Valif 20 купити таблетки Валіф 20 мг Ціна Відгуки Інструкція

Valif 20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 42 грн за одиницю

Якісний засіб для лікування еректильної дисфункції. Повний аналог Левітри. Склад: Варденафіл 20 мг. Виробник: Ajanta Pharma (Індія). 

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
4 200,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
940,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 380,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
360,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 200,00 грн

Valif-20. Інструкція до застосування

Валіф 20
Valif-20 фото

Що таке Valif 20?

Valif-20 - один з новітніх засобів для лікування розладів, що мають сексуальний характер і пов'язані з еректильною дисфункцією. Діюча речовина - Варденафіл, в дозуванні 20 мг в складі однієї таблетки. Левітра (Варденафіл) є дуже популярним інгібітором ФДЕ-5. Хімічна сполука активної речовини і дія препарату ідентичні до оригінального препарату - Levitra.

Дженерик Валіф 20: стисла характеристика
Комерційна назваValif-20
Виробник-фірмаAjanta Pharma Limited
Країна розташування виробництваІндія
Склад препаратуVardenafil 20 mg
ЗастосовністьЛікування еректильної дисфункції
Ефективні дозуванняПочаткове дозування 10 мг (половина таблетки Valif 20) з подальшим збільшенням дози, при необхідності до 20 мг.
ЗвиканняВідсутнє
Особливості застосуванняДженерик потрібно приймати, як мінімум, за 30 хвилин до сексу (для кращого ефекту - за годину). Дія препарату триває до 12 годин.
Упаковка10 маленьких круглих таблеток помаранчевого кольору в блістері з гравіюванням (з одного боку - початкова буква назви препарату - "V", з іншого боку - цифра 20, що означає кількість діючої речовини)
Термін закінчення зберіганняДата кінцевого зберігання вказана на упаковці.

Склад

Основна речовина - варденафілу гідрохлорид тригідрат. Дозування в перерахунку на чистий варденафіл становить 20 мг. Крім основної діючої речовини, до складу таблетки і її оболонки, входять також неактивні компоненти у вигляді барвників, наповнювачів, емульгаторів (крохмаль, кукурудзяна мука і ін.)

Показання

Лікування еректильної дисфункції у дорослих чоловіків. Еректильна дисфункція - це нездатність досягати або зберігати ерекцію статевого члену, достатню для досягнення оргазму. Варденафіл не призначений для використання жінками.

Дозування і адміністрування

Початкова доза, для людей, які вперше знайомляться з Валіф-20, повинна бути дорівнювати 10-ти мг варденафілу - що тотожно половині таблетки. Даний спосіб дозування необхідний для спостереження реакції з боку організму і виключення виникнення небажаних побічних ефектів на препарат або його компоненти. Потім, при необхідності і відсутності лікарської заборони, дозу можна збільшити до 15 або 20 мг - не більше. Приймається препарат перорально і запивається водою в достатній кількості.

Для разового використання і досягнення ерекції потрібно прийняти таблетку безпосередньо в день запланованого статевого акту за 30-40 хвилин до початку. Починати потрібно з ½ таблетки і, в міру необхідності, після спостереження за реакцією організму, збільшити дозу до 1 таблетки. Приймати більше 1 цілої таблетки - категорично забороняється.

Дія препарату починається через, приблизно, 30-40 хв і триває близько 8-10 годин. Препарат забезпечує можливість отримати кілька оргазмів навіть тим пацієнтам, які страждають середньою та тяжкою стадіями імпотенції. Час виведення препарату з організму - 24 години, тому приймати наступну дозу Валіф можна не раніше, ніж через добу.

Протипоказання

Ні в якому разі не можна приймати дані ліки, якщо у вас є такі протипоказання:

 • наявність алергії на варденафіл, або на допоміжні речовини даного препарату;
 • приймаєте ліки, що містять в собі ріоцигуат;
 • ви приймаєте речовини, що мають в основі нітрати;
 • хвороба Пейроні;
 • хвороби і стадії загострення ШКТ;
 • хвороби судинно-серцевої системи (проблеми з серцевим ритмом, ураження серцевих коронарних артерій і захворювання міокарда);
 • хвороби пов'язані з нирковою та печінковою недостатністю (гострі форми їх ураження).

Повідомте свого лікуючого фахівця про ваші захворюваннях, особливо якщо це:

 • нещодавно перенесений інсульт або серцевий напад (протягом останніх півроку);
 • деформація статевого члену зі значним кутом;
 • пігментний ретиніт;
 • низький/високий артеріальний тиск, який не контролюється;
 • розлад кровотворної функції (мієломна хвороба і лейкемія, серповидно-клітинна анемія);
 • коли сексуальний контакт заборонений за наполяганням лікаря;
 • гемофілія і її важкі форми;

Передозування

Передозування препаратом Валіф 20 викликає стандартні побічні реакції. До таких побічних ефектів належать: головний або м'язовий біль, запаморочення, діарея, біль в животі, закладеність носа, нудота, почервоніння шкіри на верхній частині тіла локально (груди, шия, обличчя). У разі передозування, зняття побічних ефектів проводиться у вигляді симптоматичного лікування. Антидоту не існує. Діаліз не чинить потрібного ефекту.

