Malegra 200 купити дженерик Малегра 200 мг Відгуки Інструкція

Malegra - 200 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Віагра з подвійним дозуванням діючої речовини. Доза силденафілу перевершує стандартне дозування в 2 рази. Діюча речовина - 200 мг силденафілу. Виробництво: Sunrise (Індія).

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Malegra-200 інструкція

Малегра 200
Malegra-200 фото

Malegra-200 короткий опис

Malegra-200 - засіб для поліпшення еректильної функції. Препарат містить збільшену дозу силденафілу - діюча речовина оригінальної Віагри. На відміну від останньої, дозування силденафілу збільшене в 2 рази. Засіб на основі силденафілу ефективний при різних стадіях і етіології еректильної дисфункції, включаючи психологічні, органічні, гормональні, судинні або вікові причини походження захворювання. Однак, слід зауважити, що засоби на основі силденафілу не усувають саму причину виникнення захворювання, а лише стимулюють еректильну функцію як гідродинамічний процес. Малегра 200 не має звикання і може використовуватися пацієнтами від 18 до 87 років у міру необхідності.

Основні характеристики
ПараметрОпис
Торгова назваMalegra-200
ВиробництвоSunrise (Індія)
Діюча речовинаСилденафіл 200 мг
Група препаратівРегулятори еректильної функції
Рекомендована дозаРекомендована доза від 50 до 100 мг, що відповідає 1/4 — 1/2 частині таблетки
Спосіб застосуванняПриймати за півтори години до статевого акту
Ефективний час дії6-8 годин

Показання для прийому

Malegra-200 призначається для лікування і усунення слабкої еректильної реакції. Силденафіл показав хорошу ефективність і може використовуватися при супутніх еректильній дисфункції захворюваннях, таких як цукровий діабет, атеросклероз, гіпогонадизм.

Механізм дії

Силденафіл є специфічним інгібітором фосфодіестерази-5. Даний фермент бере участь в процесі звуження судин і блокуванні припливу крові до печеристих тіл статевого члена. Завдяки своїй молекулярній схожості з циклічним гуанозинмонофосфатом, силденафіл здатний тимчасово зв'язуватися з фосфодіестеразою-5, тим самим пригнічуючи її активність в клітинах статевого члена. Пригнічення активності фосфодіестерази-5 сприяє тимчасовій релаксації гладкої м'язової тканини судин статевого члена, тим самим звільняючи безперешкодний прилив крові на період часу близько 6-8 годин і як наслідок ерекції.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована добова доза силденафілу 100 мг, що відповідає половині таблетки Malegra-200. Препарати на основі силденафілу необхідно приймати мінімум за годину до статевого акту. Малегра 200 не сумісна з жирною важкою їжею і алкоголем - в першому випадку ефект від прийому може значно знизитися, у другому ж - збільшується ймовірність побічних ефектів.

Слід зазначити, що в клінічних дослідженнях на пацієнтах також випробовувалися дозування 200 мг та вище, однак такі дозування не приводили до істотного поліпшення ефективності препарату, але в значній мірі збільшували ймовірність виникнення побічних ефектів. Таким чином, співвідношення ризик / отримана ефективність зміщується не на користь перевищення стандартної дози 100 мг.

Окремі групи пацієнтів

У літніх пацієнтів старших за 65 років, а також пацієнтів з нирковою або печінковою недостатністю, стандартна доза силденафілу не повинна перевищувати 50 мг, якщо немає інших обмежень і протипоказань.

У пацієнтів з цукровим діабетом, а також пацієнтів, що перенесли хірургічне видалення простати, може спостерігатися зниження ефективності силденафілу. У цьому випадку пацієнт повинен проконсультуватися зі своїм лікарем про можливість корекції дозування, відмови від препарату або заміні на препарат з іншою діючою речовиною.

Протипоказання

Перед застосуванням Malegra-200 слід довести до відома свого лікаря про наявні хронічні захворювання і лікарські засоби, що приймаються в період використання препарату.

Загальні обмеження і протипоказання

Хвороби шлунково-кишкового тракту. Дослідження показали, що силденафіл може впливати негативно на агрегацію тромбоцитів, а також знижувати в'язкість крові, збільшуючи її реологічні властивості. Отже, Малегра-200 не може бути рекомендована людям з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки.

Хвороби серця. Силденафіл не показаний пацієнтам з гіпертрофічною кардіоміопатією і стенозом аорти. Також протипоказанням є коронарна хвороба серця (КБС), тампонада серця, грудна жаба, серцева недостатність. Силденафіл може додатково впливати на подовження інтервалу QT або підсилювати дію ліків спрямованих на подовження інтервалу QT. Отже, пацієнтам з даними протипоказаннями необхідно утриматися від прийому силденафілу.

