Vilitra 20 Одеса купити дженерик Вілітра 20 мг Ціна Інструкція

Vilitra 20 Одеса Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Vilitra 20 – лікарський препарат діючою речовиною якого є Варденафіл. Препарат застосовується для усунення еректильної дисфункції.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Vilitra 20 Одеса

Vilitra 20 – лікарський препарат діючою речовиною якого є Варденафіл. Препарат застосовується для усунення еректильної дисфункції. Ця проблема дуже поширена серед представників чоловічої статі після 45 років. Ефективність та безпека Варденафілу в лікуванні еректильної дисфункції перевірялась у 16 ​​клінічних досліджень, у яких взяло участь понад 4000 чоловіків. Засіб продається в таблетках – 10 таблеток у конвалюті. Препарат заборонено приймати неповнолітніми та жінками.

Дозування та адміністрування препарату

Препарат дозволяється приймати чоловікам віком від 18 до 80 років. Якщо додатково приймаються інші препарати або є хронічні хвороби - зверніться за консультацією до вашого лікаря. Стандартне дозування Vilitra - 20 мг Варденафілу за один прийом, що тотожно 1 таблетці. Не перевищуйте рекомендовану дозу, оскільки передозування Варденафілом може спричинити побічні ефекти та погіршити самопочуття. Мінімальний час, необхідний для прояву дії препарату — 30 хвилин. Тривалість дії – до 12 годин. Vilitra 20 вживається незалежно від їжі. Vilitra 20 можна поєднувати з невеликою дозою спиртного.

Особливості препарату

Певні препарати при вживанні в комбінації з Vilitra 20 можуть бути причиною побічних ефектів. У клінічній практиці Варденафіл значно посилював гіпотензію в результаті прийому медичних нітратів. Дайте знати вашому лікарю про всі ліки, що плануєте приймати або вже приймаєте з Vilitra 20, особливо деякі антибіотики, ріоцигуат, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші). Vilitra-20 не рекомендується пацієнтам із хворобами серцево-судинної системи, при яких сексуальна активність неприпустима. Щодо пацієнтів із захворюваннями серця та судин лікарі повинні оцінити можливий кардіальний ризик унаслідок сексуальної активності. Утримайтеся від продуктів із грейпфрута при прийомі Варденафілу. Грейпфрут або його сік можуть спричинити деякі побічні дії. Препарат не виявляє седативних властивостей і не впливає на швидкість реакції і може вживатися особами, чия професія пов'язана зі складними механізмами та потребує особливої ​​концентрації.

Зберігати препарат у прохолодному та сухому місці при нормальній вологості. Не приймайте ліки після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на блістері.

Небажані реакції

Небажані ефекти від Варденафілу практично не виникають. Найбільш реєстрованими побічними ефектами були диспепсія, головний біль, фізична слабкість, нежить, алергічний висип, гіперемія та кон'юнктивіт. Побічні дії були скороминущими і часто мають легкий або середній ступінь тяжкості.

Пріапізм — хвороблива та тривала потенція понад 4 години є дуже рідкісною подією. Якщо пріапізм таки стався — слід негайно звернутися до поліклініки. Несвоєчасне надання клінічної допомоги може спричинити незворотні зміни тканин статевого члена.

Доставка до Одеси

Замовляйте Vilitra 20 тільки у нас, бо тільки у нас величезний асортимент та низькі ціни. Переконайтеся у цьому самі, порівнявши наших конкурентів. Доставка здійснюється службами поштового зв'язку Укрпошта та Нова Пошта на найближче відділення. Внутрішній вміст посилки є анонімним.

Відгуки