Eli-20 купити Сіаліс 20 мг від Aurochem Відгуки Інструкція

Eli-20 (Aurochem Laboratories) Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
3 відгук(и)
Ціна від 26 грн за одиницю

Індійський дженерик Сіалісу від Aurochem Laboratories. Eli-20 - дуже якісна і гідна заміна аптечному Сіалісу. Стабільно чудова якість, підтверджена роками. Exp. date 02.2024

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Інструкція до дженеріку Eli-20

Eli - 20
Eli-20 фото

Що таке Eli 20?

Eli 20 - продукт виробництва індійської фармпромисловості. Завод виробник - Aurochem Laboratories (Mumbai). Активна речовина - 20 мг тадалафілу. Препарат досить добре зарекомендував себе і за складом, і за якістю, яку можна порівняти з еталоном - Сіалісом. Eli 20 дуже популярний серед західних користувачів, але в Україні, чомусь, не знайшов широкого поширення, що швидше за все пов'язано з відсутністю адекватної логістики та маркетингу.

Опис
ХарактеристикаВластивості
БрендEli-20
СкладТадалафіл
Дозування20 мг
Номер CAS171596-29-5
ГрупаЗасоби для потенції
ВидТаблетки жовтого кольору в блістерній упаковці з гравіюванням "E20"
ВиробникAurochem Laboratories (India)
Тривалість ефективностіДо 48 годин після разового прийому.
Строк придатності36 місяців з дати виробництва

Показання до застосування

Основна область застосування Eli 20 - еректильна дисфункція (ЕД) і підтримка чоловічого здоров'я в стані готовності до статевого контакту. Тадалафіл також може застосовуватися у складі комплексного лікування простатиту разом з інгібіторами 5-альфа редуктази першого і другого типу (фінастерид, дутастерид, простамол), або деякими альфа-адреноблокаторами (тамсулозин, альфузозин).

Склад

Активною речовиною препарату є 20 мг тадалафілу. Крім активної речовини в препараті містяться допоміжні неактивні компоненти, включаючи лактозу, гіпролозу, магнію стеарат (рослинний), барвник оксид заліза жовтий та ін.

Механізм дії Eli-20

Дія тадалафілу полягає в блокуванні особливого ферменту - фосфодіестерази-5. З віком, в результаті малорухливого способу життя, деяких хвороб і прийому медикаментів, чутливість до фосфодіестерази і її активність збільшуються. Дію цього ферменту направлено на звуження судин статевого члена і блокування надходження крові до нього, в результаті чого стає неможливим процес ерекції. Тадалафіл селективно блокує фосфодіестеразу п'ятого типу, яка проявляє свою активність тільки в статевому члені, легеневих кровоносних судинах і простаті. Це дає можливість лікування еректильної дисфункції і простатиту у осіб чоловічої статі, а також артеріальної легеневої гіпертензії у осіб обох статей.

Спосіб застосування та дози Eli 20

Залежно від захворювань, активних дозувань та переносимості тадалафілу, існують деякі особливості і відмінності в прийомі Eli 20.

Лікування еректильної дисфункції (схема №1)

Для лікування еректильної дисфункції у пацієнтів, секс у яких буває нечасто, найбільш оптимальною схемою прийому тадалафілу є одноразовий прийом тадалафілу 10 мг або 20 мг (півтаблетки або ціла таблетка Eli 20) в одній таблетці. Дженерик необхідно випити за годину до статевого контакту. Максимальна добова доза для одноразового прийому тадалафілу - не більше 20 мг.

Еректильна дисфункція (схема №2)

Для пацієнтів, у яких секс буває частіше 3-х разів на тиждень, краще буде приймати тадалафіл курсом в дозуванні від 2,5 мг до 5 мг щодня (1/8 або 1/4 частина від таблетки Eli-20). Ця схема цікава тим, що зважаючи на тривалий період елімінації тадалафілу, по закінченню декількох днів, в плазмі крові досягаються рівноважні концентрації тадалафілу, без піків та спадів. Це дозволяє уникнути більшості побічних ефектів, а також бути готовим до інтимного контакту в будь-який час дня і ночі. У деяких пацієнтів результат зберігається навіть після закінчення курсу. Препарат повинен прийматися в зазначених вище дозах, приблизно в один і той же час, один раз на добу і не менше місяця.

Еректильна дисфункція + простатит

Дозування і метод застосування повністю ідентичний попередньому способу (см. Лікування еректильної дисфункції (схема №2)),за винятком того, що прийом тадалафілу може супроводжуватися прийомом, також, деяких інших ліків (фінастерид та інші).

Лікування легеневої артеріальної гіпертензії

Для лікування легеневої артеріальної гіпертензії (ЛАГ), звичайне дозування для дорослих становить 40 мг тадалафілу один раз на добу. Поділ дози на кілька прийомів протягом дня не рекомендується.

