Super Zhewitra купити пролонгатор Супер Жевітра Відгуки Інструкція

Super Zhewitra / Супер Жевітра Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 84.8 грн за одиницю

Найпотужніший комбінований дженерик для продовження статевого акту. Склад: Левітра 20 мг та Дапоксетин 60 мг. Exp. 03/24

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
160,00 грн
12 таблеток
1 920,00 грн
1 132,80 грн
24 таблетки
3 840,00 грн
2 160,00 грн
4 таблетки
640,00 грн
400,00 грн
48 таблеток
7 680,00 грн
4 070,40 грн
8 таблеток
1 280,00 грн
780,80 грн

Super Zhewitra: інструкція до застосування, відгуки

Super Zhewitra
Super Zhewitra

Що таке Super Zhewitra?

Super Zhewitra - лікарський симбіоз на основі дапоксетину (60 мг) і варденафілу (20 мг). Дія препарату грунтується на двох даних компонентах, які пройшли численні дослідження і вже більше 10 років, успішно застосовуються в клінічній практиці для лікування передчасного сім'явиверження та імпотенції. Супер Жевітра пропонує безпечний, зручний і надійний спосіб впливу на вашу сексуальну активність.

Основні характеристики
НазваSuper Zhewitra
ВиробникSunrise (India)
Активні компонентиВарденафіл 20 мг, дапоксетин 60 мг
Фармакологічна групаЛіки для лікування швидкої еякуляції і посилення потенції
Ефективне дозування40-80 мг Super Zhewitra, що еквівалентно ½ -1 таблетці дженерику
Як приймати?Мінімально необхідний час до початку дії Супер Жевітра - 30-60 хвилин. Для повного включення в роботу препарату потрібно не менше 1 години. Препарат сумісний з невеликими дозами алкоголю і жирною їжею.
Упаковка4 таблетки в блістері.
Строк зберігання2 роки

Дозування

Початкова терапевтична доза для людини, що вперше знайомиться з препаратом, повинна бути не більше 30 мг дапоксетину і 10 мг варденафілу, що відповідає половині таблетки. Якщо ефект від препарату не приносить бажаного результату, дозу можна підвищити до цілої таблетки. Максимальна добова доза повинна бути не більше 20 мг варденафілу і 60 мг дапоксетину, тобто, одна таблетка Super Zhewitra.

Дози Супер Жевітра для літніх пацієнтівтакі ж, як і для більш молодих пацієнтів. Клінічно значущої різниці у фармакокінетиці дапоксетину і варденафілу, яка вимагає корекції доз, для цієї групи пацієнтів виявлено не було. Первісна доза Super Zhewitra - 10 мг варденафілу і 30 мг дапоксетину. Приймати препарат слід за 30-60 хвилин до сексуальної активності. Залежно від ефективності і безпеки дозування Super Zhewitra може збільшуватися до цілої таблетки або зменшуватися до 1/4.

Примітка: Super Zhewitra можна приймати в будь-який проміжок часу - від півгодини до 6-ти годин перед інтимною близькістю. Слід пам'ятати, що для деяких пацієнтів таблетку ділити не бажано, так як дапоксетин що входить до складу Super Zhewitra, може подразнювати стінки шлунка, тим самим провокуючи нудоту. Такі пацієнти повинні підбирати препарати з меншим вмістом активних речовин.

Як вживати Super Zhewitra?

Приймайте Super Zhewitra точно в такому ж дозуванні, як було зазначено для вас лікуючим фахівцем. Керуйтеся рекомендаціями в рецепті і не приймайте препарат в великих дозах або довше, ніж рекомендується.

Алкоголь і їжа не роблять значного впливу на фармакокінетику препарату і не здатні вплинути на ефективність лікарського засобу або компонентів що входять до його складу.

Пігулка приймається виключно за потребою, мінімум за годину до статевого зв'язку. Не вживайте Super Zhewitra більш ніж один раз на добу.

Super Zhewitra не викликає мимовільної ерекції і допомагає в її досягненні тільки при статевому потязі.

Якщо після застосування Super Zhewitra ви відчуваєте біль, запаморочення, оніміння, поколювання в шиї, щелепі, руках, грудях - зверніться до лікаря.

Схема дій при передозуванні препаратом

При передозуванні проводиться стандартна, відповідна до симптомів терапія. Гемодіаліз при передозуванні не робить істотного впливу на поліпшення самопочуття пацієнта, оскільки і варденафіл і дапоксетін більш, ніж на 90% зв'язуються з білками плазми крові. Специфічного антидоту не існує.

