Левітра Одеса купити таблетки Варденафіл ціна

Левітра Одеса Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Левітра – основний рекомендований засіб для усунення слабкої ерекції. Варденафіл є єдиною активною речовиною препарату Левітра.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра Одеса

Левітра — основний рекомендований засіб для усунення слабкої ерекції. Варденафіл є єдиною активною речовиною препарату Левітра.

Дозування та спосіб застосування препарату Левітра

Одна таблетка препарату Левітра містить 20 мг активної речовини. Лікарський засіб необхідно вживати за 40 хвилин до статевого акту. Активність варденафілу обмежується 10-12 годинами. Прийом Левітра можливий із незначною кількістю алкоголю. Прийом Левітра не залежить від прийому їжі і можливий як до так і після її прийому. При проблемах серцево-судинної системи перед прийомом слід проконсультуватися з лікарем. Левітра не впливає на функцію нирок та печінки. Лікарський засіб можуть приймати пацієнти вікової категорії віком до 82 років. Не приймайте препарат більше 20 мг за один раз – передозування може негативно впливати на самопочуття.

Особливості препарату

Відмовтеся від продуктів з грейпфрута, використовуючи Варденафіл. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити деякі побічні дії. Не приймайте Левітра, якщо ви також приймаєте лікарські засоби для лікування захворювань серця (медичні нітрати) або для покращення стану хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасне застосування Левітри із даними ліками може спричинити раптове, неконтрольоване зниження кров'яного тиску. Левітра ніяк не впливає на якісні та кількісні характеристики сперми. Засіб не виявляє седативних якостей, не впливає на реакцію і може прийматися людьми чия робота пов'язана з управлінням складних механізмів і потребує особливої ​​концентрації уваги. У дуже рідкісних випадках можуть виявлятися тимчасова ціанопсія - спотворення сприйняття кольору в бік синього відтінку. Цей ефект припиняється після відміни ліків, таким чином під час прийому необхідно обмежити керування автомобілем.

Зберігати препарат Левітра слід у прохолодному та сухому місці при звичайній вологості. Не приймайте ліки після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання пишеться на конвалюті.

Небажані ефекти

Часто небажані ефекти спостерігаються лише при першому прийомі препарату. Поширені побічні ефекти: нежить та головний біль. Іноді прийом Левітри може спровокувати припливи до шкірних покривів та болю у м'язах спини та ніг. Скористайтеся екстреною медичною допомогою, якщо ерекція болюча і триває понад 4 години безперервно.

Доставка до Одеси

Ви можете здійснити замовлення як через сайт, так і зателефонувавши: +380668603048, +380935085604. Оплата товару відбувається післяплатою так і на картку ПриватБанку. Доставка в Одесу здійснюється службами поштового зв'язку на найближче вказане вами відділення в Одесі. Внутрішній вміст посилки нікому, крім вас, не буде відомий. Ми дбаємо про вашу анонімність!

Відгуки