Дозування при нирковій недостатності

У пацієнтів з кліренсом креатиніну менше 51 мл/хв дозування не повинно перевищувати 10 мг тадалафілу і приймати потрібно не частіше одного прийому в 72 години. Тадалафіл не вивчався на пацієнтах з гострою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну 30 мл/хв і менше) і не може бути рекомендований для лікування даної групи людей.

Дозування при недостатності функції печінки

Пацієнти, з порушенням печінкової функції, легкої та середньої стадії (типи A і B) повинні скоротити дозування тадалафілу до 10 мг на добу.

Дози при цукровому діабеті

Ефективність тадалафілу у пацієнтів з цукровим діабетом може бути трохи нижчою, ніж у здорових людей і залежить від ступеня тяжкості і перебігу основного захворювання. Кількість вдалих спроб, при прийомі тадалафілу, у даної вибірки пацієнтів відповідали 64% і 56% - для 20 мг і 10 мг тадалафілу відповідно. Збільшення дозування понад 20 мг тадалафілу протипоказано і не призводить до збільшення ефективності.

Літні пацієнти

Немає необхідності для корекції дози тадалафілу у літніх пацієнтів старше 70 років.

Протипоказання

Не можна використовувати жінкам і дітям через відсутність достатньої доказової бази і адекватних клінічних досліджень.

Ви не повинні приймати засіб для потенції Eli-20, якщо:

 • приймаєте медичні органічні нітрати, або такі рекреаційні наркотики як «Поперс», що містять в своєму складі амілнітрит або бутілнітрит;
 • приймаєте ліки, активною речовиною яких є ріоцигуат;
 • приймаєте паралельно будь-які інші ліки для лікування еректильної дисфункції, особливо інгібітори фосфодіестерази-5 (варденафіл або силденафіл);
 • є алергія на тадалафіл або на будь-який інший неактивний компонент, що входить до складу Eli 20;
 • сексуальна активність протипоказана через стан здоров'я;
 • є серйозні проблеми з серцем, в тому числі стенокардія, серцева недостатність, або якщо раніше мав місце бути серцевий напад;
 • низький або високий кров'яний тиск, що не контролюється;
 • раніше перенесений інсульт або інфаркт;
 • наявні важкі захворювання печінки і нирок;
 • наявне рідкісне генетичне захворювання очей - пігментний ретиніт;
 • гемофілія;
 • коли-небудь траплялися випадки втрати зору, в тому числі в результаті передньої ішемічної невропатії зорового нерва;
 • виразкова хвороба шлунку;
 • деформована форма пенісу в результаті фіброзу;
 • були раніше випадки ерекції, яка тривала більш ніж 4 години;
 • наявні хвороби, пов'язані з утворенням клітин крові - серповидно-клітинна анемія, лейкемія, множинна мієлома;

Передозування

При передозуванні препаратом Eli-20, і тадалафілом в цілому, надають допомогу, спрямовану на зняття основних симптомів, що виникають при інтоксикації. У більшості випадків госпіталізація пацієнта не потрібна, якщо передозування не представляє загрозу здоров'ю. Більше 90% активної речовини в плазмі знаходиться у звязаному вигляді, що робить неефективним процедуру гемодіалізу при інтоксикації. Антидот невідомий.

Спільне вживання Eli-20 з алкоголем

Слід дотримуватися обережності при прийомах великих доз алкоголю. Значна кількість випитого збільшує шанси на отримання побічних ефектів у вигляді запаморочення, головного болю, збільшення частоти серцевих скорочень і непритомних станів. Невелика кількість випитого, як правило, нічого подібного не викликає.

Взаємодія

Список взаємодій в інструкції є неповним, тому що інші засоби, вітаміни, БАДи та інші речовини також можуть взаємодіяти з тадалафілом. Тут перераховані лише основні речовини, які впливають на тадалафіл. Для отримання більш точних даних зверніться до дослідницьких результатів тадалафілу. Також дивіться докладну інструкцію до тадалафілу.

