Zhewitra 20 Oral Jelly купити Левітра Гель Відгуки Інструкція

Zhewitra-20 Oral Jelly Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 72 грн за одиницю

Zhewitra-20 Oral jelly – дженерик Левітри у вигляді гелю з полуничним смаком. Швидкодійна Левітра, яка починає діяти вже за 15 хвилин. Діюча речовина в кожному пакетику – варденафіл 20 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 пакетик
160,00 грн
14 пакетиков
1 120,00 грн
21 пакетик
1 680,00 грн
1 621,20 грн
35 шт (5 упаковок)
2 800,00 грн
2 604,00 грн
7 пакетиков
560,00 грн
70 шт (10 упаковок)
5 600,00 грн
5 040,00 грн

Zhewitra-20 Oral Jelly

Жевітра Гель
Zhewitra-20 Oral Jelly

Що таке Zhewitra Oral Jelly?

Zhewitra Oral Jelly, або як її ще часто називають Левітра Гель, вважається самою швидкодіючою і безпечною формою дженерика Левітра, яка до того ж має дуже тривалий час дії. Даний засіб має желеподібну субстанцію з приємним полуничним смаком і ароматом. Жевітра Гель значно швидше всмоктується через свою гелеобразну форму, в результаті чого дія варденафілу настає вже через 15-20 хвилин.

Zhewitra Oral Jelly має швидкодіючий ефект, а це саме той результат, якого чекають більшість чоловіків, які страждають статевим безсиллям різного генезу (психологічного, фізіологічного).

Жевітра Гель. Основні характеристики
Торгова назваZhewitra-20 Oral Jelly
ВиробникSunrise Remedies
ПризначенняЗасіб проти еректильної дисфункції і імпотенції різного генезису.
Діюча речовинаВарденафіл 20 мг
ДозуванняНе більше 20 мг варденафілу на добу, що еквівалентно одному пакетику (5 г) препарату Zhewitra-20 Oral Jelly.
Швидкість діїПерші відчуття від дії препарату можуть спостерігатися вже через 15-20 хвилин після прийому Жевітри.
Тривалість дії8-12 годин
УпаковкаПакети 7 штук по 5 г з полуничним смаком
ЗберіганняДата кінцевого використання вказана на упаковці

Показання та протипоказання

Zhewitra Oral Jelly показанийдля симптоматичного лікування статевого безсилля у чоловіків за умови сексуальної стимуляції.

Препарат протипоказаний при:

 • гіперчутливості до основної діючої речовини;
 • гіперчутливості до допоміжних компонентів;
 • одночасному прийомі препаратів, що містять нітрати;
 • одночасному застосуванні стимуляторів мембранозв'язаних форм гуанілатциклази для профілактики виникнення артеріальної гіпертензії;
 • перенесеному протягом останніх півроку інсультові (ішемічний, геморагічний);
 • гіпотензії з показниками АТ нижче 100/60 мм рт. ст.;
 • артеріальній гіпертензії з показниками від 155/90 мм рт. ст;
 • стенокардії в стадії декомпенсації;
 • серцевій недостатності;
 • печінковій аномалії;
 • дисфункції нирок;
 • погіршенні зору внаслідок полінейропатії (атрофія зорового волокна неартеріального генезу);
 • дегенеративному захворюванні сітківки спадкового характеру;
 • одночасному прийомі кетоконазолу, ритонавіру, атазанавіру, кларитроміцину і телітроміцину.

Перед первинним застосуванням препарату необхідна консультація фахівця з метою зважування співвідношення ризику і користі від терапії і виключення протипоказань для застосування.

Фармакодинаміка

Згідно з дослідженнями in vitro, варденафіл визнаний високоселективним, досить потужним інгібітором ФДЕ-5. Під час сексуальної стимуляції, в ході вивільнення оксиду азоту в процесі стримування ФДЕ5 варденафілом, значно підвищується рівень цГМФ в кавернозних (парних печеристих) тілах, що утворюють стовбур статевого члену і беруть участь в процесі ерекції. Це призводить до розслаблення гладких м'язів судин статевого члену та збільшення площі їх поперечного перерізу. Даний механізм призводить до посилення кровотоку тканин пенісу і прояву ерекції. Препарат ефективний виключно в разі сексуальної стимуляції.

Результати досліджень

В ході проведення дослідження тонусу судин пенісу методом плетизмографії приладом RigiScan після прийому 20 мг варденафілу наступала ерекція в 60% випадках через 20 хвилин.

При проведенні досліджень на всіх етапах спостерігалося значне поліпшення статистичних даних в порівнянні з порожніми препаратами (плацебо). Відмінності змогли утриматися на протязі довгого часу після застосування медичного засобу в дозах, кратних 10 мг серед чоловіків з ЕД, пацієнтів-діабетиків і після субтотальної простатектомії.

В першій групі дослідженнями ЕД було встановлено середній відсоток спроб понад 82%, які завершені результативним статевим актом, проти 23% спроб без прийому медикаменту.

В другій групі випробовуваних - з цукровим діабетом, усереднений відсоток успішних спроб склав 44% і 48% при застосуванні препарату в дозах 10 мг, 20 мг, проти 18% на фоні прийому плацебо.

