Kamagra Gold 100 купити Камагра Голд 100 мг Відгуки Інструкція

KAMAGRA Gold Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 65 грн за одиницю

Камагра Голд – інноваційне рішення. Суть інновації полягає у використанні дрібнодисперсних наповнювачів, завдяки яким силденафіл (діюча речовина Віагри) ще швидше надходить у кров. За рахунок цього досягається стабільна та тривала концентрація силденафілу в крові. Кількість речовини у таблетці – 100 мг.

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
160,00 грн
12 таблеток
960,00 грн
900,00 грн
24 таблетки
1 920,00 грн
1 680,00 грн
4 таблетки
320,00 грн
48 таблеток
3 840,00 грн
3 120,00 грн
8 таблеток
640,00 грн
620,00 грн

Kamagra-100 Gold: опис, інструкція, побічні ефекти та відгуки.

Камагра-100 Gold
Kamagra-100 Gold фото

Що таке Kamagra Gold?

Kamagra Gold містить 100 мг силденафілу - аналогічна речовина, в тому ж дозуванні, знаходиться в препараті Віагра. Використовується Камагра Голд для лікування недостатності еректильної реакції. Цей бренд силденафілу вважається одним з найпопулярніших дженериків Віагра в Європі, США і країнах Ближнього Сходу. Кожен може знайти Камагру навіть в аптеках України і Росії, правда коштувати аптечний дженерік буде набагато дорожче, ніж в інтернеті. Той факт, що препарат Камагра має ліцензію і офіційно представлений в більшості розвинених країн - беззастережно підтверджує відмінну якість даної продукції. Безліч людей по всьому світу вибирають Камагру, як економічно виправдану альтернативу для Віагри - пацієнт отримує ту саму якість, що від препарату Віагра, тільки за набагато меншою ціною.

Основні характеристики
НазваKamagra-100 Gold
Фармацевтична компаніяAjanta Pharma
Клас ліківЛіки для лікування еректильної дисфункції і проблем з потенцією
СкладСилденафіл 100 мг
ДозуванняВід 50 мг до 100 мг за один прийом. Приймати не частіше ніж один раз на добу, за одну годину до інтимного зв'язку. Жирна їжа може знизити ефективність ліків.
Час початку дії препаратуЧерез 30-60 хвилин. Якщо препарат приймається з їжею, особливо жирною, початок дії може розтягнутися до 1,5 години.
Тривалість дії5-7 годин
ВидТаблетки ромбічної форми зеленого кольору з насічкою логотипу з одного боку і зазначенням дозування з іншого.
Упаковка4 таблетки в блістері.
Зберігання3 роки від дати виробництва

Як приймати Kamagra Gold?

Почніть лікування з таблетки, що містить низьку дозу силденафілу. Для цього купіть дженерік Камагра з 50 мг активної речовини або розділіть таблетку Kamagra Gold 100 на кілька прийомів і приймайте її частинами. Дотримуйтесь вказівок в рецепті до препарату і не приймайте довше або у більших кількостях, ніж вказано у рецепті від лікаря. Приймайте Камагру Голд, запиваючи її великою кількістю води, мінімум за 1 годину до сексу. Відмовтеся від алкоголю та жирної їжі на час прийому дженеріку. Будьте дуже уважні до будь-яких побічних ефектів, особливо при використанні Kamagra вперше (головний біль, диспепсія, припливи, закладеність носа, зміна кольору навколишніх предметів).

Рекомендовані дози Kamagra Gold

Рекомендована початкова доза: 50 мг силденафілу (півтаблетки Kamagra Gold). Препарат приймається в міру необхідності перорально (через рот), не більше одного прийому в день, за 1 годину до статевого контакту.

Залежно від отриманого ефекту і відсутності або наявності небажаних ефектів, дозування можна збільшити до 100 мг або зменшити до 25 мг силденафілу, відповідно.

