Vilitra 20 купити таблетки №10 Вілітра 20 мг Відгуки Інструкція

Vilitra 20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 29 грн за одиницю

Дженерік Левітра від компанії Centurion. Діюча речовина – варденафіл 20 мг (Vardenafil). Вироблено в Індії.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Vilitra-20 - інструкція, ціна, відгуки.

Вілітра 20
Vilitra-20 фото

Що таке Vilitra 20?

Vilitra 20 - препарат, призначений для лікування недостатності адекватної генітальної реакції на об'єкти сексуального потягу. Основна речовина дженерику - 20 мг варденафілу гідрохлориду. Аналогічна речовина і в такому ж дозуванні міститься у відомому препараті від Bayer - Levitra. Варденафіл, у тому числі його дженерики, створені на його основі - це препарати останнього покоління селективних інгібіторів фосфодіестерази-5, що мають набагато більшу безпеку і ефективність в порівнянні з відомим ліками Viagra. Ефективність варденафілу була підтверджена великою кількістю досліджень на пацієнтах. Згідно з дослідженнями, ерекція, достатня для проведення сексуального контакту, досягалася у деяких чоловіків вже через 15 хвилин і тривала до 9 годин після прийому 20 мг варденафілу. Більша половина з них мали важку форму імпотенції, а переважна більшість зовсім не була чутливою до силденафілу (Віагри), навіть після прийому максимальної дози останнього, що говорить про набагато більшу ефективність варденафілу в порівнянні з силденафілом. Варто відзначити, що і побічні ефекти виявлялися практично в 2 рази рідше, в порівнянні все з тим же самим силденафілом.

Основна інформація
Торгова маркаVilitra-20
ВиробникЦентуріон Лабс (Індія)
ПризначенняЛікування та усунення еректильної нестабільності і дисфункції
Фарм. групаІнгібітори ФДЕ-5
СкладВарденафіл 20 мг
Початок діїЧерез 30 хвилин
Закінчення діїЧерез 5-9 годин
Упаковка10 таблеток в блістері
ДозуванняВід 5 до 20 мг на добу
Способи використанняПриймати за 30-60 хвилин до сексу. З їжею або без неї не має значення.

Показання

Еректильна дисфункція різної етіології, в тому числі психогенна імпотенція або імпотенція, викликана органічними і неорганічними чинниками і хворобами.

Протипоказання

Дженерик Вілітра 20, щоб уникнути адитивності побічних ефектів, заборонено приймати одночасно з іншими препаратами, що мають такий же механізм дії (тадалафіл, силденафіл, уденафіл і інші інгібітори ФДЕ-5). Також заборонено одночасний прийом з "медичними нітратами" (нітрогліцерин і ін.), деякими інгаляційними наркотиками (що містять органічні нітрати) і стимуляторами гуанілатциклази (ріоцигуат).

Не приймайте дженерик Вілітра 20, при таких протипоказаннях:

 • алергічні реакції на варденафіл, або на допоміжні компоненти лікарського засобу Vilitra 20;
 • захворювання серцево-судинної системи (ураження коронарних артерій серця, порушення ритму, інфаркт міокарда або інсульт, що раніше мали місце бути);
 • термінальні стадії ураження печінки або нирок;
 • викривлення статевого члену;
 • надмірний кров'яний тиск або навпаки;
 • порушення кровотворної системи (лейкемія, серповидно-клітинна анемія, множинна мієлома);
 • кавернозний фіброз;
 • виразки ШКТ;
 • гемофілія;
 • дегенеративні ураження сітківки очей;
 • схильність до пріапізму;
 • статевий контакт протипоказаний за станом здоров'я.

Препарат не призначений для використання жінками або дітьми до 18 років.

Дозування Вілітра 20

Таблетки з варденафілом зазвичай випускаються в дозуваннях 5, 10, 20, 40 мг і навіть в дозуванні 2,5 мг варденафілу гідрохлориду. Найбільшою популярністю користуються препарати з дозуванням 10 мг і 20 мг. В одній таблетці Vilitra-20 міститься 20 мг варденафілу. Пацієнти, які вперше використовують препарат Вілітра 20, повинні приймати не більше 10 мг варденафілу (півтаблетки) за 25-60 хвилин до статевого контакту з партнером. При відсутності небажаних реакцій, дозування може бути збільшено до 20 мг або знижено до 5 мг варденафілу, в разі якщо такі реакції є. Забороняється приймати препарат частіше ніж один раз на добу. Максимальна доза - не більше 20 мг варденафілу.

Пацієнти з нирковою або печінковою недостатністю можуть приймати Vilitra 20 тільки під наглядом лікаря. Препарат повинен прийматися в дозуванні не більше 5 мг (чверть таблетки) і не частіше, ніж один прийом в 72 години.

Літні пацієнти без протипоказань можуть приймати Vilitra 20 без корекції дози.

Побічні ефекти

Побічні ефекти після прийому Левітри зустрічаються, приблизно, в 10% випадків від 20 мг варденафілу і 6% - в результаті прийому 10 мг варденафілу. Побічні ефекти варденафілу мають дозозалежний характер, тому дуже важливо підібрати найменшу дозу, яка буде одночасно і ефективною, і безпечною. Небажані реакції після прийому варденафілу, зазвичай проходять без наслідків через кілька годин і, як правило, не доставляють серйозних незручностей для пацієнта, і в більшості випадків не потребують будь-яких вжитих заходів. Побічні ефекти з найбільшою частотою виникнення:

 • головний біль;
 • риніт;
 • грипозний стан;
 • синусит;
 • розлад колірного сприйняття (хроматопсія, ціанопсія);
 • нудота;
 • м'язові болі;
 • запаморочення.

