Новий Tadalis SX 20 Одеса Збільшити

Tadalis SX 20 Одеса купити Тадалафіл 20 мг №4 Ціна

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
62,50 грн
12 таблеток
750,00 грн
540,00 грн
24 таблетки
1 500,00 грн
960,00 грн
4 таблетки
250,00 грн
200,00 грн
48 таблеток
3 000,00 грн
1 680,00 грн
8 таблеток
500,00 грн
380,00 грн

Tadalis SX-20 – найпопулярніший препарат для лікування еректильної дисфункції та імпотенції.

Детальніше

Ціна від 35 грн за одиницю

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

Залишити відгук

Оцінки і відгуки клієнтів

Жодного відгуку не написано

Tadalis SX-20 Одеса

З проблемою еректильної дисфункції стикаються рано чи пізно більшість чоловіків після 40 років. Tadalis SX-20 – найпопулярніший препарат для лікування еректильної дисфункції та імпотенції. Тадалафіл є основною діючою речовиною лікарського засобу Сіаліс, а також препарату Тадаліс. Препарат Tadalis Sx-20 є повною копією препарату Сіаліс 20 мг і продається у вигляді таблеток – 4 таблетки у блістері. Ефективність та безпека Тадалафілу в лікуванні ЕД була об'єктом 16 клінічних досліджень, у яких брали участь понад 4000 пацієнтів.

Дозування та адміністрування лікарського засобу

Препарат Tadalis SX-20 містить 20 мг активної речовини - Тадалафілу. Tadalis SX-20 слід приймати щонайменше за 40 хвилин до сексу. Це випливає з часу, який необхідний для початку дії лікарського засобу. Дія Tadalis SX-20 обмежена 36 годинами. Навіть якщо інтимна близькість запланована ввечері, ви можете випити таблетку Tadalis SX-20 в першій половині дня без зниження функціональності. Тадаліс можна вживати з незначною кількістю спиртного. Прийом їжі не знижує ефективністі Tadalis SX-20. Медикамент не впливає на нормальне функціонування нирок та печінки. Засіб можуть приймати особи будь-якого віку від 18 до 80 років. Не вживайте Тадаліс більше однієї таблетки за один раз, передозування Тадалафілом може негативно впливати на загальне самопочуття.

Додаткові властивості препарату

Є ряд ліків, які при прийомі разом можуть викликати каскад небажаних та небезпечних ефектів. У медичній практиці Тадалафіл посилював гіпотензивний ефект прийому медичних нітратів. Не приймайте Tadalis SX-20, якщо ви вживаєте ліки для лікування легеневої гіпертензії, наприклад, ріоцигуат (Adempas), стенокардії у вигляді медичних нітратів, а також попперси. Не приймайте грейпфрут або продукти разом з Tadalis SX-20. Це може спричинити симптоми схожі з передозуванням препаратом. Перед застосуванням для виключення протипоказань слід отримати попередню консультацію у профільного фахівця. Препарат заборонено приймати неповнолітніми та жінками.

Зберігання

Зберігати ліки необхідно в прохолодному та сухому місці при звичайній вологості. Не приймайте після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Побічні ефекти

Небагато пацієнтів відзначають нежить і біль у спині. У поодиноких випадках прийом Tadalis SX-20 може спровокувати приплив жару до обличчя і головний біль. Часто побічні ефекти зустрічаються тільки при першому прийомі Tadalis SX-20. Набряклість повік, кон'юнктивіт є рідкісними побічними явищами. Побічні дії, що виникли в результаті застосування Тадалафілу, проходять самостійно після відміни препарату і зазвичай мають легкий або середній ступінь виразності.

Доставка та замовлення в Одесу

Tadalis SX-20 для замовлення доступний у нашій аптеці для чоловіків. Замовити необхідну кількість в Одесі можна безпосередньо через сайт або за вказаними телефонами. Доставка до Одеси проводиться службою "Нова Пошта". Tadalis SX-20 упаковується в непрозорий пакет та декларується як "Документи" - це гарантує покупцям повну анонімність.

Відгуки