Сіаліс Одеса купити таблетки, щоб стояв

Сіаліс Одеса Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Сіаліс – лікарський засіб для лікування еректильної дисфункції, а також входить до комплексу препаратів для лікування простатиту.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс Одеса

Сіаліс – лікарський засіб для лікування еректильної дисфункції, а також входить до комплексу препаратів для лікування простатиту. Препарат випускається у вигляді таблеток – 10 таблеток в упаковці. Перед застосуванням бажано отримати консультацію у профільного лікаря. Препарат заборонено приймати особам віком до 18 років.

Спосіб застосування

Препарат Сіаліс містить 20 мг діючої речовини у кожній таблетці. Сіаліс слід приймати мінімум за 30-60 хвилин до статевого акту. Дія лікарського засобу обмежена 36 годинами. Такий широкий діапазон часу дії Сіаліс дозволяє приймати його будь-коли. Навіть якщо секс запланований вночі ви можете випити таблетку вранці без зниження ефективності дженерика. Препарат сумісний із невеликими дозами алкоголю та його ефективність не залежить від прийому їжі. Медикамент не впливає на функціонування печінки та нирок. Лікарський засіб можуть приймати пацієнти будь-якого віку віком від 18 до 87 років. Не вживайте засіб більше однієї таблетки за один прийом, передозування Тадалафілу може негативно впливати на самопочуття.

Особливості препарату

Сіаліс не викликає седативних ефектів та не впливає на реакцію. Відмовтеся від продуктів із грейпфрута при вживанні Тадалафілу. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити деякі небажані дії. Є ряд ліків категорично несумісних із Сіалісом. Не приймайте Сіаліс, якщо ви приймаєте лікарські засоби для лікування легеневої гіпертензії (напр., Adempas), а також стенокардії у вигляді медичних нітратів. Препарат не пригнічує активність сперматозоїдів та не впливає на якість сперми.

Ліки можна використовувати протягом трьох років від дати виробництва, зазначеної на конвалюті. Зберігати препарат слід при температурі до 30 градусів у темному та сухому місці, недоступному для дітей та тварин.

Побічні ефекти

Побічні ефекти виникають рідко і часто лише при першому знайомстві з препаратом. Іноді прийом Сіаліс може викликати головний біль і припливи жару. Мало хто спостерігає, нежить і біль у спині.

Доставка до Одеси

Доставка здійснюється за вашим бажанням службами поштового зв'язку Укрпошта та Нова Пошта на найближче до вас відділення. Посилання якісно упаковується, а його внутрішній вміст для анонімності ніде не вказується.

Відгуки