Купити Apcalis Oral Jelly Сіаліс гель ціна відгуки

Розпродаж! Apcalis Oral Jelly Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 72 грн за одиницю

Apcalis Oral Jelly – желеподібний дженерик препарату Сіаліс. Препарат екстреної дії на основі тадалафілу 20 мг у вигляді гелю індійського заводу Ajanta Pharma. В упаковці знаходиться 7 пакетів із різними смаковими уподобаннями: шоколад, манго, апельсин, полуниця, смородина, ананас, м'ята. Дія до 48 годин.

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 пакетик
160,00 грн
14 пакетиков
1 120,00 грн
21 пакетик
1 680,00 грн
1 621,20 грн
35 шт (5 упаковок)
2 800,00 грн
2 604,00 грн
7 пакетиков
560,00 грн
70 шт (10 упаковок)
5 600,00 грн
5 040,00 грн

Apcalis Oral Jelly. Інструкція

Apcalis Oral Jelly
Apcalis Oral Jelly

Що таке Apcalis Oral Jelly?

Апкаліс є одним з найбільш затребуваних і безпечних препаратів на основі тадалафілу в сфері лікування еректильної дисфункції. Упаковка дженерику складається з 5-грамових пакетиків з внутрішнім вмістом у вигляді гелеобразної субстанції. У кожному такому пакетику міститься 20 мг активної речовини - тадалафілу. Гелеобразний наповнювач крім приємних смакових якостей має позитивний вплив на абсорбцію препарату зі шлунка в кров, що значно збільшує потужність і швидкість початку дії дженерику.

Характеристики препарату
Брендова назваApcalis Oral Jelly
ВиробникAjanta Pharma Limited (Індія)
Фармакологічна групаЗасіб для відновлення потенції
Діюча речовинаТадалафіл 20 мг
Дозування20 мг тадалафілу за один прийом (вміст одного 5-грамового пакетика)
Початок діїВід 15 до 35 хвилин.
Закінчення активностіДо 48 годин
Вміст упаковки7 пакетів з різними смаками (м'ята, манго, шоколад, полуниця, смородина, ананас, апельсин)
ЗберіганняЗберігати в температурному режимі від 0 до 30°C. Кінцевий термін придатності вказаний на упаковці

Показання для застосування

Показанням для застосування Апкаліс Гель є підтримка еректильної функції, достатньої для здійснення статевого акту. Додатково можуть бути розглянуті випадки досягнення необхідного рівня ерекції, з подальшою неможливістю її підтримки на протязі всього статевого акту, а також проблеми тривалості статевого акту і повільного відновлення між статевими актами.

Досягнення необхідного ефекту стає можливим виключно при сексуальній стимуляції.

Спосіб застосування та дозування

Препарати, в яких тадалафіл є основною діючою речовиною, випускаються в основному у формі таблеток, прийом яких здійснюється перорально. Apcalis же має дещо іншу форму лікарського засобу - у вигляді гелю. Вміст одного пакетика з гелем 5 г необхідно відкрити і видавити в ротову порожнину повністю. Застосування повинно здійснюватися мінімум за 20 хвилин до передбачуваного статевого акту. Якщо ж дозування в 20 мг тадалафілу (вміст 1-го пакета) є занадто сильним, то видавіть тільки половину або чверть пакета. Частина, що залишилася препарату Апкаліс непридатна для застосування в наступні рази і повинна бути утилізована.

Примітка.Час реакції організму на активну речовину є індивідуальним. Оптимальний вплив на організм встановлюється практичним шляхом. Підтримка еректильної функції здійснюється протягом 36-48 годин.

Фармакодинаміка

Тадалафіл відноситься до групи інгібіторів фосфодіестерази-5. Його дія заснована на підвищенні концентрації циклічної форми гуанозинмонофосфату (cGMP) за рахунок пригнічення ФДЕ5. Результатом є розслабляючий вплив на гладку мускулатуру, завдяки чому створюється необхідна підтримка кровопостачання статевого члена і посилення еректильної функції.

Фармакокінетика

Тадалафіл відрізняється досить швидкою всмоктуваністю. Для досягнення максимальної концентрації, незалежно від дозування, необхідно від 1 до 2 годин з моменту його прийому. Прийом препарату не залежить від прийомів їжі, проте швидкість абсорбції може трохи сповільнюватися в разі прийому їжі.

До додаткових фармакокінетичних властивостей відносяться наступні:

 • Для напіввиведення препарату достатньо 17,5 годин (основна частка виводиться з каловими масами, значно менша - з сечею).
 • Близько 95% тадалафілу зв'язується з білками плазми.
 • Досягнення рівноважної концентрації без явних піків, спостерігається через 5 діб після щоденного прийому 5 мг тадалафілу в один і той же проміжок часу.

