Tadarise Pro 20 купити таблетки Тадарайз Про 20 Відгуки Інструкція

Tadarise Pro-20 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Tadarise Professional - солодкий, плодово-ягідний дженерик тадалафілу у вигляді пігулок для розсмоктування під язиком. Діє швидше за звичайний Сіаліс. Діюча речовина: тадалафіл у 20 мг. Виробник: Sunrise, Індія.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Tadarise Pro-20: інструкція із застосування

Тадарайз Про 20
Tadarise Pro-20 фото

Що таке Tadarise Pro-20?

Тадарайз Про 20 - потужний і швидкий дженерик препарату Сіаліс з фруктово-ягідним смаком. Tadarise Pro-20 призначений для лікування і усунення проблем, пов'язаних з ерекцією. Цей засіб для потенції призначений для розсмоктування під язиком до повного розчинення. Тадалафіл, що знаходиться в складі дженерику, має швидку форму засвоєння, завдяки чому, препарат миттєво проникає в кров'яне русло крізь капіляри ротової порожнини і негайно починає діяти вже через 30-60 хвилин, що набагато швидше, ніж у інших форм тадалафілу.

Специфікація професійного дженеріку Сіаліс
Торгова назваTadarise Pro-20
Непатентована назваTadalafil
Інші відомі назви і синоніми цього товаруTadarise Professional, Сіаліс Професіонал, Сіаліс Professional, Тадарайз Про, Cialis Professional
Активна речовинаТадалафіл 20 мг
ВиробникSunrise (Індія)
Ідентифікатор CAS171596-29-5
Фармакологічна групаПрепарати для стимуляції ерекції
Лікарська формаПігулки
Додаткові речовиниТитану діоксид (E 171), безводний кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, смакова добавка Strawberry
Спосіб застосування та дозиСублінгвально - під язик до повного розчинення. Початкова рекомендована доза - півтаблетки (10 мг тадалафілу). Максимальна - 20 мг тадалафілу.
Початок діїМінімально необхідний час до початку дії дженерика - 30-60 хвилин
Тривалість діїДо 36 годин
КолірРожевий
СмакФруктово-ягідний
Форма таблетокМигдалевидна
Строк придатності3 роки з моменту виробництва. Кінцевий термін придатності вказаний на блістері.
Кількість в блістері10 таблеток

Показання

Дженерик Tadarise Pro-20 показаний при еректильної дисфункції і неможливості зберігати ригідність статевого члена під час сексуальної активності. Останнім часом, дженерики тадалафілу також знайшли успішне застосування в лікуванні простатиту, спільних симптомах простатиту і еректильної дисфункції, а також для лікування хворих з легеневою артеріальною гіпертензією.

Склад Tadarise Pro-20

Діюча речовина: тадалафіл - 20 мг. Крім активної речовини, в таблетці дженерика містяться (у складі наповнювачів і плівкової оболонки): титану діоксид (E 171), безводний кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, смакова добавка Strawberry (полуниця).

Фармакологічна активність і дія дженерику

За рахунок селективного блокування ферменту фосфодіестерази-5 тадалафіл посилює синтез окису азоту ендотеліальними клітинами печеристих тіл статевого члена. У свою чергу, це сприяє вазодилатації і розслабленню стінок артерій статевого члена, і як наслідок - посилення притоку крові в статевий член і блокування її зворотного відтоку.

Механізм дозування

Для усунення та лікування еректильної дисфункції користуються двома схемами: одноразовий прийом і тривалий прийом тадалафілу. Для одноразового прийому Тадарайз Про-20 приймають сублінгвально, безпосередньо перед запланованим статевим актом, в дозуванні від 10 до 20 мг тадалафілу, що еквівалентно половині або одній таблетці Тадарайз Про-20. Мінімально необхідний час для початку дії дженерика - 30 хвилин. Тривалість дії - до 36 годин.

Тривалий прийом тадалафілу для лікування еректильної дисфункції знайшов поширеність у пацієнтів з хронічною формою імпотенції і у людей з частотою сексуальних контактів, частіше 4-х разів на тиждень. Добова доза тадалафілу становить 5 мг. Препарат приймають щодня, приблизно в один і той же час протягом декількох місяців, потім слід зробити перерву на такий самий період часу. Для дотримання правильних дозувань, таблетку Тадарайз Про слід розділити на 4 частини, і кожен день приймати чверть від таблетки, або підібрати препарат з меншим вмістом активної речовини.

Для лікування простатиту і змішаних симптомів еректильної дисфункції + простатиту препарат Tadarise Pro-20 також призначають на тривалий період часу по 5 мг тадалафілу щодня. Дженерик приймають протягом декількох місяців до зникнення симптомів ЕД і простатиту, а також для закріплення результатів. При необхідності курс повторюють.

Для лікування хворих з легеневою артеріальною гіпертензією (ЛАГ) тадалафіл призначають щодня по 40 мг на добу. Поділ дози на кілька прийомів в день небажаний.

