Vidalista Professional купити Сіаліс Софт ціна Відгуки Інструкція

Vidalista Professional Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Vidalista Professional - пролонгована, швидкодіюча форма дженерика Сіаліс Софт для лікування еректильної дисфункції. Гарантована тривала ерекція протягом 36 годин. Виробник: Centurion Laboratories, Індія. Exp. 05.2024

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Vidalista Professional. Інструкція до застосування

Відаліста Профешинал фото
Vidalista Professional фото

Vidalista Professional

Vidalista Professional - нова форма тадалафілу (дженерик), розроблена Centurion Laboratories. Компанія з 2006 року займається розробкою нових препаратів, на які закінчився термін дії патентів. Дія тадалафілу заснована на пригніченні фосфодіестерази-5, що призводить до розслаблення м'язів в артеріях статевого члена і наповнення печеристих тіл кров'ю. Форма випуску Vidalista - таблетки сублінгвальні. Препарат приймають шляхом розсмоктування під язиком. При взаємодії зі слизовою оболонкою рота, додаткові інгредієнти розчиняються слиною, активна речовина швидко надходить у кров, і лікувальний ефект досягається швидше.

Основні характеристики
Назва лікарського засобуVidalista Professional
Основна речовина (активна)Тадалафіл 20 мг
ПризначенняЛікарські засоби для корекції дисфункцій ерекції і потенції
ЗастосуванняЗа 30 хвилин до статевого акту під язик
Фармакологічна групаІнгібітор ферменту фосфодіестерази-5
Зовнішній виглядБлідо жовті таблетки овальної форми
Форма випускуТаблетки сублінгвальні по 10 штук в блістері, по 10 блістерів в упаковці
ВиробникCenturion Laboratories
ДозуванняВід 5 мг до 20 мг за призначенням лікаря
Час ефекту30-36 годин
Термін придатності2 роки

Показання до застосування

Vidalista Professional призначають особам, у яких спостерігається:

 • дисфункція статевого члена під час ерекції;
 • простатит;
 • легенева артеріальна гіпертензія (ЛАГ).

Для відновлення ерекції препарат приймають безпосередньо перед статевим актом для кращого ефекту. Можливе застосування протягом доби до статевого акту. Вживання тадалафілу і його аналогів в разі ЛАГ допомагає знизити тиск в легеневій артерії, тим самим знизивши навантаження на правий шлуночок серцевого м'яза.

Склад Vidalista Professional

Діючою речовиною препарату Vidalista є тадалафіл. Одна таблетка містить 20 мг активного компонента. Також присутні допоміжні нейтральні речовини.

Механізм дії

Vidalista діє в період збудження, підвищуючи ерекцію шляхом пригнічення фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5). Цей фермент знижує продукування окису азоту в чоловічому організмі і гідролізує гуанозинмонофосфат. В результаті такого впливу кров з утрудненням надходить в судини статевого члена, що знижує ерекцію. При інгібуванні фосфодіестерази-5 активною речовиною препарату Vidalista, судини отримують достатній приплив крові.

Сублінгвальна форма таблеток сприяє досягненню ефекту вже через 30 хвилин після прийому препарату. Тривалість дії зберігається 36 годин на відміну від силденафілу або варденафілу, які працюють максимум 6 годин.

Дози, застосування: одноразове і регулярне

Як і інші препарати для лікування еректильної дисфункції, Vidalista приймають в дозах, призначених лікарем, але не більше 20 мг тадалафілу на добу (1 таблетка). Залежно від особливостей організму, допускаються дози 5 мг (чверть таблетки), 10 мг (половина таблетки) від яких також спостерігається позитивна динаміка дії препарату.

Одноразово (за потребою) Vidalista приймають за 30 хвилин до статевого акту. Можливе також застосування на протязі 20-30 годин, що зумовлено тривалістю дії таблеток. Концентрація в плазмі крові збільшується до максимуму в перші 2 години після прийому.

В якості тривалої терапії назначають дозу в 5 мг на добу. Курс терапії триває до 2 місяців. Далі по схемі йде період відпочинку тривалістю 1-2 місяці, і при необхідності препарат призначають повторно. Подібний графік має доведену ефективність лікування, знижує ризик виникнення побічних ефектів. Якщо добова доза була пропущена, її не приймають додатково. Позитивна динаміка, як правило, зберігається і лікування.

Терапія при легеневій гіпертензії

Vidalista призначають при ЛАГ в дозуванні 40 мг на добу одноразовим прийомом (2 таблетки по 20 мг за раз). Роздільний прийом препарату підвищує ризик виникнення небажаних реакцій.

Вікові пацієнти

Препарат не призначений для вживання особами молодше 18 років і старше 85. Середній вік пацієнтів, які проходили лікування тадалафілом, становить 45-52 роки. Чоловіки у віці 19-50 років добре переносять лікарський засіб з мінімумом побічних ефектів. У осіб старше 65 років спостерігається підвищення концентрації тадалафілу в крові на 25%. Дана особливість не передбачає змін у дозуванні або припинення прийому препарату. Клінічні дослідження за участю пацієнтів дитячого віку (до 18 років) і старшого (понад 85 років) не проводилися.

