Sildisoft 100 купити дженерик Сілдісофт 100 мг Відгуки Інструкція

Sildisoft 100 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Sildisoft-100 - СОФТ Віагра для посилення потенції у чоловіків. Значно швидше діє ніж звичайна Віагра. Виробник Sunrise (India)

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Інструкція до дженерику Sildisoft-100

Сілдісофт 100
Sildisoft-100 фото

Що таке Sildisoft-100?

Силденафіл —це один з перших інгібіторів фосфодіестерази-5, який почав ефективно застосовуватися для стабілізації потенції у чоловіків. Силденафіл у звичайному вигляді має свої недоліки, які нівелюються завдяки передовим технологіям виробництва дженерика Віагра Софт. Одними з таких недоліків звичайної форми силденафілу, є більш повільна дія і зменшення біодоступності активної речовини при одночасному вживанні з їжею.

Sildisoft-100 - це експрес Віагра для чоловіків, яка позбавлена ​​цих вад. Основна діюча речовина - той самий силденафіл, який міститься в стандартній дозі - 100 мг, але завдяки високій дисперсності активної речовини і біологічно неактивних наповнювачів, таблетку стало можливим розсмоктувати під язиком. У такого способу застосування є ряд переваг:

 • миттєве надходження препарату в кров через капілярну мережу під язиком;
 • відсутність інактивації частини речовини за рахунок ферментативної активності шлунково-кишкового тракту і печінкових ферментів;
 • не порушується біодоступність і фармакокінетика після вживання жирної їжі. Іншими словами, ефективність препарату, на відміну від звичайної Віагри, набагато вища і не знижується, незалежно від кількості їжі.
Sildisoft-100 — характеристики:
Торгова маркаSildsoft-100
Фабрика-виробникSunrise Remedies
СкладSildenafil 100 mg
Фармакологічна групаЛіки для лікування сексуальних розладів, викликаних імпотенцією
Ефективні дозиВід 25 мг до 100 мг
ЗастосуванняДженерик приймається за 30-50 хвилин до сексуального контакту і розсмоктується до повного розчинення
Початок дії30-50 хвилин після розсмоктування
Кінець дії4-6 годин після прийому
Упаковка10 таблеток в конвалюті
Зберігання3 роки від дати виробництва

Дозування

Можливе вживання гнучких дозувань Sildisoft 100 - від 25 мг до 100 мг (від 1/4 до 1 таблетки) перорально, за 1 годину до статевого акту. Починати прийом рекомендується з найменшого дозування. Дозу силденафілу можна збільшити до 100 мг (якщо ефективність недостатня) або зменшити, залежно від переносимості. Сілдісофт 100 може прийматися літніми людьми в аналогічних дозуваннях.

Sildisoft-100 може прийматися в будь-який час - від півгодини до 4-х годин до статевого зв'язку.

Передозування та вжиті заходи при передозуванні препаратом

Не намагайтеся вийти за терапевтичні межі дозування ліків, так як це може викликати небажані та неконтрольовані реакції з боку організму.

У клінічних дослідженнях підтвердилося, що перевищення дозування понад 100 мг силденафілу не сприяє збільшенню ефективності. Якщо бажаний ефект не було отримано від прийому 100 мг силденафілу, препарат слід замінити на інший, з іншою активною речовиною. У таких випадках говорять про толерантність до силденафілу.

У разі перевищення дози, в основному виникають стандартні небажані ефекти, які вимагають дій, спрямованих на усунення небажаних симптомів.

Небажані реакції/h2>

Побічні ефекти Sildisoft-100, що частіше за все спостерігаються (ймовірність до 10%):

 • порушення сприйняття кольору (ціанопсія, хроматопсія);
 • закладеність носа і грипозний стан;
 • гіперемія у верхніх частинах тіла (жар, почервоніння шкіри грудей та лиця);
 • головний біль, запаморочення.

Інші ефекти зустрічаються значно рідше і переважно проявляються в осіб, що входять до групи ризику і яким препарат протипоказаний (див. Протипоказання). При проявах даних симптомів слід звернутися за негайною медичною допомогою:

 • набряки ніг, щиколоток або рук;
 • алергічні реакції;
 • аритмія;
 • ознаки серцевого нападу - пітливість, болісні відчуття в грудях, нудота;
 • плутане дихання;
 • пріапізм.

Існує припущення, що силденафіл (Віагра) може прямо або опосередковано знизити приплив крові до зорового чи слухового нерву, що тягне за собою часткову або повну втрату слуху або зору. Це сталося лише в кількох випадках і точно невідомо, чи було це спровоковано силденафілом. Практично всі пацієнти, які здобули такий нестандартний ефект мали вік старше 50 років та супутні захворювання: високий рівень холестерину, цукровий діабет, куріння, артеріальну гіпертонію, існуючі в анамнезі захворювання органів зору та серцево-судинні проблеми.

