Duratia 60 купити пролонгатор Дуратія 60 мг Відгуки Інструкція

Duratia 60 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 42 грн за одиницю

Duratia-60 - засіб проти раннього сім'явипорскування та контролю над процесом еякуляції. Збільшення тривалості в 4 рази – це реально! Склад: Дапоксетин 60 мг.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
4 200,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
940,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 380,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 200,00 грн

Duratia-60 — інструкція до застосування препарату.

Duratia-60
Duratia-60 фото

Що таке Duratia-60?

Duratia-60 - спеціалізований препарат для боротьби з передчасною еякуляцією, що містить активну речовину Дапоксетин, розроблений компанією Ely Lilly в кінці 90-х. Duratia 60 mg містить не менше 60 мг активної речовини і продається без рецепту лікаря в аптеках по всій Україні. Препарат зарекомендував себе в якості одного з найактивніших лікарських засобів для боротьби з передчасною еякуляцією. Ефективність доведена кількома лабораторними та клінічними випробуваннями .

Основні характеристики Дуратія 60
Комерційна назваDuratia 60
ВиробникFortune Health Care
Група лікарських засобівЗасіб для стабілізації процесу ерекції і попередження передчасної еякуляціі.
Діюча речовинаDapoxetine 60 мг
ДозуванняДозування дапоксетину в одній таблетці - 60 мг.
Початок діїПриймається за 1-3 години до передбачуваного інтимного акту. Пік концентрації речовини в крові досягається через 2 години після вживання.
Тривалість дії, що гарантована8-10 годин
УпаковкаБлістер, що містить в собі 10 таблеток бірюзового кольору круглої форми
ЗберіганняДата упаковки і кінцева дата споживання надруковані на блістері

Механізм дії і фармакокінетика

Клінічні дослідження показали незаперечну ефективність у випадках генетичної передчасної еякуляції.

Duratia 60 виконує роль транспортера серотоніну і підсилює дію гормону в синаптичних рецепторах. Еякуляція регулюється кількома складовими центральної нервової системи. Сигнал до еякуляції виходить від рефлексу спинного мозку, ініційованого стимуляцією геніталій. Duratia 60 затримує рефлекс шляхом впливу на латеральні нейрони.

Після прийому препарат швидко абсорбується і поширюється в організмі. Більше 90% активної речовини присутня в білках плазми. Період напіврозпаду становить близько півтори години, а повне виведення дози в 60 мг відбувається через 20-24 години після прийому. Ніяких відхилень при прийомі речовини людьми різних національностей або віку не спостерігається.

Метаболізм препарату здійснюється переважно в печінці та нирках під впливом ензимів CYP2D6 та CYP3A5, а також монооксигенази, що містить флавін. Залишковим продуктом метаболізму є азотний оксид дапоксетину, який також має властивості селективного інгібітору зворотного захоплення серотоніну, але в меншій мірі в порівнянні з активною речовиною.

Всі метаболіти речовини виділяються разом з сечею протягом 20-24 годин після прийому 60 мг препарату. У деяких випадках застосування підвищеної дози препарату спостерігалися незначні відхилення в роботі сечовидільної системи.

Дози і спосіб застосування

Дуратія 60 поставляється в таблетках, розчинних у воді. Рекомендується приймати 1 таблетку за 1-3 години до статевого акту. Якщо препарат Duratia 60 приписано лікарем, дотримуйтесь рекомендацій спеціаліста.

Первісна рекомендована доза - 30 мг, але клінічні дослідження показали, що максимальну ефективність приносять таблетки з дозуванням 60 мг. Таблетки зі зниженим вмістом активної речовини можна використовувати для перевірки на побічні ефекти з боку організму. Препарат не призначений для систематичного лікування і тривалої терапії сексуальних розладів. Його використовують тільки, безпосередньо, перед самим статевим актом.

Пігулка має гіркий смак, не вимагає розсмоктування. Можна запивати її водою. Прийом їжі не впливає на ефективність препарату.

Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями і їх ризиками

У різних клінічних дослідженнях на дапоксетин, хворі з серцево-судинними захворюваннями не брали участі. У хворих же з органічними захворюваннями судин і серця (ураженням клапанного апарату, обструкцією виплеску крові з серця, атеросклерозом коронарних артерій, стенозом сонної артерії) є підвищений ризик небажаних судинно-серцевих наслідків. Проте, в даний період часу немає достатніх даних для ствердження, чи поширюється цей ризик на вазовагальну непритомність для пацієнтів хворих на серцево-судинні захворювання.

Ефективність препарату

З метою перевірки ефективності препарату Дапоксетину було проведено подвійне сліпе рандомне дослідження із застосуванням плацебо. Були протестовані різні дозування препарату. У проекті брали участь чоловіки, які відчували проблеми з ПЕ протягом усього життя, і чоловіки з негинетичною формою.