Фармакокінетичних особливостей тадалафілу у осіб старше 65 років не виявлено. Тадалафіл може, без побоювання, використовуватися літніми пацієнтами в стандартних дозуваннях.

При порушеннях функції печінки і нирок середнього та легкого ступеню, звичайне дозування тадалафілу не повинно перевищувати 10 мг. Тадалафіл не досліджувався на пацієнтах з гострою формою ниркової і печінкової недостатності.

Тадарайз Про-20 також може прийматися в рекомендованих дозах пацієнтами з цукровим діабетом і простатектомією.

Передозування

При передозуванні та інтоксикації тадалафілом проявляються стандартні побічні ефекти, наприклад: головний біль, запаморочення, закладеність носа та інші (див. Побічні дії). Побічні дії від препарату проходять самостійно через кілька годин і не доставляють особливого дискомфорту. Також можна спробувати нейтралізувати дані симптоми, якщо вони заважають. Для їх усунення, зазвичай призначають симптоматичне лікування, наприклад, якщо болить голова - прийміть таблетку від головного болю, заклало ніс - скористайтеся спреєм або краплями від нежитю. При виникненні важких випадків непереносимості препарату в цілому або ж його компонентів, обов'язково зверніться за медичною допомогою.

Сумісність з алкоголем

Tadarise Professional толерантний до незначних доз алкоголю і жирної їжі з високою калорійністю (чіпси, картопля фрі і т.п.). Значні ж дози алкоголю можуть викликати зниження артеріального тиску, запаморочення, жар і головний біль.

Побічні дії

Тадалафіл має найкращий профіль з безпеки серед всіх інгібіторів фосфодіестерази-5, включаючи Віагру і Левітра. У той же час, він зовсім не поступається їм в ефективності. Стандартні побічні дії дженерика мінімальні, слабовиражені і досить швидко проходять. Основні з них представлені в таблиці нижче:

Cialis Professional побічні ефекти

Протипоказання

Дженерик Tadarise Pro-20 не призначений для прийому жінками і дітьми до 18 років.

Чоловіки, у яких раніше зустрічалися симптоми тривалої і болісної ерекції (4 години і більше), а також пацієнти з підвищеним ризиком до пріапізму (фіброз кавернозного тіла, значний кут ПЧ, захворювання кровотворної функції) повинні відмовитися від прийому всіх інгібіторів фосфодіестерази-5, включаючи тадалафіл. Засіб для потенції Тадарайз Про слід приймати з особливою обережністю особам, у яких є індивідуальна нетерпимість до будь-яких інгібіторів фосфодіестерази-5, включаючи Віагру або Левітру. Потрібно відмовитися від використання препаратів, що містять тадалафіл-5, особам, які мають хвороби серцево-судинної системи: неконтрольована значна гіпертензія або гіпотензія, аритмія, легенева венооклюзивна хвороба (ЛВОХ), серцева недостатність, інфаркт або інсульт за останні півроку.

Препарат заборонений для прийому особам з гострою формою ниркової або печінкової недостатності, помірними формами дисфункції цих органів. В такому випадку, потрібно скоротити дозування до 5 мг тадалафілу на добу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Категорично заборонено одночасне використання альфа-адреноблокаторів (крім тамсулозіну 0,4 мг), лікарських засобів від стенокардії (нітрогліцерин і подібні), донаторів азоту, стимуляторів гуанілатциклази (Адемпас), а також інгібіторів фосфодіестерази-5 (Левітра, Віагра і їх дженерики).

Інгібітори CYP3A4, що входять до складу більшості антибіотиків, антиретровірусних препаратів, протигрибкових засобів для внутрішнього застосування і деяких продуктів харчування (кетоконазол, ритонавір, еритроміцин, саквінавір, продукти з грейпфрута), можуть в кілька разів збільшити рівень тадалафілу в плазмі крові. Прийом таких ліків проводиться під наглядом лікаря, а терапевтична доза тадалафілу повинна бути зменшена до 5-10 мг на добу.

Індуктори CYP3A4, навпаки, можуть знизити рівень плазмової концентрації тадалафілу. Корекція дози в цьому випадку не потрібна.

Форма випуску

Таблетки рожевого кольору в блістері 10 штук.

Забезпечення збереження

Tadarise Pro-20 повинен зберігатися при температурі не вищій за 25 градусів за Цельсієм і нормальній вологості. Слід уникати прямого попадання світла. Кінцева дата зберігання вказана на блістері.

Аналоги

Tadagra Prof, Vidalista Professional, TadaForce 20.

Відмова від відповідальності

Інструкції, розміщені на сайті cndm.com.ua, надаються виключно для ознайомлення і не повинні сприйматися як заклик до дії. Перед покупкою Tadarise Pro-20 отримайте вичерпну консультацію у вашого лікаря і виключіть всі можливі ризики, пов'язані з прийомом незареєстрованих лікарських засобів і дженериків. Адміністрація інтернет-магазину CNDM не відповідає за завдану шкоду здоров'ю, що виникла в результаті самолікування.

Відгуки