Хвороби органів зору. Силденафіл категорично протипоказаний пацієнтам зі спадковою нейропатією зорового нерва, пігментним ретинітом і дегенерацією жовтого тіла.

Викривлення статевого члена, пріапізм. Заборонено приймати силденафіл особам які мають схильність до виникнення пріапізму: деформація СЧ, фіброз тканин СЧ, тромбоцитопенія, гострий лейкоз, серповидно-клітинна анемія, пріапізм, який був у минулому.

Хвороби судин. Малегра 200 протипоказана при значній гіпертензії та гіпотензії (вище 170 або нижче 110 мм рт. Ст.). Препарат заборонений до прийому, як мінімум півроку, після перенесеного інсульту та інфаркту.

Захворювання нирок і печінки. При наявності помірної, легкої ниркової або печінкової недостатності ваш лікар повинен відкоригувати дозування препарату. Застосування силденафілу заборонено при тяжкій формі ниркової або печінкової недостатності.

Силденафіл протипоказаний пацієнтам старше 85 років, жінкам під час вагітності та лактації, і дітям.

Побічні ефекти

Силденафіл має хороший профіль безпеки. Побічні реакції в більшості своїй носять тимчасовий характер і відступають через кілька годин. Найпоширеніші побічні ефекти:

  • З боку шлунково-кишкового тракту (рідко): дисфагія, диспепсія, печія, нудота.д
  • З боку центральної нервової системи (часто): головний біль, неспокій.
  • З боку органів дихання (часто):нежить, фарингіт.
  • З боку шкірних покривів і дерми (часто):припливи, почервоніння шкіри.
  • З боку органів слуху та зору (дуже рідко): змінене сприйняття кольору, світлобоязнь, крововилив сітківки, сухість рогівки очей, шум у вухах.
  • З боку опорно-рухової системи (дуже рідко): біль суглобів і сухожиль, слабкість, болі в попереку, біль у м'язах.
  • З боку кардіоваскулярної системи (вкрай рідко): постуральна гіпотензія, шлуночкова аритмія, цереброваскулярні і кардіоваскулярні та судинні ускладнення, серцева недостатність і нестабільна стенокардія.
  • З боку репродуктивної системи (вкрай рідко): приапізм.

Взаємодія

Інгібітори цитохрому CYP3A4. Потужні інгібітори цитохрому CYP3A4 (ритонавір, кетоконазол, саквінавір) можуть в значній мірі уповільнити метаболізм силденафілу організмом, що може призвести до симптомів схожих з передозуванням. Індуктори цитохрому CYP3A4, такі як рифампіцин та інші, навпаки, можуть збільшити метаболізм силденафілу, тим самим ймовірно знизивши його ефективність.

Стимулятори гуанілатциклази. Ріоцигуат або інші стимулятори гуанілатциклази можуть критично знизити артеріальний тиск. Спільний прийом категорично заборонений.

Блокатори альфа-адренорецепторів. Спільне застосування може знизити артеріальний тиск.

Похідні морфіну. Прийом опіоїдів з силденафілом може спровокувати виникнення пріапізму.

Інгібітори ВІЛ-протеази. Інгібітори ВІЛ-протеази (ритонавір, саквінавір, індинавір та інші) значно знижують кліренс силденафілу, що може призвести до ефектів схожих з передозуванням.

Донатори NO, органічні нітрати і нітрити.Пацієнти, які приймають органічні нітрати для лікування серцево-судинних захворювань повинні утримуватися від прийому силденафілу. Одночасне використання даних препаратів, може викликати ризик критичного зниження артеріального тиску.

Інгібітори ФДЕ5. Комбіноване використання силденафілу з препаратами зі схожим механізмом дії (тадалафіл, варденафіл, аванафіл або іншими) може призводити до адитивного посилення побічних ефектів.

Взаємодія з алкоголем

Алкоголь в поєднанні з Малегра-200 може спровокувати зниження артеріального тиску. Основні побічні ефекти і прояви: головний біль, припливи жару, почервоніння шкіри, запаморочення, непритомність.

Передозування

При передозуванні рекомендується проводити стандартне симптоматичне лікування, спрямоване на усунення побічних ефектів. Спеціального антидоту не існує.

Зберігання

Рекомендований температурний діапазон зберігання 0-30 ° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не приймайте препарат після закінчення терміну придатності, яка вказана на конвалюті.

Відмова від відповідальності

Опублікована інформація на цій інтернет сторінці надана в ознайомлювальних цілях. Ми не пропагуємо безконтрольне застосування лікарських засобів і не відповідаємо за ризики і наслідки такого застосування. Препарат повинен призначатися виключно за приписом лікаря.

Відгуки