Левітра Софт Одеса купити дженерик №10 Ціна Інструкція

Левітра Софт Одеса Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 28.8 грн за одиницю

Левітра Софт – швидкодіючий засіб для збудження ерекції у чоловіків. Активний компонент препарату є Варденафіл у дозі 20 мг.

Детальніше

RSM Enterprises

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
48,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
384,00 грн
100 таблеток
4 800,00 грн
2 880,00 грн
20 таблеток
960,00 грн
739,20 грн
30 таблеток
1 440,00 грн
1 051,20 грн
5 таблеток
240,00 грн
225,60 грн
50 таблеток
2 400,00 грн
1 608,00 грн

Левітра Софт Одеса

Левітра Софт – засіб для збудження ерекції у чоловіків, активним компонентом якого є Варденафіл у дозі 20 мг. Варденафіл добре рекомендований засіб для лікування слабкої ерекції та є основною діючою речовиною лікарського препарату Левітра Софт.

Дозування та спосіб застосування препарату

Левітра Софт необхідно приймати мінімум за годину до сексу сублінгвально (під язик). Дія лікувального засобу обмежується 12 годинами. Ефективність Левітри Софт не залежить від часу прийому їжі і можна приймати будь-коли як до, так і після їжі. Препарат сумісний із незначною кількістю алкоголю. За наявності серцево-судинних захворювань перед прийомом Левітри Софт необхідно отримати попередню консультацію лікаря. Левітра Софт не впливає на функцію печінки та нирок. Засіб можуть використовувати пацієнти будь-якого віку від 18 до 87 років. Не приймайте Левітра Софт більше однієї таблетки, що еквівалентно 20 мг Варденафілу

Додаткові властивості препарату

Не приймайте грейпфрут або його продукти разом із Левітрою Софт. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням ліками. Не приймайте Левітру Софт, якщо ви також приймаєте ліки для лікування захворювань серця (нітрати) або для покращення стану хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Левітра Софт з даними ліками може спровокувати раптове, неконтрольоване зниження артеріального тиску. Левітра Софт ніяк не впливає на кількісні та якісні характеристики сперми.

Зберігати Левітра Софт потрібно далеко від прямого потрапляння сонячних променів у недоступному для дітей та тварин місці. Температура зберігання – від 0 до 30 градусів. Заборонено використовувати засіб зі строком придатності, що минув. Після закінчення терміну придатності Левітра Софт необхідно утилізувати.

Небажані реакції

Небагато чоловіків вказують, що після прийому у них можуть виявлятися припливи жару до шкірних покривів та закладеність носа. Іноді Левітра Софт викликає м'язові болі та головний біль. Досить часто небажані реакції зустрічаються лише при першому знайомстві з Левітрою Софт.

Доставка до Одеси

Оплата Левітри Софт може бути при отриманні так і на картку. Замовляючи Левітру Софт ви отримаєте найсмачніші ціни, переконайтесь у цьому самі, просто порівнявши наших конкурентів. Доставка здійснюється поштовими службами Укрпошта або Нова Пошта на найближче відділення.

Відгуки