Tadacip 20 купити дженерик Тадасіп 20 мг Ціна Відгуки Інструкція

Tadacip Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
3 відгук(и)
Ціна від 65 грн за одиницю

Тадасіп 20 - найкращий дженерик препарату Сіаліс. 100% якість та безпека! По дії та ефективності не відрізняється від оригінального препарату Сіаліс. Вміст тадалафілу – 20 мг у кожній таблетці. Виробництво  компанії CIPLA. 

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 680,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
3 120,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
620,00 грн

Tadacip 20: інструкція до застосування

Тадасіп 20
Tadacip 20 фото

Що таке Тадасіп 20?

Tadacip 20 –засіб для потенції останнього покоління. Тадасіп 20 є аналогом препарату Сіаліс і повністю йому ідентичний за складом. Тадалафіл, що входить до складу Тадасіп, належить до класу селективних інгібіторів фосфодіестерази-5 і працює за таким же принципом, як силденафіл (Віагра) і варденафіл (Левітра), хоча і має значні переваги в порівнянні з ними, як за часом дії, так і з безпеки.

Основні характеристики
Торговельна назваTadacip 20
Активний компонентТадалафіл 20 мг;
Галузь застосуванняПрепарати для лікування еректильної дисфункції
Фармакологічна групаСелективні інгібітори фосфодіестерази-5
Зовнішній вигляд таблетокМигдалеподібні таблетки жовтого кольору
Форма продажуБлістер з 4-х таблеток
ВиробникCipla (India)
ДозуванняВід 5 до 20 мг тадалафілу
ПрийманняЗа 1 годину до сексуальної активності
Тривалість дії36-48 годин
Неактивні компоненти:Оксид заліза жовтий, титану діоксид.

Показання до застосування

Область застосування Tadacip 20 не обмежується лише використанням препарату при сексуальних розладах викликаних імпотенцією. Ліки з тадалафілом, в тому числі і Тадасіп 20, вже кілька років знаходять нове застосування в складі комплексного лікування простатиту і навіть лікуванні легеневої артеріальної гіпертензії (ЛАГ), хоча напрямок в лікуванні еректильної дисфункції як і раніше залишається пріорітетним.

Склад дженеріку Tadacip 20

До складу ліків Tadacip 20 входить активна речовина тадалафіл 20 мг. В якості допоміжних речовин в складі плівкової оболонки: оксид заліза жовтий і титану діоксид.

Принцип дії

Основний механізм дії тадалафілу, що входить до складу дженерика, спрямований на придушення активності ферменту - фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5), який бере участь в блокуванні артерій і спазмування їх стінок, що робить неможливим надходження по ним крові в статевий член, і як наслідок - відсутність ерекції. Тадалафіл селективно зв'язує ФДЕ-5 від 36 до 48 годин, що уможливлює інтимний процес протягом тривалого часу після прийому дженерика. У цьому тадалафил значно перевершує своїх найближчих конкурентів - силденафіл (Віагра) і варденафіл (Левітра), дія яких обмежується лише 4-8 годинами. Тадалафіл діє виключно на судини статевого члена і простати, розслабляючи їх стінки і збільшуючи приплив крові. Тадалафіл не є афродизіаком і не стимулює сексуальне бажання.

Методи і способи дозування

Tadacip 20 швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту і включається в роботу через 0,5-1 годину. Максимальна кількість тадалафілу в плазмі крові досягається через 2 години. Терапевтичні дози тадалафілу можуть варіюватися від 5 мг до 20 мг, залежно від діагнозу, схеми прийому, ефективності, безпеки, обмежень та інших причин. Таблетку Тадасіп 20 можна ділити, пити цілком або вибрати подібний лікарський засіб з меншою дозою тадалафілу. Жирна їжа і невеликі дози алкоголю не впливають на фармакокінетику тадалафілу і не взаємодіють з ним. Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування від вашого лікаря. Не вживайте Тадасіп 20 в більших чи менших кількостях, а також довше, ніж зазначено в інструкції і рекомендовано лікарем. Tadacip 20 дозволяється приймати в будь-який проміжок часу від 1 до 30 годин до контакту сексуального характеру. Активність діючої речовини, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, може тривати до 48 годин. Заборонено приймати препарат частіше, ніж раз на добу.

Прийом по необхідності

Дженерик Tadacip 20, в якості засобу від еректильної дисфункції, зазвичай приймають безпосередньо перед сексом, точніше за кілька годин до сексу, в дозах 10-20 мг тадалафілу. Препарат приймається одноразово, не частіше, ніж один прийом на добу.

Проходження курсу тадалафілом

Препарати з тадалафілом можуть прийматися протягом тривалого періоду часу в складі комплексного лікування ЕД, доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), ДГПЗ + ЕД. Тадалафіл має прийматися щодня в дозуванні 5 мг. Період прийому - від 1 до 2-х місяців. Через місяць, при необхідності, таку схему прийому можна повторити. Не намагайтеся компенсувати пропущені дозування додатковими дозами тадалафілу. Випийте чергову дозу, як тільки настане час для вашого наступного прийому ліків.

