VRILIGY 60 купити пролонгатор Вріліджі 60 мг Відгуки Інструкція

Vriligy 60 / Вріліджі 60 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 42 грн за одиницю

Vriligy - засіб для збільшення тривалості статевого акту та затримки еякуляції. У складі 60 мг дапоксетину. Виробництво Centurion (India). Exp. date 08.2024

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
4 200,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
940,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 380,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 200,00 грн

Vriligy: інструкція до застосування

Вріліджі
Vriligy фото
<h2Що таке Vriligy?

Vriligy - препарат на основі дапоксетину в дозуванні 60 мг. Цей засіб призначений тільки для чоловіків, щоб збільшити час, необхідний для еякуляції. Дапоксетин бере участь в біохімічних реакціях, які затримують сім'явиверження за допомогою підвищення рівня серотоніну між мембранами серотонінових рецепторів.

Специфічні особливості дженерика
Назва препаратуVriligy
ВиробникCenturion
Країна виробництваІндія
Діюча речовинаДапоксетин 60 мг
Сфера застосуванняЛіки для затримки сім'явипорскування
Рекомендовані дозиВід 30 мг до 60 мг
Спосіб застосуванняДія препарату розгортається через годину після прийому і триває протягом 5-12 годин. Приймати Vriligy необхідно з урахуванням даного діапазону ефективності. Ефективність дапоксетину не залежить від прийому їжі і його можна вживати як на порожній, так і на повний шлунок.
УпаковкаБлістер - 10 таблеток.
Строк зберігання3 роки з дати виробництва (витіснена на блістері)

Інформація щодо дозування Vriligy

Vriligy використовують в дозуванні 60 мг (ціла таблетка) або 30 мг (півтаблетки). Для деяких людей таблетку ділити небажано, так як дапоксетин при порушенні цілісності оболонки може подразнювати шлунок і, в деяких випадках, викликати нудоту. Для цих цілей найкращим рішенням буде купити дженерик дапоксетин у меншому дозуванні.

Дапоксетин в дозуванні 60 мг однаково ефективний і безпечний як для людей похилого віку, так і для більш молодих пацієнтів.

Перевищення рекомендованих доз

Лабораторні дослідження над дапоксетином в дозах, що в кілька разів перевищують 60 мг, не сприяли клінічно вираженому продовженню еякуляції. Передозування дапоксетином в значній мірі, збільшує ймовірність стандартних несприятливих реакцій. Щоб мінімізувати сторонні несприятливі ефекти від прийому препарату Vriligy, суворо дотримуйтеся вказівок лікаря і даної інструкції.

Спосіб застосування

Вживайте Vriligy точно так, як рекомендовано вам лікуючим фахівцем і не приймайте препарат довше або у більших кількостях, ніж рекомендується.

Препарати з дапоксетином приймають на повний або порожній шлунок, запиваючи достатньою кількістю води. Жирна їжа і алкоголь не впливають на фармакокінетику препарату Vriligy. Приймати Vriligy потрібно в період від 1 до 4-х годин до початку інтимного контакту. Час дії лікарського засобу обмежується 5-10 годинами.

Протипоказання

Вам потрібно відмовитися від використання Vriligy, якщо ви:

 • приймаєте або приймали протягом останніх 14 днів препарати, інгібуючі МАО (інказан, іпроніазид, бефол, ніаламід, моклобемід, селегілін та ін.);
 • вживаєте препарати або речовини для лікування депресії або такі, що впливають на серотонінову систему (венлафаксін, дулоксетин, флуоксетин, Л-тріптофан, трамадол та ін.);
 • у вас є анафілактичні або інші небажані реакції на дапоксетин.

Щоб переконатися, що засіб для збільшення тривалості статевого акту Vriligy для вас є безпечним, сповістіть свого лікаря про інші захворювання, особливо якщо це:

 • важкі форми гемофілії;
 • виразкові захворювання 12 палої кишки;
 • важкі ураження печінки або нирок;
 • схильність до епілепсії;
 • заборона здійснення сексуального контакту за станом здоров'я;
 • низький або надмірно високий неконтрольований артеріальний тиск;
 • схильність до суїцидів.