В третій групі у чоловіків з ЕД, які перенесли субтотальну простатектомію, в середньому відсоток вдалих спроб статевого акту показав 39% після прийому 20 мг варденафілу, проти 8% без застосування лікарського засобу. Також варто відзначити поліпшення урологічної динаміки при оцінці нижніх сечових шляхів.

Згідно з дослідженнями, клінічний ефект можна було спостерігати через 15 хвилин після застосування медикаменту.

Європейським агентством лікарських препаратів, варденафіл був звільнений від проведення дослідження та надання результатів дії медпрепарату в групі для пацієнтів молодше 18 років.

Фармакокінетика

Процес всмоктування Zhewitra Oral Jelly після перорального прийому становить 30 хвилин. Фармакокінетичні особливості пропорційні до дозування препарату. Часовий період напіврозпаду дорівнює від 6 до 10 годин. При застосуванні разом з калорійною і жирною їжею час абсорбції може збільшуватися від 30 до 50 хвилин. Виведення з організму відбувається переважно шляхом дефекації (68%) і з сечею (29%).

Відсутні результати досліджень прийому препарату особами старше 85 років.

У добровольців з помірною нирковою недостатністю після одноразового прийому 20 мг варденафілу особливостей у метаболізмі не спостерігалося. Пацієнти з дисфункцією печінки (тип А) переносять варденафіл також добре.

Згідно доклінічних досліджень, отриманих в стандартних умовах фармакобезпечності і токсичності, навіть після багаторазового прийому варденафілу, шкідливих властивостей, канцерогенності, а також репродуктивної токсемії не спостерігалося; специфічні ризики для здоров'я людини відсутні.

Спосіб застосування

Починати лікування варденафілом необхідно тільки після консультації із спеціалістом вузького профілю по андрології. Слід пам'ятати, що процес всмоктування відбувається досить швидко і завжди є можливість відкоригувати дозу самостійно з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Zhewitra Oral Jelly сумісний з незначною кількістю алкоголю і висококалорійною їжею. Дія лікарського засобу направлена на збудження природним шляхом, тому безпричинна ерекція виключена.

Взаємодія

Препарат Zhewitra Oral Jelly здатний посилити гіпотензивні дії лікарських засобів, що містять нітрати, тому від їх спільного застосування слід утримуватися. Медикамент здатний знижувати артеріальний тиск (переважно систолічний), тому при відчутті запаморочення, вираженої астенії слід скорегувати дозу. У пацієнтів з субаортальним стенозом і стійкою ВСД може виражатися підвищена чутливість до препарату.

При поєднанні лікарського засобу з альфа-блокаторами було відзначено незначне зниження артеріального тиску. Згідно з даними клінічного дослідження, пацієнти, які отримують амлодипін, еналаприл та інші гіпотензивні засоби при спільному прийомі відзначалося незначне зниження артеріального тиску. Через 4 години загальноклінічні показники прийшли в норму. Негативного впливу на судинні препарати не виявлено.

Особливості застосування

Перед початком лікування необхідно пройти медичне обстеження для діагностування первинних причин статевого безсилля. Лікар повинен оцінити показник співвідношення ризик-ефект. Також потрібно пам'ятати, що при виникненні занадто тривалої ​​ерекції понад 4 години необхідна термінова медична допомога. Пріапізм, перш за все, загрожує важкими наслідками і переродженням тканин статевого члену. З належною обережністю необхідно поставитися до прийому варденафілу пацієнтам з вродженою деформацією пеніса, а також із захворюваннями, які можуть спровокувати пріапізм (лейкоз, мієлома). При помітному погіршенні зору, тимчасової втрати слуху без видимих ​​на те причин, прийом лікарського засобу варто припинити і звернутися за терміновою медичною допомогою. Вживання алкоголю може спровокувати ризик гіпотонії.

Побічні ефекти

При застосуванні Zhewitra Oral Jelly побічні реакції виявляються вкрай рідко. Як правило, побічним ефектам найчастіше піддаються особи, які мають протипоказання для застосування варденафілу і підвищену чутливість до препарату. Найбільш часті побічні ефекти, які можуть зустрічатися: нудота, запаморочення, кропив'янка, закладеність носа, приливи жару, гіпотонія, диспепсія. Нестандартні побічні ефекти, такі як аритмія, гіпертонія, стенокардія, пріапізм та інші виникають вкрай рідко.

Умови зберігання

Zhewitra Oral Jelly слід зберігати виключно в оригінальній упаковці. Весь вміст пакетика необхідно прийняти негайно після відкриття упаковки з гелем. Уникати освітлених місць зберігання, попадання сонячних променів і високої вологості.

Відмова від відповідальності

Даний опис до препарату Zhewitra Oral Jelly не повинен розглядатися в якості інструкції по застосуванню і не є керівництвом по самодіагностиці пацієнта. Всі ризики пов'язані з безконтрольним застосуванням і лікуванням за допомогою лікарських засобів, що містять варденафіл, покупець бере виключно на себе.

Відгуки