Як часто можна приймати?

Регулярність прийому препарату ролі не грає, головна умова - обов'язково дотримуватися паузи не менше 24 годин між прийомами. Щоденний прийом Супер Жевітра, протягом тривалого періоду, не призводить до толерантності по відношенню до препарату.

Небажані явища

Часто спостерігаються такі побічні ефекти Super Zhewitra:

 • головний біль, запаморочення;
 • нудота;
 • зміна сприйняття кольору (хроматопсія, ціанопсія);
 • закладеність носа і грипозний стан;
 • розлад шлунка і діарея;
 • гіперемія в верхніх частинах тіла: жар, почервоніння обличчя і грудей, мурашки;

Інші небажані сторонні впливи проявляються вкрай рідко і, в основному, зустрічаються у груп осіб, схильних до них (мають супутні захворювання або поєднують використання лікарських препаратів, які не сумісні з варденафілом або дапоксетином).

Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо спостерігаються такі зміни:

 • присутні симптоми алергічної реакції на Super Zhewitra або на компоненти що входять до складу дженерику;
 • ерекція є болючою або має тривалість більше 4 годин;
 • ознаки серотонинової інтоксикації - тахікардія, галюцинації, мутизм, тремтіння рук, ейфорія, озноб та інші;
 • неритмічне дихання;
 • епілептичний припадок;
 • ненормальний серцевий ритм;
 • набряки ніг, щиколоток або рук;
 • прояви серцевого нападу - тиск або хворобливі відчуття в грудях, нудота і пітливість.

Цей список побічних ефектів неповний. Отримайте вичерпну консультацію у лікаря або ознайомтеся з затвердженою виробником інструкцією про можливі супутні реакції. Дивіться також: Небажані ефекти варденафілу (Левітра) і дапоксетину (Priligy).

Взаємодії Super Zhewitra з лікарськими препаратами

Не приймайте Super Zhewitra разом з такими лікарськими препаратами, як інгібітори фосфодіестерази-5 (силденафіл, тадалафіл, аванафіл, уденафіл та інше), а також з препаратами для лікування депресивних розладів, що іменовані як СІЗЗС (Фемоксетін, Зімелідин, Церікламін, Флуоксетин, Флувоксамін і ін.), ІМАО (Паргілін, Разагілін, Селегилин, бефол, фенелзин і ін.). Категорично забороняється приймати препарат разом з нітратами (препарати для лікування стенокардії) або стимуляторами гуанілатциклази (для лікування легеневої гіпертензії). Перед прийомом Супер Жевітра в обов'язковому порядку слід повідомити лікаря про інші медичні препарати, які ви приймаєте, тільки починаєте або припиняєте приймати, включаючи:

 • антибіотики (кларитроміцин, телітроміцин, еритроміцин та інші);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (саквінавір, індинавір, ритонавір, атазанавір і ін.);
 • лікарські засоби для усунення гіпертонії і захворювань простати (теразозин, доксазозин, празозин і ін.);
 • протигрибкові препарати ітраконазол або кетоконазол;
 • інші лікарські засоби для лікування чоловічого безсилля, такі як йохимбин, алпростаділ та інше.

Тут наведено неповний список взаємодій. Інші ліки, включаючи безрецептурні і рецептурні, продукти рослинного походження та вітаміни, також в змозі взаємодіяти з цим дженериків. За більш детальною інформацією зверніться до вашого лікуючого фахівця.

Це важливо!

Деякі препарати, при вживанні паралельно з Super Zhewitra, можуть бути причиною небажаних і навіть небезпечних для життя і життєдіяльності реакцій. Не приймайте одночасно Super Zhewitra, разом з лікарськими препаратами для лікування стенокардії, гіпертонії, імпотенції, депресії, гіперплазії простати, легеневої гіпертензії. Отримайте обов'язкову консультацію у лікаря перед комбінуванням препаратів разом з Супер Жевітра.

Зверніться за медичною допомогою, якщо спостерігаються будь-які реакції з боку організму, що загрожують вашій життєдіяльності, а також, якщо ерекція супроводжується болем або триває більше 4-х годин. Тривала ерекція (пріапізм), що триває годинами, в стані викликати незворотні зміни в кавернозному тілі пеніса, якщо своєчасно не госпіталізувати пацієнта.