Перед вживанням силденафілу ознайомтеся з інструкцією від виробника або пройдіть консультацію у лікаря - можливо, на момент покупки Sildisoft-100, будуть відомі оновлені клінічні дані.

Важливі відомості

Слід звернутися за медичною допомогою, якщо ваша ерекція триває більше 4-х годин і супроводжується болем. Тривала ерекція (пріапізм) може стати основною причиною незворотних змін в кавернозному тілі статевого органу і може призвести до повної втрати потенції.

Не вживайте Sildisoft-100, в разі, якщо ви також приймаєте ліки на основі нітратів для усунення стенокардії, особливо ізосорбіду динітрат, нітрогліцерин, ізосорбіду мононітрат та деякі рекреаційні наркотики - "Попперс". Одночасний прийом Sildisoft-100 з медичними нітратами може призвести до серйозного та раптового зменшення кров'яного тиску.

Деякі ліки, наприклад, такі як ріоцигуат (Adempas), спільно з Сілдісофт 100, також можуть спровокувати небезпечні або небажані впливи (див. Лікарські взаємодії).

Протипоказання

Перш ніж приймати Sildisoft-100, переконайтеся чи немає у вас протипоказань:

 • існуючі алергічні реакції на силденафіл, або на допоміжні інгредієнти дженерика;
 • паралельно приймаєте інші медичні засоби, наприклад, для поліпшення толерантності фізичних навантажень і гемодинаміки, такі як ріоцигуат (Adempas);
 • використовуєте нітрати, зокрема, ізосорбід динітрату, ізосорбід мононітрату і нітрогліцерин, для лікування стенокардії. Нітрати можуть бути присутніми і в деяких рекреаційних наркотиках (так звані "Поперси"): амілнітрит, бутилнітрит і інші. Спільне застосування Sildisoft-100 разом з нітратами, як правило, призводить до істотного і раптового зниження артеріального тиску.

Для особистої безпеки повідомте вашого лікаря про інші супутні захворювання, в тому числі:

 • гострі форми ураження печінки або нирок;
 • гіпотензія або гіпертензія;
 • порушення кровотворної системи (множинна мієлома, лейкемія або серповидно-клітинна анемія);
 • деформація статевого органу (наприклад, хвороба Пейроні);
 • пігментний ретиніт;
 • гемофілія;
 • хвороби коронарних судин серця, ураження міокарда або порушення серцевого ритму;
 • виразка шлунково-кишкового тракту;
 • апоплексичний удар, хронічна форма серцевої недостатності (II - IV клас по NYHA) або недавно перенесений (протягом останніх 6 місяців) серцевий напад;
 • якщо сексуальна близькість вам заборонена за станом здоров'я.

Відсутні дані про те, чи потрапляє силденафіл у грудне молоко і чи може він заподіяти шкоду ненародженій дитині.

Особи віком до 18 років, повинні відмовитися від прийому Sildisoft-100 без призначення лікаря, в зв'язку з недостатністю експериментальних даних.

Взаємодія лікарських засобів з Sildisoft-100

Не приймайте Sildisoft-100 додатково з такими речовинами як:

 • аванафіл, варденафіл, уденафіл, тадалафіл або інші ліки для потенції, що працюють за схожим принципом;
 • альфа-адреноблокатори (празозин, доксазозин, йохімбіну гідрохлорид, теразозин та ін.);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (саквінавір, індинавір, атазанавір, ритонавір та ін.);
 • деякі антибіотики (телітроміцин, еритроміцин, кларитроміцин та інші);
 • протигрибкові речовини кетоконазол або ітраконазол;
 • категорично заборонений спільний прийом зі стимуляторами гуанілатциклази (ріоцигуат) і органічними нітратами (нітрогліцерин);

Інші засоби, в тому числі безрецептурні і рецептурні препарати, вітаміни та продукти рослинного походження, також здатні взаємодіяти з Sildisoft-100. Слід обмежитися від вживання або звести до мінімуму прийом алкоголю, а також утриматися від продуктів з грейпфрутом.

Умови зберігання

Зберігати далеко від прямого попадання сонячних променів в сухому і темному місці при нормальній вологості. Температура зберігання від 0 до 30 за Цельсієм. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Сайт cndm.com.ua не бере на себе відповідальність за безконтрольне застосування лікарських засобів, в складі яких знаходиться силденафіл або інші інгібітори фосфодіестерази 5-го типу. Перед прийомом переконайтеся, що у вас немає протипоказань до застосування препарату і ви не приймаєте інших ліків, які не сумісні з силденафілом. Не приймайте Sildisoft-100, якщо це не рекомендовано Вашим лікуючим фахівцем.

Відгуки