Tadapox купити таблетки пролонгатор Тадапокс Інструкція Відгуки

Tadapox Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 50 грн за одиницю

Tadapox - пролонгуючий препарат у складі якого 20 мг тадалафілу та 60 мг дапоксетину. Засіб призначений для лікування передчасної еякуляції та підтримання ерекції під час статевого акту. Виробник - RSM Enterprises (India). 

Детальніше

RSM Enterprises

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
5 000,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
1 100,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 620,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн

Tadapox: інструкція із застосування

Що таке Тадапокс?

Tadapox — медичний препарат, призначений для затримки еякуляції та покращення потенції, тобто здатності людини досягати та підтримувати тривалу ерекцію. До складу препарату входять дві діючі речовини: Тадалафіл 20 мг та Дапоксетин 60 мг. Тадалафіл допомагає при еректильній дисфункції, а Дапоксетин бореться з передчасною еякуляцією.

Важлива інформація:

Тадапокс слід використовувати лише дорослим чоловікам віком від 18 років.

Для застосування цих ліків потрібна очна консультація у лікаря для виключення можливих протипоказань. Дотримуйтесь вказівок лікаря та прочитайте цю інструкцію перед застосуванням Тадапоксу.

Як приймати Тадапокс:

Звичайна початкова доза становить одну таблетку, що містить 20 мг тадалафілу та 60 мг дапоксетину. Проковтніть таблетку повністю. Не ламайте та не жуйте її. Приймайте таблетку зі склянкою води щонайменше за 30 хвилин до запланованого статевого акту. Ефект може тривати до 36 годин. Tadapox можна приймати з їжею або без неї. Однак важка або жирна їжа може затримати настання ефекту.

Взаємодія з алкоголем:

Обмежте вживання алкоголю під час прийому Tadapox. Надмірне вживання алкоголю може знизити його ефективність та збільшити ризик побічних ефектів.

Запобіжні заходи:

Повідомте свого лікаря про будь-які наявні у вас захворювання в історії хвороби, особливо якщо у вас є серцево-судинні захворювання, проблеми із зором, порушення згортання крові.

Не приймайте препарат, якщо у вас є алергія на тадалафіл, дапоксетин або будь-який інший компонент таблеток, що входять до складу.

Тадапокс може взаємодіяти з деякими ліками. Розкажіть своєму лікарю про всі ліки, добавки та трави, які ви приймаєте.

Протипоказання до застосування

Не приймайте Tadapox, якщо є такі протипоказання:

 • алергічні реакції на препарат та його компоненти;
 • важка ниркова та печінкова недостатність;
 • пігментний ретиніт;
 • АД нижче 90/60 мм рт. ст.;
 • якщо статевий акт вам протипоказаний за медичними показаннями;
 • порушення кровотворної функції (серповидно-клітинна анемія, лейкемія або множинна мієлома);
 • ураження міокарда та проблеми серцевого ритму;
 • гемофілія;
 • надмірна деформація члена.
 • застійна серцева недостатність (II - IV клас за класифікацією NYHA), інсульт або серцевий напад, перенесений за останні півроку;

Взаємодія

Препарат Тадапокс категорично протипоказаний з одночасним прийомом ріоцигуату, інгібіторами ФДЕ-5, інгібіторами МАО, медичними нітратами, трициклічними антидепресантами та СІЗЗС.

Ваш лікар може призначити вам ліки іншого ряду або порекомендує значно знизити дозу Tadapox при планованому сумісному прийомі з такими препаратами:

 • засоби зниження високого артеріального тиску чи захворювань простати (йохимбина гідрохлорид, теразозин, празозин, доксазозин та інших.);
 • антибіотики (телітроміцин, еритроміцин, кларитроміцин та інші);
 • протигрибкові засоби (кетоконазол та ітраконазол);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (індинавір, ритонавір та ін.).

Це не весь список можливих лікарських взаємодій з Tadapox. Інші ліки також можуть взаємодіяти з Tadapox. У будь-якому випадку перед застосуванням повідомте вашого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте або плануєте приймати.

Можливі побічні ефекти:

Побічні ефекти при застосуванні Tadapox можна класифікувати на звичайні та незвичайні. Звичайні побічні ефекти проявляються у 10% випадків. Як правило, вони не доставляють особливого дискомфорту, проходять самостійно після закінчення дії препарату і в ряді випадків можуть бути усунені симптоматично іншими медичними засобами.

Звичайні побічні ефекти: головний біль, нудота, припливи, нежить.

Незвичайні побічні ефекти трапляються менше 1%. Як правило, їм схильні пацієнти, які мають протипоказання для застосування виходячи з історії хвороби або приймають інші препарати, несумісні з Tadapox. Зверніться за медичною допомогою, якщо у вас виникла тривала та болісна ерекція (більше 4-х годин), зміни зору, біль у грудях або алергічні реакції.

Зберігання:

Тримайте Тадапокс у недоступному для дітей та домашніх тварин місці. Зберігати при кімнатній температурі, далеко від вологи та прямих сонячних променів. Не використовуйте Тадапокс після закінчення терміну його придатності.

Відмова від відповідальності

Тадапокс може бути корисним рішенням для покращення потенції та затримки еякуляції у чоловіків. Проте важливо використовувати його під керівництвом лікаря. Виконуйте інструкції, відкрито спілкуйтеся зі своїм лікарем і пам'ятайте про можливі побічні ефекти. Керівництво магазину не несе відповідальності за результати безконтрольного та безвідповідального лікування.

Відгуки