Tadalis SX 20 Одеса купити Тадалафіл 20 мг №4 Ціна

Tadalis SX 20 Одеса Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 56 грн за одиницю

Tadalis SX-20 – найпопулярніший препарат для лікування еректильної дисфункції та імпотенції.

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
864,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 536,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
2 688,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
608,00 грн

Tadalis SX-20 Одеса

З проблемою еректильної дисфункції стикаються рано чи пізно більшість чоловіків після 40 років. Tadalis SX-20 – найпопулярніший препарат для лікування еректильної дисфункції та імпотенції. Тадалафіл є основною діючою речовиною лікарського засобу Сіаліс, а також препарату Тадаліс. Препарат Tadalis Sx-20 є повною копією препарату Сіаліс 20 мг і продається у вигляді таблеток – 4 таблетки у блістері. Ефективність та безпека Тадалафілу в лікуванні ЕД була об'єктом 16 клінічних досліджень, у яких брали участь понад 4000 пацієнтів.

Дозування та адміністрування лікарського засобу

Препарат Tadalis SX-20 містить 20 мг активної речовини - Тадалафілу. Tadalis SX-20 слід приймати щонайменше за 40 хвилин до сексу. Це випливає з часу, який необхідний для початку дії лікарського засобу. Дія Tadalis SX-20 обмежена 36 годинами. Навіть якщо інтимна близькість запланована ввечері, ви можете випити таблетку Tadalis SX-20 в першій половині дня без зниження функціональності. Тадаліс можна вживати з незначною кількістю спиртного. Прийом їжі не знижує ефективністі Tadalis SX-20. Медикамент не впливає на нормальне функціонування нирок та печінки. Засіб можуть приймати особи будь-якого віку від 18 до 80 років. Не вживайте Тадаліс більше однієї таблетки за один раз, передозування Тадалафілом може негативно впливати на загальне самопочуття.

Додаткові властивості препарату

Є ряд ліків, які при прийомі разом можуть викликати каскад небажаних та небезпечних ефектів. У медичній практиці Тадалафіл посилював гіпотензивний ефект прийому медичних нітратів. Не приймайте Tadalis SX-20, якщо ви вживаєте ліки для лікування легеневої гіпертензії, наприклад, ріоцигуат (Adempas), стенокардії у вигляді медичних нітратів, а також попперси. Не приймайте грейпфрут або продукти разом з Tadalis SX-20. Це може спричинити симптоми схожі з передозуванням препаратом. Перед застосуванням для виключення протипоказань слід отримати попередню консультацію у профільного фахівця. Препарат заборонено приймати неповнолітніми та жінками.

Зберігання

Зберігати ліки необхідно в прохолодному та сухому місці при звичайній вологості. Не приймайте після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Побічні ефекти

Небагато пацієнтів відзначають нежить і біль у спині. У поодиноких випадках прийом Tadalis SX-20 може спровокувати приплив жару до обличчя і головний біль. Часто побічні ефекти зустрічаються тільки при першому прийомі Tadalis SX-20. Набряклість повік, кон'юнктивіт є рідкісними побічними явищами. Побічні дії, що виникли в результаті застосування Тадалафілу, проходять самостійно після відміни препарату і зазвичай мають легкий або середній ступінь виразності.

Доставка та замовлення в Одесу

Tadalis SX-20 для замовлення доступний у нашій аптеці для чоловіків. Замовити необхідну кількість в Одесі можна безпосередньо через сайт або за вказаними телефонами. Доставка до Одеси проводиться службою "Нова Пошта". Tadalis SX-20 упаковується в непрозорий пакет та декларується як "Документи" - це гарантує покупцям повну анонімність.

Відгуки