Tadajoy 20 купити дженерик Тададжой 20 мг Відгуки Інструкція

Tadajoy-20 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна: 400.00 грн

Tadajoy-20 – бренд дженерика Сіаліс від відомої фармацевтичної компанії Emkay Pharma (India). Відмінна якість Сіаліс з високою ефективністю та низькою ціною. склад: тадалафіл 20 мг. Ефективність: до 2-х діб.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн

Tadajoy 20 – інструкція із застосування

Тададжой
Tadajoy-20 фото

Tadajoy 20 - таблетки для корекції еректильної функції та лікування імпотенції. Основною складовою препарату є тадалафіл, також відомий під назвою «Сіаліс». Тададжой є розробкою індійської фармацевтичної компанії Emkay Pharma, яка виробляє ефективні та доступні дженерики з 2004 року. Механізм дії полягає у блокуванніі ФДЕ-5 (фосфодіестерази п'ятого типу). Це основний біохімічний процес, який застосовується в сучасній медицині для лікування статевої дисфункції у чоловіків різного віку.

Основні характеристики
Торгова назва препаратуTadajoy-20
Діюча речовинаТадалафіл 20 мг
Область застосуванняЛікарські засоби для корекції дисфункцій ерекції та потенції
Час вживанняЗа 60 хвилин до статевого акту
Фармакологічна група препаратуІнгібітор ферменту фосфодіестрази-5
Форма виробництваЖовті таблетки у блістері, 10 шт
ВиробникEmkay Pharma, Індія
Дозування20 мг
Ефективність30-36 годин

Лікувальні показання для застосування

Прийом препарату Тададжой повинен призначати лише лікар після додаткових обстежень та підтвердження діагнозу. Препарат може застосовуватись пацієнтами для лікування:

  • доброякісної гіперплазії простати та простатиту;
  • порушень еректильної функції психогенної етіології;
  • при еректильній дисфункції, викликаній віковими змінами.

При порушенні еректильної функції таблетки приймають за годину до статевого акту одноразово.

Тададжой може використовуватися пацієнтами, які страждають на легеневу артеріальну гіпертензію (ЛАГ): препарат має вазодилатуючу дію на судини легень, тим самим знімаючи навантаження на правий шлуночок серцевого м'яза.

Склад препарату

Tadajoy-20 містить 20 мг тадалафілу. Це основний компонент лікарського засобу. Додатково до складу входять барвники та допоміжні агенти для збереження стабільності препарату. Вони не мають біологічно активного впливу на організм пацієнта і виводяться природним шляхом.

Механізм дії

Препарати на основі тадалафілу, у тому числі Tadajoy-20, пригнічують дію ферменту фосфодіестерази-5, який бере участь у біохімічному процесі розпаду гуанозинмонофосфату. Без накопичення цієї речовини механізм ерекції неможливий. При придушенні ФДЕ-5 рівень цГМФ стабілізується, виділяється окис азоту і посилюється приплив крові до судин статевого члена. Дія препарату зберігається до 36 годин. Залежно від індивідуальної сприйнятливості, ефективність препарату може тривати дві доби.

Вживання та дозування

Залежно:

  • Тривала терапія при виражених статевих розладах;
  • Одноразове застосування при проблемах з ерекцією.

Курс лікування призначає лікар, підбираючи найбільш ефективне та безпечне дозування. Максимальна добова доза становить 20 мг. Перевищення норми спричиняє ризик розвитку побічних ефектів.

У наступній таблиці наведено можливі варіанти терапії за допомогою Tadajoy-20.

Терапія
Концентрація препаратуПрийомПоказиГрупа пацієнтів
1 таблетка Тададжой (еквівалентно 20 мг тадалафілу)За 60 хвилин до статевого акту одноразово. Наступний прийом можливий за потреби не раніше, ніж через 24 годиниПроблеми з потенцією, зниження статевої активності у зв'язку зі стресовими ситуаціями, втомоюЗдорові чоловіки віком 19-85 років, у яких відсутній ризик розвитку побічних ефектів
Половина таблетки (еквівалентно 10 мг тадалафілу)За 60 хвилин до статевого акту одноразово.Проблеми з потенцією, зниження статевої активності у зв'язку зі стресовими ситуаціями, втомою, віковими змінамиЧоловіки у віці 19-85 років, для яких існує ймовірність розвитку побічних ефектів або є висока чутливість до препарату. Також дане дозування є оптимальним при першому знайомстві з препаратом
Половина таблетки (еквівалентно 10 мг тадалафілу)За 60 хвилин до статевого акту одноразовоЕректильна дисфункціяПацієнти віком 19-85 років з помірною нирковою або печінковою недостатністю.
1/4 таблетки (еквівалентно 5 мг тадалафілу)За призначенням лікаря як добова доза під час регулярного лікування курсом до 2 місяцівЕректильна дисфункціяЧоловіки у віці 19-85 років
1/8 таблетки (еквівалентно 2,5 мг тадалафілу)За призначенням лікаря як початкова доза під час тривалого лікування курсом до 2 місяцівЕректильна дисфункціяЧоловіки у віці 19-85 років, для яких існує можливість розвитку побічних ефектів
2 таблетки (40 мг)Одноразовий прийом з інтервалом 24 годиниЛегенева артеріальна гіпертензіяПацієнти з легеневою артеріальною гіпертензією

Дія препарату спостерігається через годину після прийому, концентрація діючої речовини в крові досягає максимуму через 2 години

Вікові обмеження

Препарат призначають пацієнтам віком 19-85 років. Дитячий вік (до 18 років) є протипоказанням до застосування лікарського засобу Тададжою 20. Особам старше 85 років препарат також не призначають. Для пацієнтів цих вікових груп дослідження не проводились, і дані про дію тадалафілу на організм відсутні.