Дозування при легеневій гіпертензії

При легеневій гіпертензії тадалафіл, для більшості пацієнтів, призначають в дозуванні 40 мг. Таблетки приймаються однократно, один раз в день.

Особливості дозування для літніх людей

У літніх людей старше 65 років, при прийомі орального тадалафілу, спостерігалося збільшення плазмової концентрації тадалафілу і уповільнення кліренсу останнього, що проявлялося в збільшенні AUC на 25%. Такі зміни в фармакокінетиці тадалафілу у літніх людей не є підставою для корекції його дозування.

Особливості дозування при нирковій недостатності

У пацієнтів з дисфункцією нирок середнього ступеня (кліренс креатиніну від 30 до 51 мл / хв), площа під кривою AUC збільшувалася до 2-х разів. Для таких пацієнтів дозування тадалафілу повинно бути не більше 10 мг/добу. У пацієнтів з незначною нирковою дисфункцією (кліренс креатиніну 51-80 мл/хв) плазмові концентрації тадалафілу були такими ж, як і у здорових людей, що не вимагає корекції доз. Тадалафіл не вивчався на хворих з важкою формою ниркової недостатності.

Особливості дозування при печінковій недостатності

Фармакокінетика тадалафілу не вивчалась на пацієнтах з печінковою недостатністю в дозах більше 10 мг тадалафілу. Плазмову концентрацію тадалафілу в дозі 10 мг для пацієнтів з легкою та помірною печінковою недостатністю, було порівняно з такою у здорових пацієнтів. Тадалафіл не вивчався на хворих з важкою формою печінкової недостатності (тип C).

Особливості дозування при цукровому діабеті

Плазмові концентрації тадалафілу у пацієнтів з цукровим діабетом були в середньому нижчими на 19%, ніж у здорових людей, що не знаходить обґрунтованих причин для збільшення дозування в клінічній практиці.

Протипоказання

Засіб для потенції Тадасіп 20 заборонено для прийому дітьми і жінками. Не приймайте Tadacip 20, якщо ваш лікар заборонив вам займатися сексом з будь-якої причини. Перед прийомом дженерика, повідомте свого лікаря про всі ваші проблеми зі здоров'ям, особливо якщо у вас є в наявності:

 • проблеми з серцем, в тому числі стенокардія, серцева недостатність, порушення ритму серцевого скорочення або серцевий напад;
 • легенева венооклюзивна хвороба;
 • занадто високий або низький артеріальний тиск, що не контролюється;
 • інсульт, що трапився за останні півроку;
 • гостра дисфункція печінки або нирки, що потребує діалізу;
 • пігментний ретиніт - рідкісне спадкове захворювання органів зору;
 • оптична нейропатія або різке зниження зору з яких-небудь інших причин;
 • виразки шлунково-кишкового тракту і порушення згортання крові;
 • деформований статевий член або фіброз тканин статевого члена;
 • болісні ерекції які тривали понад 4 години;
 • є проблеми з кров'ю, такі як серповидноклітинна анемія, множинна мієлома або лейкемія;
 • є алергічна реакція на препарат Tadacip 20.

Перша допомога при передозуванні

Зі збільшенням дозування тадалафілу зростає ймовірність настання основних несприятливих ефектів: головний біль, запаморочення, зниження артеріального тиску, біль у м'язах, нежить та інші. Як правило, такі ефекти носять терпимий характер і не вимагають спеціального медичного втручання. З метою полегшення стану хворого і усунення основних симптомів, зазвичай проводять симптоматичну терапію. При виникненні важких небажаних ефектів, що трапляються вкрай рідко, пацієнта госпіталізують.

Тадасіп і алкоголь

Приймаючи Tadacip 20 з алкоголем, слід дотримуватися розумної норми випитого. При великих кількостях принятого спиртного, тадалафіл може викликати падіння артеріального тиску, що в свою чергу може спровокувати головний біль, блідість шкіри, ортостатичну гіпотензію, запаморочення і непритомність.

Взаємодія

Використання тадалафілу з деякими лікарськими засобами може бути небезпечним. Повідомте вашому лікареві про всі лікарські засоби, які ви приймаєте або будете приймати з тадалафілом, особливо якщо це:

 • медикаментозні нітрати, які зазвичай призначають для усунення сердечного болю. Нітрати можуть зустрічатися і в деяких інгаляційних наркотиках, іменованих "попперсами";
 • препарати-стимулятори гуанілатциклази, що використовуються для лікування легеневої артеріальної гіпертензії та хронічної тромбоемболічної гіпертензії (наприклад, ріоцигуат);
 • альфа-блокатори, що призначаються для проблем з артеріальною гіпертензією і гіперплазією передміхурової залози;
 • ліки для лікування артеріального тиску;
 • ліки для лікування ВІЛ/СНІД (ритонавір, саквінавір) або деякі види пероральних протигрибкових засобів (кетоконазол, ітраконазол);
 • більшість антибіотиків (кларитроміцин, телітроміцин, еритроміцин та ін.);
 • інші ліки, що застосовуються в лікуванні еректильної дисфункції (ЕД), особливо з групи ФДЕ5 (варденафіл, силденафіл і ін.).

