Віагра Одеса купити дженерики для чоловіків Ціна Інструкція

Віагра Одеса Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Дженерик Віагра - найефективніший засіб, що використовується при лікуванні нестабільної потенції. Діюча речовина - Силденафіл, що міститься в препараті в дозі 100 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Дженерик Віагра Одеса

Силденафіл — найефективніший засіб, який використовується при лікуванні нестабільної потенції. Діюча речовина — Силденафіл міститься у препараті в дозі 100 мг. Силденафіл селективно блокує дію фосфодіестерази-5 в організмі, тим самим усуваючи імпотенцію.

Спосіб застосування

Дженерики Віагри необхідно вживати щонайменше за годину до сексу, що випливає з часу початку дії ліків. Безпосередньо дія самого препарату обмежена 6 годинами. Прийом Віагри не сумісний із алкоголем і під час прийому бажано не вживати жирну їжу. При захворюваннях серцево-судинної системи в гострій фазі необхідно повідомити в обов'язковому порядку лікаря. Віагра не впливає на функціонування нирок та печінки. Медикамент можуть приймати люди будь-якої вікової категорії віком від 18 до 80 років. Не вживайте засіб більше 100 мг за прийом. Перевищення звичайної дози Силденафілу може викликати небажані реакції організму.

Додаткові властивості дженерику Віагра

Не вживайте грейпфрут або його продукти разом із Силденафілом. Їх спільний прийом може викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом. Не приймайте Віагра, якщо ви також приймаєте ліки для лікування проблем із серцем (медичні нітрати) або для покращення стану хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Віагра з ліками індукує неконтрольоване зниження артеріального тиску.

Дженерик Віагра не виявляє седативних властивостей і не впливає на швидкість реакції. У дуже рідкісних випадках можуть виникати тимчасові симтоми ціанопсії - зміна колірного сприйняття, внаслідок чого навколишні предмети забарвлюються в синій колір. Цей ефект проходить сам собою після відміни ліків, таким чином необхідно виключити керування автомобілем під час прийому ліків.

Зберігати лікарський засіб потрібно далеко від прямого впливу сонячного світла в недоступному для дітей та тварин місці. Температурний режим зберігання – від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Заборонено приймати лікарський засіб з терміном придатності, що вийшов. Після закінчення терміну придатності Віагра необхідно утилізувати.

Небажані реакції

Побічні ефекти після прийому препарату Віагра мають тимчасовий характер. Як правило, вони незначні і відступають через кілька годин. Найпоширеніші з них:

  • Головний біль;
  • Печія;
  • Ціанопсія;
  • Риніт;
  • Почервоніння шкірних покривів.

Пріапізм - тривала ерекція понад 4-х годин є дуже рідкісною небажаною подією, але якщо це сталося - необхідно негайно звернутися за медичною допомогою. Несвоєчасне надання медичної допомоги може спричинити переродження тканин статевого члену.

Доставка до Одеси

Доставка в м. Одеса здійснюється службами поштового зв'язку Укрпошта або Нова Пошта на найближче до вас відділення. Ніде в описі до посилки не вказується її вміст. Вантаж посилки повністю анонімний. Час, необхідний для доставки в Одесу, в середньому займає 1-2 доби. Вартість доставки безкоштовна на замовлення від 1000 грн.

Відгуки

По на 15 Apr 2022 (Віагра дженерик) :
(5/5

Хороший препарат

Хороший препарат

 Повідомити про порушення