Не виявлено клінічно значущих відмінностей у фармакодинамиці літніх пацієнтів старших за 65 років, від пацієнтів, які молодше цього віку. Це говорить про те, що літні пацієнти можуть приймати Камагра Голд в тих же дозах.

Протипоказання

Прийом дженерика Kamagra Gold протипоказаний, якщо:

 • додатково приймаються лікарські засоби для лікування легеневої гіпертензії і збільшення толерантності до фізичних навантажень, такі як ріоцигуат;
 • є алергічні прояви на силденафіл;
 • протипоказаний одночасний прийом лікарських нітратів для лікування серцевого грудного болю (нітрогліцерин, ізосорбід мононітрату або ізосорбід динітрату). Нітрати присутні і в певних інгаляційних наркотиках - "поперсах" (амілнітрит, бутилнітріт та інші).

Багато захворювань також можуть розглядатися в якості протипоказань для використання силденафілу:

 • гіпертонія або гіпотонія (АТ вище 170/100 або нижче 90/60 мм рт. ст.);
 • розлад кровотворної функції (мієломна хвороба, лейкемія, серповидно-клітинна анемія);
 • остання стадія печінкової і ниркової недостатності;
 • пігментний ретиніт;
 • серцевий напад, що трапився раніше (до 6 місяців) або внутрішньочерепний крововилив;
 • хронічна серцева недостатність (II - IV клас за класифікацією NYHA);
 • виразка шлунково-кишкового тракту;
 • значна фізична деформація репродуктивного органу;
 • хвороби коронарних судин серця, проблеми серцевого ритму або захворювання міокарда;
 • порушення згортання крові.

Дженерік Камагра Голд протипоказаний особам, які не досягли 18-річного віку, з огляду на недостатню вивченість реакцій на дану категорію пацієнтів.

Взаємодія Kamagra Gold з ліками та продуктами харчування

Не вживайте Камагра Голд одночасно з групою інгібіторів фосфодіестерази (тадалафіл, силденафіл, варденафіл і інші ЛЗ), стимуляторами гуанілатциклази (ріоцигуат) і лікарськими нітратами (нітрогліцерин і йому подібні).

Силденафіл заборонений до застосування, або має прийматися виключно під суворим контролем лікаря, разом з:

 • альфа-адреноблокаторами (йохімбіна гідрохлорид, празозин, теразозин, доксазозин і ін.);
 • деякими антибіотиками (кларитроміцин, еритроміцин, телітроміцин і інші);
 • лікарськими препаратами для лікування ВІЛ/СНІДу (індинавір, атазанавір, ритонавір, саквінавір та ін.);
 • протигрибковими ліками (кетоконазол або ітраконазол).

Уникайте вживання великої кількості їжі, особливо, їжі насиченої великою кількістю жирів. Жирна їжа в значній мірі погіршує дію Камагра Голд.

Не приймайте продукти з грейпфруту спільно з силденафілом. Грейпфрут або його сік впливають на фармакокінетику і метаболізм препарату, що може викликати деякі небажані реакції.

Прийом спиртного спільно з Kamagra Gold може стати причиною зниження артеріального тиску і тим самим викликати ряд небажаних ефектів.

Інші лікарські засоби також можуть взаємодіяти з силденафілом, в тому числі деякі продукти харчування і біологічно активні добавки. За додатковою інформацією зверніться до .

Перша допомога при передозуванні

Передозування силденафілу в дозах понад 100 мг призводить до дозозалежного збільшення стандартних небажаних реакцій (головний і м'язовий біль, ціанопсія, запаморочення, інше). Перша допомога при передозуванні силденафілом спрямована на усунення основних симптомів. Гемодіаліз при інтоксикації силденафілом неефективний. Антидоту не існує.

Побічні дії

Побічні ефекти силденафілу, можна розділити на дві основні групи: стандартні небажані ефекти і нестандартні. Стандартні небажані ефекти спостерігаються відносно часто - в 1-12 випадках на 100 чоловік.