Побічні реакції

Побічний вплив після прийому ліків, що містять тадалафіл - досить рідкісне явище. Важливо знати, що частота побічних ефектів також безпосередньо залежить і від дозування тадалафілу. Нижче наведені дані побічних реакцій тадалафілу, які зустрічалися у пацієнтів під час клінічних випробувань:

Побічні дії тадалафілу

Зазвичай такі побічні ефекти тадалафілу не доставляють сильних незручностей, не вимагають медикаментозного втручання або госпіталізації та проходять самостійно через кілька годин.

Забороняється приймати ліки, з тадалафілом в складі, людям у яких є протипоказання до прийому активної речовини або до його неактивних компонентів (див. Протипоказання). У таких людей можуть зустрічатися рідкісні і небезпечні прояви: пріапізм (хвороблива пролонгована форма ерекції), шум у вухах, ціанопсія, серцевий напад.

Є поодинокі повідомлення, що надійшли після прийому Віагри (силденафілу), в яких силденафіл міг викликати часткову або повну сліпоту або втрату слуху, в результаті порушення кровопостачання слухового, або зорового нерва. Це не відбувалося з тадалафілом, але оскільки ці речовини обидві належать до класу інгібіторів фосфодіестерази-5 і мають схожий принцип дії, така ймовірність все-таки існує. У більшості випадків, люди які зверталися за допомогою з подібними скаргами, як правило, були курцями, вік яких був старше 50 років, мали симптоми зниження функції зору в минулому, в результаті ішемії зорового нерва або спадкових захворювань очей (пігментний ретиніт), цукровий діабет , а також артеріальну гіпертензію. Не приймайте тадалафіл, якщо у вас зустрічається більшість з цих провокуючих чинників ризику.

Інші аналоги ліків з тадалафілом

Сіаліс, Eli 20, Vidalista, Tadagra, Tadalista, Tadarise і ряд інших представників і брендів.

Форма випуску

Таблетки жовтого кольору мигдалеподібної форми. На таблетках витіснена цифра "20", що позначає дозування активної речовини. Кількість таблеток в блістері - 4 штуки.

Умови зберігання

Зберігати в сухому прохолодному місці при нормальній вологості. Не приймайте по закінченню терміна придатності. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Інформація зазначена в цій інструкції не є керівництвом до дії і надається виключно в ознайомчих цілях. Засіб для потенції Tadacip 20 є рецептурним і може прийматися тільки після рекомендації і призначення лікаря. Адміністрація форуму не несе відповідальності за самолікування і завдані збитки здоров'ю в результаті безконтрольного лікування.

Відгуки

По (Одесса, Украина) на 09 Apr 2019 (Tadacip 20 / Тадасіп 20) :
(5/5

Хороший препарат, действует, не хуже оригинала.

Брал здесь несколько раз. От оригинала отличается только стоимостью. Побочки минимальные и проходят в течении 2-х часов. Действует с алкоголем и жирной пищей. Хватает на 2-3 дня.

 Повідомити про порушення
По (Киев, Украина) на 11 Apr 2018 (Tadacip 20 / Тадасіп 20) :
(5/5

Прекрасный результат!

Тадасип - это был первый дженерик, который я попробовал. По совету товарищей, принял полтаблетки или 10 мг. Через час появились побочки: участилось сердцебиение, появился шум в голове, всё тело слегка покраснело, как при загаре, стала побаливать поясница, слегка заложило нос. Но вполне терпимо, хотя и необычно. Через два часа был секс. Секс прошёл на "хорошо" с непривычки и на фоне волнения. Сразу после эякуляции все побочки прошли. Во второй раз принял четверть таблетки или 5 мг. Принял накануне днём, секс был на следующий день утром и вечером. Побочек не было никаких. Такого секса у меня с женой не было никогда. Это просто супер! Можно в ванную сходить по делам, можно позы разные менять, а член продолжает стоять. Эффект длился два дня точно. К моей радости появились спонтанные эрекции в течении дня, как в 18 лет, и утренние эрекции. По совету врача хочу пропить тадалафил курсом в течение 1-2 месяцев. Это обеспечит не только постоянную готовность, но и обеспечит терапевтический эффект. Благодарю магазин за дженерики! У меня началась новая половая жизнь!

 Повідомити про порушення
По на 29 Nov 2017 (Tadacip 20 / Тадасіп 20) :
(5/5

дженерик Тадасип

нормальный дженерик. голова не болит, хер стоит, бонусы положили — что ещё нужно. Цена приемлемая, в других аптеках дороже будет стоить.

 Повідомити про порушення