Деякі особливості

Вплив тадалафілу можливий тільки при наявності порушення та сексуальній стимуляції. Створення ерекції неможливе без емоційної готовності пацієнта, зважаючи на відсутність можливості реалізації інгібування фосфодіестерази-5.

Прийом препарату не чинить негативного впливу на вироблення та якісні показники сперми.

Протипоказання

Тадалафіл має застосовуватися виключно особами чоловічої статі, які досягли повноліття (випробування на особах молодших за 18 років не проводилися). Будь-яке порушення з боку діяльності серцево-судинної системи має бути додатково досліджено на предмет можливої реакції організму в ході застосування препарату. Необхідна консультація лікаря перед застосуванням в разі ряду серцево-судинних захворювань:

 • порушення ритму серцебиття;
 • серцева недостатність другого ступеня і більше;
 • є загроза інфаркту або інсульту;

До додаткових протипоказань відносяться такі:

 • спадкові захворювання сітківки очей;
 • загроза пріапізму;
 • печінкова недостатність;

У випадках деформації статевого члену, хірургічних втручаннях, травм та ін., також необхідна консультація фахівця.

Можливі побічні ефекти

Перед початком розгляду даного питання, необхідно відзначити, що за даними досліджень, середній вік пацієнтів, які застосовують тадалафіл, коливається в районі 58-61 року. Дослідження побічних ефектів відбувалося в групі пацієнтів, які застосовують рекомендовані дозування препарату в розмірі 10 і 20 мг. Відсоток скарг, на загальний обсяг фіксованих випадків, склав 6. Серед найбільш поширених побічних ефектів були відзначені:

 • мигрені;
 • м'язові болі (найбільш часто локалізовані в спині);
 • астенічні стани;
 • закладеність носа;
 • почервоніння шкіри;

У рідких випадках побічні ефекти спостерігалися з боку шлунково-кишкового тракту (розлади травлення), ЦНС (запаморочення) та ін. Також необхідно приділити увагу реакції шкірних покривів і зорових органів. Можливі шкірні висипання, гіпергідроз, деякий дискомфорт в очах. Також можуть зустрічатися дуже рідкісні побічні ефекти серцево-судинної системи. До них можна віднести:

 • тахікардія;
 • гіпо/гіпертензія;
 • аритмія;
 • стенокардія;

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Категорично протипоказаний одночасний прийом з медичними нітратами (наприклад, нітрогліцерин), а також ріоцигуатом через критичну небезпеку тяжкої гіпотензії.

Можливе зменшення ефективності тадалафілу при одночасному застосуванні з антацидними препаратами (наприклад, Альмагель). В даному випадку істотно знижується швидкість всмоктування і збільшується час необхідний для початку дії препаратів на основі тадалафілу. Зміни в AUC при цьому не було зафіксовано.

Можливе значне зниження кліренсу тадалафілу за рахунок застосування інгібіторів цитохрому P450 (кетоконазол, інгібітори ВІЛ-протеази, еритроміцин та інші.). Протилежний ефект може спостерігатися при одночасному вживанні індукторів цитохрому P450 (рифампіцин, модафініл і інші). При одночасному використанні перерахованих вище речовин потрібна додаткова консультація лікаря з можливим коригуванням активного дозування тадалафілу.

Apcalis та алкоголь

Дане поєднання є досить поширеним і вимагає додаткових роз'яснень. Справа в тому, що алкоголь, рівно як і інгібітори фосфодіестерази-5, подібні тадалафілу, можуть надавати релаксуючий вплив на гладку мускулатуру стінок кровоносних судин. Одночасний прийом цих речовин в змозі збільшувати дану властивість. В результаті, надмірний прийом алкоголю може стати причиною прояву побічних ефектів у вигляді вазодилатації, внаслідок чого пацієнт стає схильним до запаморочень, тахікардії, коливань тиску, припливів жару та ін. Виходячи з цього, одночасний прийом тадалафілу з алкоголем можливий, але потрібно бути обережним.

Умови зберігання

Препарат повинен зберігатися далеко від прямих сонячних променів. Температурний режим не повинен перевищувати 30 градусів за Цельсієм. Лікарський засіб необхідно зберігати у недоступному для дітей місці.

Відмова від відповідальності

Перед застосуванням препарату необхідним є обстеження у профільного лікаря з метою виявлення можливих протипоказань, а також призначення рекомендованих доз і виключення можливої взаємодії з іншими прийнятими лікарськими препаратами. Інтернет магазин не несе відповідальності за можливу шкоду й заподіяний збиток здоров'ю в результаті безконтрольного застосування і самолікування.

Відгуки

По (Киев, Украина) на 05 Jan 2022 (Apcalis Oral Jelly / Сіаліс Гель) :
(5/5