Стандартні побічні ефекти силденафілу:

 • порушення травлення;
 • жар, почервоніння обличчя або грудей;
 • незвичайне або неприродне сприйняття кольору навколишніх предметів (хроматопсія, ціанопсія);
 • запаморочення;
 • закладеність носа та грипозний стан;
 • головний біль.

Нестандартні побічні реакції зустрічаються досить рідко. Вони більш небезпечні, але їх можна попередити або передбачити. Найчастіше такі ефекти виникають через несумісність деяких лікарських засобів з силденафілом (див. Взаємодії) або наявність деяких вроджених або придбаних захворювань (див.Протипоказання):

 • набряки щиколоток, рук або ніг;
 • прояви алергічних реакцій;
 • аритмічне дихання;
 • пітливість, біль, що розповсюджується до плеча або щелепи, нудота - ознаки серцевого нападу;
 • пріапізм;
 • шум у вухах;
 • хвороби серця.

Після початку продажів Віагри (силденафілу) зафіксовано близько 50 випадків, в яких повідомлялося, що активна речовина силденафіл в змозі зменшити приплив крові до оптичного або слухового нерву, викликаючи раптове зниження або втрату слуху чи зору. Це сталося з невеликою кількістю людей, що приймають силденафіл. Дана побічна реакція не була виявлена ​​в офіційних клінічних дослідженнях силденафілу і базується лише на постмаркетингових повідомленнях. На даний момент, не встановлено чіткого взаємозв'язку між силденафілом і даним побічним ефектом, через нестачу клінічних досліджень. Більша частина пацієнтів, що надійшла на стаціонар у зв'язку з даною скаргою, була старше 50 років, додатково приймала інші ліки і мала супутні захворювання: існуючі в анамнезі проблеми із зором, цукровий діабет, судинні ураження, в тому числі сітківки, куріння, підвищений холестерин і артеріальну гіпертензію.

Цей список побічних реакцій може бути неповним або втратити свою актуальність. Ознайомтеся з затвердженою виробником інструкцією або запитайте у свого лікаря про можливі побічні реакції у вашому конкретному випадку.

Важлива інформація!

Зверніться за медичною допомогою, якщо є ознаки пріапізму (дуже тривала ерекція), ознаки серцевого нападу (іррадіюючий біль у грудях, оніміння кінцівок, нудота, надмірна пітливість), повне або часткове зниження слуху або зору.

Ні в якому разі не приймайте Kamagra Gold, якщо ви також приймаєте засоби на основі лікарських нітратів для лікування стенокардії або проблем із серцем (ізосорбіду мононітрат, нітрогліцерин, ізосорбіду динітрат), деякі наркотичні речовини ("Поперси"), лікарські засоби для лікування ЛАГ ( ріоцигуат) або інгібітори фосфодіестерази-5 (варденафіл, тадалафіл, теофілін та інші).

Умови зберігання Камагра-100 Gold

Зберігати при кімнатній температурі, далеко від вологи і сонячного світла. Термін придатності - 3 роки від дати виробництва. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Силденафіл, що входить до складу Камагра-100 Голд, не є біологічно активною добавкою і належить до речовин, які повинні використовуватися і застосовуватися виключно в лікарських засобах, що відпускаються за рецептом. Перед покупкою ознайомтеся з протипоказаннями та можливими побічними ефектами дженерику, а також отримайте очну консультацію лікаря-фахівця в цьому питанні. Адміністрація сайту настійно не рекомендує приймати дженеріки силденафілу безконтрольно, і в разі такого вживання не бере на себе відповідальність за завдану шкоду здоров'ю.

Відгуки

По на 04 Nov 2017 (KAMAGRA Gold 100 мг) :
(5/5

Очень хороший препарат

Реально рабочее средство. Взяли с мужем для эксперимента на годовщину, так сказать зажечь искру. Себе шпанскую мушку, а ему камагру. Уехали вдвоем на отдых .Отдых был то, что надо)

 Повідомити про порушення