфодіестерази-5. Його побічні ефекти досить терпимі, самостійно проходять протягом декількох годин і, в основному, не потребують додаткових дій для їх усунення. Нижче наведено таблицю клінічних досліджень і частоти основних побічних ефектів, які зустрічалися під час випробувань тадалафілу.

Побічні ефекти
Небажана реакціяПлацебо (n = 476), %Тадалафіл 5 мг (n = 151), %Тадалафіл 10 мг (n = 394), %Тадалафіл 20 мг (n = 635), %
Головний біль5111115
Розлад травлення14810
Запаморочення1133
Жар і приплив крові до обличчя1233
Міалгія1143
Нежить1233

Нетривіальні побічні ефекти спостерігаються вкрай рідко (менше 0,1%) і частіше зустрічаються у людей, для яких препарати, що містять тадалафіл протипоказані (см. Протипоказання): ціанопсія, пріапізм, шум у вухах, ортостатична гіпотензія, випадкові травми в результаті падінь. Детальніше про ефекти тадалафілу читайте за посиланням Інструкція до препарату Сіаліс

Існуючі аналоги на ринку

Список засобів для потенції, що містять тадалафіл досить широкий. Найбільш відомими представниками є: Сіаліс, Тадарайз, V-Tada Super, Esculap, Tadadel і інші.

Форма випуску

Таблетка жовтого кольору, мигдалеподібної форми, зовні нагадує насіння, з вмістом активної речовини - 20 мг.

Зберігання

Температурний режим зберігання від 0 до 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці, подалі від сонячного світла. Кінцевий термін придатності вказаний на блістері.

Відмова від відповідальності

Адміністрація магазину cndm.com.ua не несе відповідальності за самолікування і, в результаті, завданої шкоди здоров'ю. Перед покупкою і використанням Vidalista 20 отримайте схвалення від вашого лікаря.

Відгуки

По на 09 Nov 2017 (Vidalista 20 / Відаліста 20) :
(5/5

Видалиста

таблетки Видалиста моему мужу посоветовал врач. Как он нам объяснил это возрастное и связано с дефицитом мужских половых гормонов. И из-за этого, как следствие, отсутствие желания и вялое состояние дружка. После приема видалиста всё нормализовалось, проблемы как и не существовало. Но мы, кроме этого спортом начали заниматься и кушать полезную еду.

 Повідомити про порушення