Дженерик Віагра Софт Одеса купити дженерик Віагри Ціна Інструкція

Віагра Софт Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 19.2 грн за одиницю

Дженерик Віагра Софт призначений для стимуляції потенції у представників чоловічої статі, активною речовиною якого є Силденафіл 100 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
1 920,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
576,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
768,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
180,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 120,00 грн

Віагра Софт Одеса

Дженерик Віагра Софт призначений для стимуляції потенції у представників чоловічої статі, активною речовиною якого є Силденафіл 100 мг. Силденафіл є основним компонентом препарату дженерика Віагра Софт.

Дозування та спосіб застосування

Медикамент слід приймати за 40 хвилин до сексу. Дія Віагри Софт обмежується 7 годинами. Лікарський засіб небажано приймати із спиртним. Основний спосіб прийому препарату - сублінгвальний, що має на увазі розжовування з подальшим розсмоктуванням під язиком. Сублінгвальний спосіб застосування вказує на те, що дія препарату не залежить від часу прийому їжі. При проблемах серцево-судинної системи необхідно отримати консультацію лікаря. Засіб не впливає на функцію печінки та нирок. Віагра Софт можуть використовувати літні особи вікової категорії до 87 років. Не приймайте засіб більше ніж 100 мг за раз. Передозування Силденафілом може негативно впливати на самопочуття.

Особливості препарату

Дженерик Віагра Софт не виявляє седативних ефектів і не впливає на швидкість реакції. У деяких людей можуть виникати тимчасові симтоми ціанопсії - спотворення сприйняття кольору внаслідок якого навколишні предмети забарвлюються в синюшні відтінки. Подібна дія відбувається сама собою після відміни препарату. Відмовтеся від продуктів із грейпфрута при вживанні Віагра Софт. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити деякі небажані ефекти. Не приймайте Віагра Софт, якщо ви приймаєте лікарські засоби для лікування захворювань серця (медичні нітрати) або для полегшення самопочуття хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Віагра Софт із даними медикаментами може спровокувати раптове, неконтрольоване зниження артеріального тиску.

Зберігати необхідно далеко від прямого впливу сонячних променів у недосяжному для дітей та тварин місці. Температура рекомендована для зберігання – від 0 до 30 градусів. Не можна використовувати Віагра Софт з минулим терміном придатності. Після закінчення терміну придатності ліки повинні підлягати утилізації.

Побічні ефекти

Небажані ефекти від застосування Віагра Софт виявляються рідко. Найчастіше вони непомітні і минають після закінчення дії Віагра Софт:

  • Алергічний висип.
  • Спонтанні ерекції.
  • М'язовий біль.
  • Печія.
  • Фізична слабкість.
  • Закладеність носа і нежить.

Зверніться до поліклініки, якщо статевий член знаходиться в ерегованому стані більше 4-х годин або супроводжується болем. Патологічно тривала ерекція може спричинити походження незворотних змін у статевому члені.

Доставка до Одеси

Доставка в Одесу здійснюється службами поштового зв'язку на найближче до вас відділення. Вміст посилки анонімний та ніде не вказується у супровідних документах. Оплата здійснюється на картку або при отриманні.

Відгуки