Взаємодія тадалафілу з ліками і речовинами

Групи речовинЛікиАктивністьОсобливі вказівки
Нітрати, поперси, донатори азоту.Нітрогліцерин, ізосорбіду динітрат, пентаеритритилу тетранітрат та інші.Неконтрольована гіпотонія.В значній мірі змінюється гемодинаміка крові. Можливі непритомність, запаморочення та інші ознаки різкого зниження артеріального тиску.
Стимулятори гуанілатциклази.Adempas (ріоцигуат).Тяжкі випадки гіпотонії.Спільний прийом протипоказаний.
Інгібітори ізоферментів цитохрому P450.Більшість антибіотиків, протигрибкові препарати, барбітурати та інші ліки (уточнюйте у лікаря).Сильні інгібітори цитохрому можуть збільшувати плазмові концентрації тадалафілу, що призводить до збільшення числа побічних ефектів.Спільний прийом можливий тільки під наглядом лікаря.
Препарати для лікування ВІЛ/СНІД або гепатиту C.Атазанавір, боцепревір, ритонавір та інші.Противірусні препарати для лікування ВІЛ/СНІД або гепатиту C, можуть збільшити плазмові концентрації тадалафілу, що призводить до збільшення числа побічних ефектів.Спільне застосування неприпустимо.
Ліки для лікування гіпертензії.Блокатори кальцію, інгібітори АПФ, інгібітори ангіотензину II та інші.Можливе несуттєве потенціювання гіпотензивних ефектів.Клінічно значущих небажаних ефектів не виявлено.
Альфа-адренолитики.Теразозин, доксазозин та інші.Симптоми загальної та ортостатичної гіпотензії.Спільний прийом заборонений.

Побічні дії

Найбільш частими побічними ефектами Eli-20 є розлад шлунку, головний біль, відстрочений біль в м'язах і спині (зазвичай виникає через 12- 24 години після вживання тадалафілу), нежить, припливи і жар. Такі побічні ефекти, як правило, зникають через кілька годин і не вимагають ніякого втручання. У разі якщо якісь побічні ефекти доставляють крайні незручності, слід звернутися до лікаря за допомогою.

Незвичайні побічні ефекти зустрічаються дуже рідко. Вони можуть включати в себе дуже тривалу ерекцію (пріапізм), зміну сприйняття кольору - нездатність або труднощі вловити відмінності в синьому, зеленому відтінках і кольорах.

Якщо в результаті прийому Eli 20 виникає ерекція, яка триває більше 4-х годин і доставляє больові відчуття - негайно зверніться в поліклініку, так як можна завдати непоправної шкоди для вашого статевого члену, в тому числі і нездатність мати ерекцію в подальшому. Зареєстровано поодинокі випадки, в яких люди, що вживають інгібітори фосфодіестерази-5, як правило, - препарат Віагра (силденафіл), повідомляли про раптове зменшення зору або слуху в одному або обох очах/вухах. На даний момент невідомо, чи є ці події безпосередньо пов'язаними з прийомом ФДЕ-5, або вони є результатом взаємодії з іншими медикаментозними засобами або факторами (гіпертензія, діабет, пігментний ретиніт і інші), а можливо і їх спільним впливом. У разі виникнення подібних симптомів зверніться негайно за медичною допомогою. Детальніше про побічні ефекти Сіалісу і тадалафілу читайте на сторінці інструкція для препаратів, що містять тадалафіл

Зовнішній вигляд

Таблетки жовтого кольору, витягнутої форми з гравіюванням "E20". В блістерній упаковці з алюмінієвої фольги міститься 10 таблеток з тадалафілом. На задній стороні упаковки віддруковані: виробник, назва торгової марки "ELI-20", номер партії, дата виробництва та кінцева дата зберігання.

Зберігання

Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі 0-25 °C.

Аналоги

Сіаліс, V-Tada Super, Esculap, Vidalista-20, Tadarise-20.

Відмова від відповідальності

Інтернет магазин cndm.com.ua не несе відповідальності за самолікування і пов'язані з ним наслідки. Всі препарати, з тадалафілом в складі, є рецептурними і не повинні прийматися безконтрольно. Інформація на даній сторінці надається виключно в ознайомлювальних цілях і не може використовуватися в якості інструкції.

Відгуки

По (Авангард, Украина) на 21 Oct 2019 (Eli-20 (Aurochem Laboratories)) :
(5/5

Eli-20

В качестве презента ( мы покупали другие дженерик) нам магазин подарил 4 таблетки этого препарата. Результат превзошёл все ожидания! Эффект наступил уже через 20 минут! Всем рекомендуем! Теперь будем покупать только этот препарат.

 Повідомити про порушення
По на 08 Nov 2017 (Eli-20 (Aurochem Laboratories)) :
(5/5

Сиалис

Посоветовал знакомый уролог в качестве замены аптечному тадалафилу, так как брендированные таблетки стоят в десятки раз больше, а эффект и состав практически такой же. Были небольшие проблемы с простатой, тоже прошла. Эрекция от них хорошая, даже сохраняется на следующий день после приема.

 Повідомити про порушення
По на 07 Nov 2017 (Eli-20 (Aurochem Laboratories)) :
(5/5

Хороший препарат

Всегда считал себя сильным мужчиной, проблем в интимной сфере не было, секс с женой практически ежедневно. Но появились неприятные ощущения и нарушения мочеиспускания, диагностировали простатит. Что самое неприятное - начались перебои с эрекцией. простатит успешно лечу, а потенцию помог вернуть этот препарат, действие безотказное - жена довольна.

 Повідомити про порушення