Цілеспрямованого, добре контрольованого дослідження на жінках, не проводилося. Виходячи з обмежених клінічних даних, вважається, що дапоксетин не в змозі негативно вплинути на перебіг вагітності.

Відсутні дані й про те, чи проникає дапоксетин в грудне молоко і чи здатний він завдати шкоди дитині в період годування його груддю.

Дапоксетин не призначений для лікування пацієнтів молодше 18 років.

Взаємодія Vriligy з ліками

Не вживайте Vriligy з препаратами, що впливають на синтез серотоніну або його метаболізм:

 • інгібітори зворотного захоплення серотоніну (амітриптилін, дезипрамін, метраліндол, флуоксетин, циталопрам, пароксетин та ін.);
 • інгібітори моноаміноксидази (ІМАО) (іпроніазид, ніаламід, моклобемід, селегілін, інказан, бефол та ін.);
 • алкалоїди рослинного походження (екстракт звіробою, йохімбін);
 • прекурсори серотоніну (5-оксітріптофан, L-тріптофан).

Можливо, ваш лікар призначить меншу дозу препарату Vriligy при прийомі нижчеперелічених ліків.Повідомте вашого лікаря про всі медичні препарати, які ви тільки закінчуєте або починаєте вживати в даний період, зокрема якщо це:

 • інгібітори ВІЛ-протеази (індинавір, атазанавір, саквінавір, ритонавір та ін.);
 • протигрибкові ліки кетоконазол або ітраконазол;
 • деякі антибіотики (еритроміцин, телітроміцин, кларитроміцин та інші).

Далеко не всі взаємодії тут перераховані. Решта ліків, в тому числі продукти рослинного походження, рецептурні, безрецептурні ліки і вітаміни, також здатні надавати фармакокінетичний вплив на дапоксетин.

При значній гіпотензії (артеріальний тиск менше 90 мм. рт. ст.), прийом алкоголю разом з дапоксетином є небажаним.

Грейпфрут і грейпфрутовий сік можуть вплинути на елімінацію дапоксетину та стати причиною небажаних наслідків. Намагайтеся уникати вживання продуктів з грейпфрутом при прийомі Vriligy.

Небажані побічні реакції і ефекти

Небажані наслідки, що частіше за все зустрічаються після прийому препарату Vriligy:

 • головний біль, запаморочення;
 • діарея;
 • порушення травлення;
 • втома;
 • безсоння.

Інші впливи проявляються значно рідше і, в основному, зустрічаються у груп пацієнтів, які мають несумісні з прийомом дапоксетину проблеми зі здоров'ям або приймають інші ліки, які протипоказані спільно з препаратом Vriligy.

Негайно зверніться за екстреною медичною допомогою за умови, що наявні такі симптоми:

 • епілептичний припадок;
 • тахікардія;
 • симптоми алергічних реакцій на дапоксетин або на допоміжні компоненти ліків;
 • значне зниження або збільшення АТ;
 • симптоми серотонінового синдрому (галюцинації, ейфорія, сплутаність свідомості, кома, гіпертермія).

Важлива інформація

Одночасне вживання Vriligy з інгібіторами моноаміноксидази здатне призвести до тяжких ускладнень, більш відомих як - серотоніновий синдром. Відмовтеся від вживання Vriligy і негайно зверніться за медичною допомогою, якщо у вас спостерігаються симптоми серотонінового синдрому: ажитація, маніакальний синдром, галюцинації, підвищення температури тіла, пронос, тахікардія, озноб та інші ознаки.

Особливості зберігання

Зберігати подалі від дітей і прямого попадання сонячних променів. Зберігати при температурі від 0 до 30 °C. Використовувати до закінчення терміну придатності, що вказаний на упаковці препарату. По закінченню кінцевого терміну придатності, лікарський засіб повинен бути утилізований.

Відмова від відповідальності

Дженерик дапоксетину Vriligy повинен прийматися тільки за призначенням лікаря і за умови відсутності протипоказань. Адміністрація сайту не несе відповідальності за заподіяну шкоду здоров'ю в результаті самолікування.

Відгуки

По на 13 Mar 2018 (Vriligy 60 / Вріліджі 60) :
(5/5

рабочие 100%

Была небольшая тошнота в начале, но быстро прошла. Но может это потому что я еще немного выпил. Заявленный эффект есть!

 Повідомити про порушення