Дослідження показали, що максимальну ефективність забезпечує дозування 60 мг.

Більшість чоловіків у віці від 18 до 64 років повідомили про поліпшення контролю над ерекцією і тривалістю сексуального акту.

Передчасна еякуляція часто пов'язана з неврологічними порушеннями, психологічними проблемами та ускладненнями у відносинах між партнерами. Дапоксетин є селективним інгібітором зворотного захоплення серотоніну, а тому допомагає пацієнтам справитися з подібними проблемами.

Надання першої допомоги при передозуванні

Жодного випадку передозування не було зафіксовано за весь час застосування препаратів, що містять дапоксетин. Duratia 60 вважається безпечним препаратом, не здатним призвести до ускладнень при перевищенні дозування.

Всі селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну можуть викликати проблеми зі шлунково-кишковим трактом, тахікардію, дратівливість і запаморочення.

У випадках передозування застосовуються стандартні заходи: промивання шлунку, виклик швидкої допомоги або звернення до лікаря. Діаліз не ефективний. Антидоту немає.

Протипоказання

Прийом Duratia протипоказаний:

 • є алергія на саму активну речовину - дапоксетин або допоміжні компоненти препарату;
 • за наявності діареї або зневоднення, що є її наслідком, а також за будь-якого іншого виду втрати достатньої кількості рідини організмом (підвищена пітливість тощо);
 • при епілепсії;
 • за наявності біполярного розладу;
 • при порушеннях роботи нирок або печінки;
 • у випадку, якщо секс протипоказаний за станом здоров'я;

Взаємодія Дуратії з лікарськими препаратами

Duratia 60 містить активну речовину Дапоксетин, яка може взаємодіяти з препаратами:

 • Варфарин R та S (концентрація підвищується у присутності дапоксетину);
 • Інгібітори моноаміноксидази (антидепресанти);
 • Препарати, що впливають на роботу ЦНС;
 • Інші препарати, що впливають на згортання крові;
 • Протигрибкові препарати, включаючи Кетоконазол та Флуконазол;
 • Антиангінальний засіб Верапаміл (Ізоптін, Фіноптін, Верогалід);
 • Трамадол і схожі з ним опіоїдні анальгетики.

Побічні реакції

Основними та найпоширенішими побічними ефектами є:

 • запаморочення та головний біль;
 • озноб та грипозний стан;
 • позіхання;
 • слабкість і дратівливість;
 • нудота;
 • пронос.

Вплив на серцево-судинну систему вважається мінімальним. Препарат не викликає звикання.

До ризиків відносять можливі нейрокогнітивні розлади. Використання селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну для лікування пацієнтів з психіатричними розладами може призвести до появи серйозних побічних ефектів: занепокоєння, акатизії, гіпоманії, різких змін настрою та суїцидальних думок.

Інші сторонні реакції практично не зустрічаються, а якщо таке трапляється, то в основному у людей, яким дапоксетин протипоказаний з ряду причин (див. Протипоказання) або ж вони приймають додаткові лікарські препарати, які несумісні з дапоксетином (див. Взаємодія).

Прийом з алкоголем та певними продуктами харчування

Прийом препарату разом з алкоголем небажаний і може призвести до зниження артеріального тиску та інших побічних ефектів, пов'язаних з цим.

Грейпфрутовий сік або продукти, що містять грейпфрут, можуть впливати на кліренс, кінетику, а також на збільшення плазмових концентрацій дапоксетину.

Аналоги

Як альтернативи Duratia 60 застосовують Флуоксетин, Пароксетин, Сертралін і навіть Циталопрам. У США єдиним дозволеним для застосування препаратом є Дапоксетин та його дженерики. Іншими аналогами Duratia 60 є Priligy та Poxet.

Важливо!

Не рекомендується приймати Duratia 60 людям, яким належить керувати транспортним засобом або промисловими механізмами протягом наступної доби після прийому. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну можуть викликати седативний ефект та сонливість.

Розкажіть вашому лікарю про всі ліки, які ви приймаєте на сьогоднішній день, у тому числі про інші засоби для потенції: йохімбіна гідрохлорид, алпростадил та інші.

Зберігання Duratia 60

Зберігайте Duratia 60 у темному сухому місці, захищеному від тварин та дітей. Термін зберігання препарату завжди вказано на упаковці або блістері. Ніяких спеціальних заходів для зберігання препарату не потрібно вживати.

Відмова від відповідальності

Адміністрація інтернет-магазину cndm.com.ua попереджає про небезпеку безконтрольного прийому дапоксетину. У разі будь-яких ускладнень в організмі керівництво сайту не несе відповідальності за шкоду заподіяну вашому здоров'ю. Перед використанням препарату рекомендується здати аналізи та пройти обстеження у лікаря, щоб отримати індивідуальне призначення та рецепт.

Відгуки