Важливі відомості

Діюча речовина, що входить до складу препарату (варденафіл), не може вживатися з такими засобами, як: лікарські засоби, що включають нітрати, засоби для лікування захворювань пов'язаних з хворобами серця або стенокардією, включаючи також такі препарати, як нітрогліцерин, мононітрат ізосорбіду, ізосорбіду динітрат і такі наркотики як - "Попперси". Дані засоби здатні викликати небажані ефекти, які, навіть, можуть перейти в розряд небезпечних. Вживаючи Валіф-20 спільно з синтетичними нітратами можна значно і раптово знизити артеріальний тиск. Також небезпечно приймати Валіф 20 з деякими групами речовин для лікування хворих при легеневій гіпертензії, наприклад, ріоцигуат.

Достатніх даних про здатність варденафілу проникати в грудне молоко або ж мати негативний вплив на дитину, під час грудного вигодовування, немає. Тому, препарат заборонений до використання жінкам, особливо вагітним, або годуючим груддю матерям.

Також, в зв'язку з відсутністю достатніх даних про вплив на повнолітніх, препарат протипоказаний даній групі осіб.

Обов'язково потрібно звернутися за професійною медичною допомогою, якщо ерекція пацієнта триває більше 4-х годин і супроводжується больовим синдромом. Пріапізм небезпечний і може стати причиною змін у тканинах члену, які є незворотними і можуть призвести до поганих наслідків.

Побічні ефекти Valif-20

Побічні реакції, які найчастіше зустрічаються в тих, хто приймає препарат:

 • закладеність носа;
 • головний біль, запаморочення;
 • м'язовий біль і біль внизу живота;
 • гіперемія, тобто почервоніння шкірних покривів (обличчя, груди);
 • діарея;
 • нудота.

До рідкісних побічних ефектів належать:

 • набряк рук, гомілок або ніг;
 • неритмічне дихання;
 • пріапізм;
 • дзвін у вухах;
 • прискорений/уповільнений серцевий ритм;
 • болі в області серця;
 • алергічні або анафілактичні реакції на основні компоненти препарату.

Існує можливість, що варденафіл може стати причиною зниження або ж втрати зору в одному або обох очах. Ця подія мала місце бути з малою кількістю людей (близько 30 випадків за весь період). На сьогоднішній день не встановлено ​​чіткий зв'язок між прийомом варденафілу і цими подіями. Більшість пацієнтів, із зазначених вище, приймали також інші препарати і знаходилися в групі ризику, серед людей, у яких сліпота могла виникнути з тією ж імовірністю, що і без варденафілу. Серед подібних несприятливих факторів і їх комбінацій виділяють: вік старше 50-ти років, наявність цукрового діабету, куріння, підвищений холестерин, судинні ураження, гіпертензія артеріальна, захворювання зору в анамнезі.

Взаємодія Valif-20 з ліками

Обов'язково розкажіть лікареві про ліки, що ви приймали протягом останніх двох тижнів, приймаєте в даний момент або збираєтеся приймати найближчим часом, зокрема про:

 • деякі антибіотики, такі як: кларитроміцин, телітроміцин, еритроміцин та інші;
 • адреноблокатори (теразозин, празозин, доксазозин, йохімбіну гідрохлорид та ін.);
 • препарати протигрибкові - ітраконазол і кетоконазол;
 • інгібітори протеази ВІЛ (саквінавір, ритонавір, атазанавір, індинавір та інші.);

Особливу небезпеку несе в собі поєднання Valif 20 з медичними нітратами (нітрогліцерин і ін.), ліками для лікування легеневої артеріальної гіпертензії (ріоцигуат) і інгібіторами фосфодіестерази-5 (пентоксифілін, силденафіл, тадалафіл і т.п.).

Продукти харчування та алкоголь

Споживання спиртних напоїв з Valif-20 представляється можливим, але слід пам'ятати, що прийом алкоголю допускається лише в малій кількості. Також допускається вживання нежирної їжі, так що невелика кількість алкоголю і легка вечеря не завадять вам насолодитися продовженням вечора, що, безсумнівно, є перевагою даного препарату.

Грейпфрут і продукти, що його містять, можуть вплинути на експозицію варденафілу і стати причиною появи деяких побічних ефектів.

Зберігання Valif-20

Тримати подалі від дітей і тварин, далеко від безпосереднього попадання сонячних променів, при температурному режимі - від 0 до 30 градусів Цельсію. Термін придатності зазначено на упаковці. По завершенню терміну придатності Valif-20 слід припинити вживання і утилізувати препарат.

Відмова від відповідальності

Дженерик Valif-20, як і багато інших, є препаратом, що відпускається за рецептом і повинен вживатися тільки за призначенням лікуючого фахівця. Препарат не повинен використовуватися без контролю і в надмірній кількості. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності за шкоду заподіяну здоров'ю в результаті нерегульованого застосування дженерику.

Відгуки

По на 07 Jun 2022 (Valif 20 / Валіф 20) :
(5/5

Лечебный эффект!

Здравствуйте!
Хочу поделиться опытом приёма левитрой, которую брал у вас!
Принимал четвертинку таблетки раз в 3 дня на протяжении нескольких месяцев. Может месяца 4 или дольше.
Собственно что важно, теперь обхожусь без уже больше месяца.
Пофигу если усталый, невыспанный и т. д - жена всегда довольна)
Лечебный эффект замечательный!
Искренне благодарю!
Желаю всего наилучшего!

Не совсем прощаюсь, но если что - вернусь ????????

Успехов и процветания ещё раз!

 Повідомити про порушення