Аванафіл Одеса купити Стендра Інструкція Ціна

Аванафіл (Стендра) в Одесі Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 124.99 грн за одиницю

Аванафіл - сучасний препарат, що застосовується в лікуванні імпотенції.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
1 680,00 грн
1 620,00 грн
24 таблетки
3 360,00 грн
3 120,00 грн
4 таблетки
560,00 грн
48 таблеток
6 720,00 грн
6 000,00 грн
8 таблеток
1 120,00 грн
1 100,00 грн

Аванафіл Одеса

Аванафіл - сучасний препарат, що застосовується в лікуванні імпотенції. Основна речовина міститься у дозуванні 100 мг. Аванафіл належить до класу інгібіторів ФДЕ-5.

Спосіб застосування

На відміну від інших препаратів подібного типу, для Аванафіла характерний практично миттєвий початок дії. Помітити активність препарату можна через 15-30 хвилин, а тривалість дії становить щонайменше 10 годин. Кожна таблетка містить 100 мг Аванафілу. Препарат приймають завчасно не більше однієї таблетки на добу, запиваючи достатньою кількістю води. Прийом їжі лише незначною мірою здатний уповільнити початок активності медикаменту. Препарат можна вживати з невеликою дозою спиртного. За наявності кардіальних захворювань перед використанням необхідно отримати консультацію профільного лікаря. Препарат безпечний для нирок та печінки. Аванафіл можуть приймати чоловіки будь-якого віку від 18 до 85 років. Не приймайте засіб більше 100 мг за один прийом. Перевищення звичайної дози Аванафілу може негативно впливати на самопочуття.

Особливості препарату

Певні ліки, при сумісному прийомі з Аванафілом, можуть спричинити деякі побічні ефекти. У клінічних дослідженнях Аванафіл потенціював гіпотензивний ефект застосування медичних нітратів. Повідомте свого лікаря про всі лікарські препарати, які ви приймаєте або плануєте приймати з Аванафілом, особливо деякі антибіотики, ріоцигуат, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші). Утримуйтеся від грейпфрута або його продуктів при одночасному прийомі Аванафілу. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити побічні дії.

Зберігати препарат слід у прохолодному та сухому місці при звичайній вологості. Не використовуйте Аванафіл після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на конвалюті.

Небажані реакції

В окремих випадках Аванафіл може викликати головний біль і приплив крові до обличчя. Рідко пацієнти вказують, що у них закладає носа та болять м'язи. Зверніться до поліклініки, якщо статевий член безперервно перебуває в стані ерекції більше 4-х годин. Патологічно тривала ерекція може спричинити незворотні зміни в кавернозному тілі.

Доставка до Одеси

Доставка здійснюється службами поштового зв'язку Укрпошта та Нова Пошта на найближче відділення. Вміст посилки не вказується, забезпечуючи анонімність покупки.

Відгуки