Tadacip Одеса купити дженерик Сіаліс 20 мг Ціна Інструкція

Tadacip 20 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 56 грн за одиницю

Tadacip - лікарський засіб для боротьби з еректильною дисфункцією.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
864,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 536,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
2 688,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
608,00 грн

Tadacip Одеса

Еректильна дисфункція - це широко поширене захворювання особливо у осіб чоловічої статі після 40. Tadacip - лікарський засіб для боротьби з еректильною дисфункцією. Лікарський засіб продається у вигляді пігулок - 4 пігулки в упаковці. Перед застосуванням, щоб уникнути побічних ефектів, необхідно проконсультуватися у профільного фахівця. Лікарський засіб протипоказаний для використання неповнолітніми.

Дозування та адміністрування лікарського засобу

Tadacip 20 містить 20 мг активної речовини - Тадалафіл. Медикамент слід приймати не більше однієї таблетки за 40 хвилин до сексу. Саме цей час необхідний для початку дії Tadacip 20. Тривалість дії препарату обмежується 36 годинами. Такий винятковий проміжок часу активності Tadacip 20 дозволяє використовувати його будь-коли. Навіть якщо секс передбачається ввечері ви можете випити Tadacip 20 в першій половині дня без втрати ефекту. Прийом їжі не знижує ефективності Tadacip 20. Препарат сумісний із невеликою дозою спиртного. За наявності серцево-судинних проблем необхідно проконсультуватися з лікарем. Tadacip 20 не впливає на функціонування нирок та печінки. Препарат можуть використовувати чоловіки будь-якої вікової категорії від 18 до 85 років. Не приймайте Tadacip 20 більше 20 мг за один прийом, що дорівнює одній таблетці. Передозування Тадалафілу може негативно впливати на стан організму та призвести до небажаних реакцій.

Особливості препарату

Певні ліки, при сумісному прийомі з Tadacip, можуть бути причиною побічних ефектів. Дайте знати своєму лікарю про всі ліки, які плануєте приймати або приймаєте з Тадалафілом, особливо ріоцигуат, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), деякі антибіотики. Засіб не викликає седативних ефектів і не впливає на швидкість реакції і може прийматися людьми чия робота пов'язана з управлінням складних механізмів і потребує особливої ​​концентрації. Не вживайте грейпфрут або його продукти разом з Tadacip 20. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом.

Препарат можна приймати протягом трьох років від дати виробництва, зазначеної на блістері. Зберігати препарат рекомендується при температурі до 30 градусів у сухому та темному місці, недоступному для дітей.

Небажані ефекти

У поодиноких випадках пацієнти скаржаться на головний біль та припливи. Небажані ефекти часто виявляються лише при першому знайомстві з Tadacip 20. У поодиноких випадках Tadacip може спровокувати закладеність носа та болі в спині. Зверніться до поліклініки, якщо ерекція супроводжується болем і тривалістю понад 4 години безупинно.

Доставка до Одеси

Доставка здійснюється поштовими службами Нова Пошта та Укрпошта на найближче до вас відділення. Доставка до Одеси займає не більше доби. Внутрішній вміст посилки є анонімним.

Відгуки