Чоловіки від 19 до 50 років добре переносять терапію тадалафілом, побічні ефекти зведені до мінімуму.

Для осіб старше 65 років дані кривої AUC показують збільшення концентрації препарату в крові на 25%, що не є причиною коригування дози або відміни лікарського засобу.

Пацієнтам із хворобами нирок

Основний фактор при виборі дози пацієнтам із хворобами нирок – кліренс креатиніну. Залежно від його показників приймають Тададжой у дозуванні:

При хворобах нирок
Рівень ККДозування
30 мл – 50 мл10 мг – половина таблетки
51 мл – 80 мл10 мг – половина таблетки
Тяжка форма ниркової недостатності. Пацієнти, які проходять курс гемодіалізуНе призначають через відсутність даних клінічних досліджень

Пацієнтам із хворобами печінки

При призначенні Тададжою пацієнтам із хворобами печінки враховують рівень білірубіну:

При хворобах печінки
Рівень білірубінуДозування
34 мкмоль/л і менше10 мг – половина таблетки
34-51 мкмоль/л10 мг – половина таблетки
Хронічна печінкова недостатність важкої форми (клас С)Не призначають через відсутність даних клінічних досліджень

При цукровому діабеті

У зв'язку з особливостями організму пацієнтів із цукровим діабетом, дослідження показують зниження кривої AUC на 19%. Дозу препарату не збільшують. Цукровий діабет є захворюванням, при якому часто призначають тадалафіл як тривалу терапію.

Протипоказання до прийому

Не призначають препарат Тададжой особам, які мають в анамнезі захворювання:

Протипоказання
Хвороби нирок та печінкиНедостатність гострої форми
Розлади серцево-судинної та кровотворної системиПеренесені інфаркти та інсульти (за останні 90 днів), стенокардія, ішемія серця, підвищений або артеріальний знижений тиск, порушення роботи лівого шлуночка серця, анемія, лейкемія, серповидноклітинна анемія
Полової сфериСхильність до пріапізму
Хвороби ШКТВиразка шлунка, хронічні захворювання ШКТ
Порушення зорової функціїНейропатія зорового нерва

Також препарати тадалафілу обережно призначають алергікам у зв'язку з можливими реакціями організму.

Несприятливі реакції організму

Побічні ефекти виявляються рідко, і зазвичай пов'язані з перевищенням дози препарату. Більшість реакцій не є причиною скасування препарату і проходять самостійно. До них відносять запаморочення, головний біль, нежить, шум у вухах, біль у кінцівках.

Скасуйте препарат, якщо виявляються носові кровотечі, алергічні реакції, непритомність.

Вкрай тяжкі побічні ефекти практично не зустрічаються і в основному бувають у пацієнтів, які мають протипоказання до застосування. Із можливих та вкрай рідкісних наслідків — інсульт, втрата слуху, порушення зору.

Спільне застосування

Препарат Tadajoy-20 категорично несумісний і протипоказаний при одночасної терапії з донаторами азоту та медичними нітратами: нітрогліцерин, нітропрусид натрію та іншими. Це поєднання може призвести до критичної гіпотензії і в окремих випадках навіть до смерті.

Небажаний спільний прийом із такими ліками:

  • антациди – засвоєння препарату знижується;
  • індуктори цитохромів – знижується терапевтичний ефект препарату;
  • інгібітори цитохромів – підвищують дію активної речовини Тададжой.

При одночасному вживанні алкоголю та Tadajoy-20 можливі рідкісні прояви гіпотензії та пов'язані з нею побічні ефекти: запаморочення, головний біль, постуральна гіпотензія.

Також не бажано вживання тадалафілу з грейпфрутами: останні збільшують концентрацію препарату в крові, що може збільшити ймовірність стандартних побічних ефектів.

Передозування

Максимальна добова доза препарату Tadajoy-20 становить:

  • 20 мг при лікуванні еректильної дисфункції;
  • 40 мг одноразово при комплексній терапії ЛАГ.

Перевищення рекомендованих дозувань тадалафілу значно збільшує ризик прояву побічних реакцій. Для усунення небажаного ефекту при передозуванні гемодіаліз не є ефективним методом, оскільки основна частина тадалафілу зв'язується білками крові. Симптоми передозування, такі як знижений тиск та нежить, можна усунути іншими засобами. Зазвичай перевищення дози Тададжой не вимагає екстреної госпіталізації та лікування, але при появі небажаних ефектів варто звернутися до лікаря.

Аналоги Tadajoy-20

Тадалафіл широко поширений на фармацевтичному ринку під різними торговими марками: Сіаліс, Відаліста, Tadacip, Apkalis та інші.

Форма лікарського засобу

Тададжой – жовті пігулки мигдалеподібної форми. Одна таблетка містить 20 мг діючої речовини. Засіб розфасований в блістер по 10 штук. Ціла упаковка складається з 10 блістерів або 100 пігулок.

Зберігання

Таблетки зберігати в темному місці при температурі, що не перевищує 30 градусів. Забезпечити захист від дітей. Кінцева дата експлуатації вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Ця інформація надається виключно для ознайомлення та не є інструкцією. Адміністрація несе відповідальності за наслідки самолікування препаратом. Індивідуальне дозування підбирає лікар під час обстеження або під час особистої консультації. Безконтрольний прийом Tadajoy-20 може бути небезпечним для здоров'я.

Відгуки