Vidalista при порушеннях роботи печінки і нирок, цукровому діабеті

Відповідно до рівня кліренсу креатиніну показані такі дози препарату:

 • при КК 30-50 мл/хв (помірна ниркова недостатність) 10 мг;
 • при КК 51-80 мл/хв (незначна ниркова недостатність) 10 мг;
 • при тяжкій формі ниркової дисфункції, при необхідності в гемодіалізі дія тадалафілу на пацієнтах не вивчалася.

Відповідно до шкали Чайлд-П'ю (оцінка функції печінки) призначають Vidalista:

 • 10 мг при рівні білірубіну менше 34 мкмоль/л (клас А);
 • 10 мг при рівні білірубіну менше 34-51 мкмоль/л (клас В);
 • Не призначають (або з обережністю на розсуд лікаря) пацієнтам з тяжкою формою хронічної печінкової недостатності класу С, так як відсутні дані клінічних випробувань у цій групі пацієнтів.

У хворих на цукровий діабет прийом тадалафілу зменшує AUC на 19%, в порівнянні з контрольною групою, що не є причиною збільшення дози препарату.

Протипоказання

Протипоказання для відмови лікарського засобу:

 1. вік до 18 років і старше 85;
 2. ниркова і печінкова недостатність класу С (відсутні дані);
 3. серцево-судинні захворювання в анамнезі (інфаркт міокарда, інсульт, дисфункція лівого шлуночка, стенокардія, аритмія, ішемічна хвороба серця, низький кров'яний тиск);
 4. оптична нейропатія зорового нерва. Несумісна з тадалафілом, може викликати порушення зору;
 5. виразки і хвороби ШКТ гострої форми;
 6. больові відчуття при ерекції;
 7. хвороби крові (важка анемія, лейкемія, анемія серповидноклітинна) через підвищений ризик болючої ерекції;
 8. алергічні реакції на компоненти лікарського засобу.

Побічні реакції

Побічні ефекти в основному пов'язані з перевищенням дозування препарату. У помірних дозах несприятливі реакції виникають рідко. Скасовують препарат, якщо виникають різкі головні болі, запаморочення, носова кровотеча. На початковому етапі терапії можуть виникати легкі головні болі, які незабаром припиняються. Відзначалися побічні реакції у вигляді нежиті, болю в кінцівках, шуму у вухах, кропив'янки. Вони не потребують коригування або відміни препарату, проходять самостійно.

Важкі побічні реакції після прийому препарату трапляються вкрай рідко і виникають, в основному, при наявності протипоказань до застосування. Тому вкрай важливо пройти обстеження і отримати консультацію у профільного лікаря перед застосуванням. Такі важкі наслідки можуть включати інсульт, тимчасову або постійну втрату слуху, непритомність, порушення зору і т.д.

Сумісність з іншими ліками, алкоголем

РечовинаСумісністьДія на організм
АлкогольСумісний в малих дозахРизик виникнення побічних реакцій: запаморочення, збільшення частоти серцевого ритму, зниження артеріального тиску
Грейпфрут, грейпфрутовий сікНебажанийЗбільшує концентрацію тадалафілу в плазмі крові
Інгібітори цитохромівНебажанийЗбільшують дію Відаліста (до 300% відповідно до AUC)
Індуктори цитохромівНебажанийЗнижують дію препарату
АнтацидиНебажанийЗнижується швидкість засвоєння препарату
Альфа-адреноблокаториНебажанийЗагроза гіпотензії

Передозування

Препарат Відаліста Профешинал не рекомендований до вживання більше 20 мг на добу. При ЛАГ допустима доза 40 мг одноразово. Основним результатом передозування є прояв побічних ефектів. Зазвичай, вони не вимагають госпіталізації пацієнта і проходять при відміні препарату. Деякі реакції піддаються купіруванню симптомів (нежить, зниження артеріального тиску). Гемодіаліз не є ефективною допомогою при передозуванні тадалафілом, так як основна частина речовини зв'язується з білками крові.

Аналоги Відаліста Професіонал

Всі препарати-дженерики на основі тадалафілу: Сіаліс, Тадаліста, Елі 20 та інші.

Форма випуску

Препарат випускають у вигляді сублінгвальних таблеток жовтого кольору. Це найбільш ефективна форма для тадалафілу, так як проникає в кров уже через 30 хвилин після прийому. Упаковка Vidalista Professional містить 100 таблеток (10 блістерів по 10 таблеток в кожному). Відпускається як цілою пачкою, так і окремим блістером.

Зберігання

Препарат підлягає зберіганню в темному місці з температурою нижче 30 градусів, недоступному для дітей. Кінцева дата експлуатації вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Препарат Vidalista Professional і його дозування повинен призначати лікар при особистій консультації в залежності від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Наведена вище інструкція є ознайомчим матеріалом і не закликає до самостійного прийому.

Відгуки