Протипоказання до препарату Super Zhewitra

Для особистої безпеки, повідомте свого лікаря про всі ваші супутні хвороби, в тому числі про:

 • важкі ураження нирок і печінки;
 • виразкові захворювання дванадцятипалої кишки;
 • хвороби коронарних артерій серця, порушення ритму серця або будь-які інші ускладнення;
 • пігментний ретиніт (спадкова хвороба органів зору);
 • розлад кровотворної системи (мієломна хвороба, серповидно-клітинна анемія або лейкемія);
 • значне викривлення статевого члена;
 • якщо з медичних міркувань секс протипоказаний;
 • низький або високий артеріальний тиск;
 • розлад згортання крові;
 • суїцидальні прояви;
 • епілептичні припадки в анамнезі;
 • застійну серцеву недостатність, недавно перенесений (протягом останніх півроку) інфаркт міокарда або інсульт.

Потрібно утриматися від використання Super Zhewitra, якщо Ви:

 • використовуєте засоби на основі нітратів для усунення серцевого грудного болю і проблем з серцем. Часто ці препарати бувають на основі ізосорбіда мононітрату, ізосорбіду динітрату або нітрогліцерину. Нітрати також є і в деяких інгаляційних наркотиках - "Попперси". Спільне споживання Super Zhewitra з нітратами може стати причиною раптового та істотного зниження кров'яного тиску;
 • виникають алергічні реакції на варденафіл/дапоксетін, або на допоміжні агенти Super Zhewitra;
 • приймаєте СІЗЗС, інгібітори МАО або інші речовини (літій, алкалоїди звіробою, тіоридазин, прекурсори серотоніну або інші) для лікування депресії;
 • використовуєте ліки для лікування легеневої гіпертензії, такі як ріоцигуат (Adempas).

Особам, які не досягли 18-річного віку, препарат Super Zhewitra протипоказаний у зв'язку з недоліком клінічних даних.

Жінки не повинні приймати даний засіб. Немає даних про те, чи проникає варденафіл з дапоксетином в молоко і чи здатний він зашкодити дитині під час годування груддю.

Варденафіл, що входить до складу Super Zhewitra, може зменшити приплив крові до оптичного нерву, тим самим викликаючи раптове зниження або втрату зору. Це сталося з невеликою кількістю чоловіків, що приймають варденафіл (Левітра) - близько 30 випадків за весь час існування препарату. Переважна частина цих пацієнтів знаходилась в групі ризику і мала провокуючі фактори і хвороби: куріння, діабет, вік не молодше 50 років, високий кров'яний тиск, високий рівень холестерину, проблеми із зором, що існували раніше і серцево-судинні захворювання. Невідомо, чи міг варденафіл спровокувати втрату зору - на даний момент ведуться дискусії. Зазначені вище групи пацієнтів знаходяться в групі ризику. Також відомі випадки втрати зору і без участі варденафілу.

Алкоголь та інші продукти

Одночасний прийом алкогольних напоїв спільно з Super Zhewitra у деяких людей може знизити артеріальний тиск і викликати супутні з цим явищем побічні реакції (втрата свідомості, головний біль, запаморочення).

Грейпфрут і грейпфрутовий сік можуть взаємодіяти з Супер Жевітра і впливати на фармакокінетику речовин, що входять до його складу. Намагайтеся уникати продуктів з грейпфрута при вживанні Super Zhewitra.

Умови зберігання Супер Жевітра

Дотримуйтесь температурного режиму зберігання - від 0 до 30 ° C. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці. По завершенню терміну придатності лікарський препарат слід утилізувати. Тримати подалі від дітей і прямого потрапляння сонячних променів.

Відмова від відповідальності

Дана інформація може відрізнятися, бути неповною або застарілою по відношенню до офіційної інструкції. Інформація щодо дженериків Супер Жевітра, представлена ​​тут, повинна використовуватися виключно в ознайомчих цілях і не може сприйматися як керівництво до самолікування. Перед прийомом Super Zhewitra пройдіть обстеження у лікаря-спеціаліста та отримаєте відповідний рецепт на застосування препарату. Інтернет магазин cndm.com.ua знімає з себе відповідальність за безконтрольне вживання і лікування дженериками препаратів для потенції.

Відгуки

По на 06 Nov 2017 (Super Zhewitra / Супер Жевітра) :
(5/5

Супер Жевитра

Очень мощный препарат. Думаю, большинству потребителей полтаблетки будет с головой. Если принять целую, то на протяжении 8 часов не будете знать куда спрятать свой стояк. Побочек не было. Работает на отлично!

 Повідомити про порушення