Решта небажаних побічних ефектів варденафілу в клінічних дослідженнях виявлялася вкрай рідко. Частота їх виникнення не залежить від прийому варденафілу, і практично не відрізняється від групи пацієнтів, що приймали плацебо. Зв'язок цих побічних ефектів і їх вірогідність ) з прийомом варденафілу на даний момент не встановлений через дуже низьку ймовірність:

 • дзвін у вухах;
 • набряки кінцівок;
 • епілептичний припадок;
 • аритмія та інші порушення серцевого ритму;
 • пріапізм;
 • серцевий приступ;
 • інсульт;
 • анафілактичні реакції;
 • плутане дихання.

Даний список побічних ефектів не є вичерпним. Актуальну інформацію про побічні ефекти можете прочитати на сайті виробника. Дивіться також докладну інструкцію до варденафілу.При виникненні серйозних небажаних наслідків зверніться за медичною допомогою.

Передозування

При прийомі завищених доз варденафілу (40 мг два рази на добу) у пацієнтів спостерігалося збільшення частоти основних побічних ефектів (головний і м'язовий біль, запаморочення, закладеність носа та інші). У разі передозування варденафілом проводиться підтримуюча терапія, метою якої є усунення основних симптомів передозування. Антидот невідомий.

Взаємодії

Згідно клінічних досліджень, які вивчали взаємодію варденафілу з лікарськими засобами, встановлено ряд вкрай небезпечних речовин і препаратів:

 • Медичні нітрати. Такі ліки, як нітрогліцерин, моно- або динітрат ізосорбіду вважаються дуже небезпечними через здатність різко і значно впливати на артеріальний тиск.
 • Альфа-блокатори адренорецепторів.Доксазозин, йохімбіну гідрохлорид, празозин, теразозин і інші ліки цієї групи викликають непередбачуване зниження артеріального тиску.
 • Стимулятори гуанілатциклази. Ріоцигуат (Adempas) спільно з варденафілом провокував непритомність, значне запаморочення, нудоту та інші наслідки гіпотензії.
 • Антибіотики в значній мірі знижують кліренс варденафілу і збільшують в кілька разів його плазмові концентрації. Збільшення ймовірності основних небажаних ефектів.
 • Лікарські засоби для терапії ВІЛ/СНІДу. Атазанавір, ритонавір, саквінавір, індинавір та інші препарати цієї групи в значній мірі збільшують частоту основних побічних ефектів.
 • Протигрибкові ліки. Ітраконазол і кетоконазол в значній мірі збільшували час експозиції варденафілу. Збільшення частоти побічних реакцій..

Тут перераховані лише основні взаємодії. Інші лікарські засоби, в тому числі біологічно активні добавки, вітаміни і харчові продукти, також можуть завдавати вплив на організм пацієнта при одночасному прийомі варденафілу. За більш детальною інформацією зверніться до вашого лікаря за консультацією. Дивіться також докладний список взаємодій варденафілу.

Інші небажані комбінації

Невеликі дози алкоголю з дженериком Vilitra-20 допустимі (наприклад, пляшка вина на двох), однак великі дози алкоголю можуть призвести до гіпотензії, запаморочення та інших небажаних ефектів.

Грейпфрут і грейпфрутовий сік можуть збільшувати плазмові концентрації варденафілу і збільшити площу під кривою AUC. Намагайтеся уникати продуктів з грейпфруту при прийомі Вілітра 20.

Важлива інформація

Приймайте Vilitra 20 точно в такій дозі, як було рекомендовано лікуючим фахівцем. Не вживайте в великих кількостях або довше, ніж написано в призначенні.

Vilitra 20 не є афродизіаком і не повинен прийматися в якості стимулятора сексуального потягу. Препарат впливає виключно на ерекцію, яка може виникнути тільки за умови сексуального збудження, а не навпаки. Дженерик не викликає спонтанної ерекцію.

Перед покупкою обов'язково ознайомтеся з протипоказаннями до препарату. Зверніться за медичною допомогою при симптомах серцевого нападу, а також, якщо стан ерекції триває більше 4-х годин. Занадто тривала ерекція (пріапізм) здатна викликати незворотні зміни в тканинах члену - переродження тканин і повну втрату потенції назавжди.

Умови зберігання

Зберігати при нормальній вологості, далеко від сонця і дітей.

Відмова від відповідальності

Перед придбанням Vilitra 20 ознайомтеся з інструкцією, протипоказаннями і побічними ефектами дженерику, а також отримайте дозвіл на застосування у кваліфікованого лікаря-фахівця. Цей інтернет-магазин, в якому ви купуєте дженерики не несе відповідальності за ризики та наслідки, пов'язані з безконтрольним використанням лікарських засобів для потенції.

Відгуки

По (Баранівка, Украина) на 12 Jan 2022 (Vilitra 20 / Вілітра 20) :
(5/5

якісний

діють безвідказно

 Повідомити про порушення