Zhewitra Soft 20 купити дженерик Жевитра Софт 20 мг Відгуки Інструкція

Zhewitra Soft 20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна: 480.00 грн

Zhewitra soft-20 - швидкодіючий дженерик Левітра. Сумісний як з алкоголем, так і з важкою їжею. Приставка "Софт" означає, що препарат слід розсмоктувати під язиком.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
48,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
100 таблеток
4 800,00 грн
20 таблеток
960,00 грн
5 таблеток
240,00 грн
50 таблеток
2 400,00 грн

Zhewitra Soft — ціна, застосування, ефективність

Жевітра Софт
Zhewitra Soft фото

Що таке Zhewitra Soft?

Zhewitra Soft (Жевітра Софт) - сублінгвальний лікарський засіб для стимуляції потенції у чоловіків. Основною активною речовиною Левітри Софт є варденафіл, який належить до класу інгібіторів фосфодіестерази 5-го типу (ФДЕ-5). Дія подібних засобів полягає в розслабленні стінок судин статевого члену, завдяки чому, кров безперешкодно надходить в кавернозні тіл статевого члену. Даний процес в медицині називається ерекцією.

Варденафіл в препараті Жевітра має модифіковану структуру, що дозволяє йому всмоктуватися через стінки порожнини рота, минаючи шлунково-кишковий тракт. Ця властивість Zhewitra призводить до миттєвого збільшення концентрації варденафілу в крові і утриманню її на терапевтичному рівні протягом 5-8 годин.

Короткий довідник
Торгове найменуванняZhewitra Soft
ВиробникSunrise Remedies (Індія)
ПризначенняЛікування еректильної дисфункції
Група лікарських засобівІнгібітори ФДЕ-5
СкладVardenafil 20 мг
Початок дії20-30 хвилин
Кінець діїЧерез 5-8 годин після прийому
Кількість таблеток в блістері10
Рекомендовані дозування5-20 мг на добу
Особливості прийомуПід язик, за 30-50 хвилин до сексу.

Дози та адміністрування Жевітри Софт

Приймайте препарат так само, як було зазначено лікарем. Більшості пацієнтів з проблемами потенції підійде терапевтична доза варденафілу, що дорівнює 10 мг. Вживання ліків має супроводжуватися, принаймні, 24-годинними перервами між прийомами.

Для літніх пацієнтів старше 70 років або пацієнтів з печінковою та нирковою недостатністю, дозування може бути скориговано лікарем до 5 мг варденафілу, з перервою в 72 години між прийомами. Також лікар може призначити більш низьку дозу варденафілу в разі, якщо пацієнт приймає альфа-блокатори або наявний неконтрольований високий або низький артеріальний тиск.

Перевищення терапевтичної дози

При передозуванні препаратом Zhewitra Soft значно збільшується частота небажаних реакцій, які проходять самі собою через кілька годин. Антидоту не існує. Для полегшення стану пацієнта, може проводитися симптоматична терапія, лікування якої направлено на зняття симптомів основних побічних ефектів.

Протипоказання

Zhewitra Soft - це лікарський засіб і він має свої протипоказання при яких прийом препарату Zhewitra є небажаним:

 • є алергічні реакції на варденафіл або інші компоненти препарату
 • серцева недостатність, стенокардія, неритмічне серцебиття, або серцевий напад, що трапився раніше
 • якщо заборонено будь-який сексуальний контакт через проблеми зі здоров'ям
 • неконтрольований АТ
 • інсульт (за останні півроку)
 • є досить рідкісне захворювання серця, більш відоме як подовження інтервалу QT (довгий синдром QT)
 • тяжка ниркова та печінкова недостатність
 • генетичне захворювання очей - пігментний ретиніт
 • кишкові або шлункові виразки
 • проблеми зі згортанням крові
 • наявна фіброзна деформація пенісу
 • раніше мала місце бути ерекція, що тривала більше 5 годин
 • хвороби клітин крові (лейкемія, мієломна хвороба, серповидно-клітинна анемія)
 • хвороби слухового апарату
 • юнаки, що не досягли повноліття та жінки.

Взаємодія

Прийом препарату Zhewitra Soft категорично заборонено з такими медичними засобами:

 • Медичні нітрати. Дана група ліків, призначена для купірування нападів стенокардії, разом з варденафілом може різко і значно знизити артеріальний тиск. Основні представники нітратів в медицині - нітрогліцерин, ізосорбіду мононітрат, ізосорбіду динітрат. "Нітрати" також можуть бути присутніми в засобах, які не знайшли застосування в медицині, але можуть прийматися деякими людьми як інгаляційні наркотики - "poppers".
 • Стимулятори гуанілатциклази. Ця група ліків використовується для полегшення стану хворих при легеневій артеріальній гіпертензії (ЛАГ). Одночасний прийом з варденафілом також призводить до надмірної гіпотензії і непритомності. Типовий представник - ріоцигуат (Adempas).
 • Інгібітори ФДЕ-5. Спільний прийом з інгібіторами ФДЕ-5, до групи яких також входить і варденафіл, може значно збільшити ймовірність виникнення небажаних ефектів. Основні представники - тадалафіл, уденафіл, силденафіл.
 • Інгібітори протеази ВІЛ. Значно збільшують час експозиції та плазмові концентрації варденафілу. Представники - ритонавір, сульфат індинавір, саквінавір, атазанавір.
 • Протигрибкові засоби. Значно збільшують час експозиції та плазмові концентрації варденафілу. Представники - ітраконазол, кетоконазол (Нізорал®).
 • Антибіотики з групи макролідів та азалідів. Значно збільшують час експозиції та плазмові концентрації варденафілу. Головні представники - еритроміцин, кларитроміцин, азитроміцин та інші.
 • Альфа-блокатори, призначені для лікування простатиту або артеріального тиску. Сильне зниження артеріального тиску. Представники - Теразосін HCl, доксазозин мезилату, празозин гідрохлорид, сілодозін та інші.
 • Антиаритміки.Збільшення QT-інтервалу і порушення серцебиття. До них відносяться хінідин, прокаїнамід, аміодарон і соталол.

Інші ліки також можуть взаємодіяти з дженериком Zhewitra Soft.Отримайте очну консультацію у вашого лікуючого фахівця, якщо ви приймаєте будь-які інші препарати. Дивіться також: Взаємодія варденафілу з ліками (повна інструкція).

Допустимі, але небажані продукти харчування

У деяких пацієнтів, велика кількість випитого алкоголю може стати причиною зниження артеріального тиску, важкого головного болю і навіть призвести до непритомності. Також бажано виключити зі свого раціону продукти з грейпфруту або його соку. Грейпфрут здатний впливати на експозицію варденафілу і стати причиною деяких небажаних явищ.

Побічні ефекти

Побічні ефекти при прийомі Жевітра Софт, як правило, не проявляються, або ж - проявляються, але досить рідко. Вони проходять самі собою, без наслідків через кілька годин і не вимагають додаткової госпіталізації пацієнта. Побічні ефекти варденафілу, що зустрічаються найчастіше: головний біль, диспепсія, болі в м'язах спини, розлад шлунку, запаморочення, ціанопсія.

Дуже рідкісні побічні ефекти: пріапізм, затуманений зір, серцевий напад, дзвін у вухах, кетонурія, збільшення QT-інтервалу, тахікардія, аритмія.

Додаткова інформація

Варденафіл не захищає від небажаної вагітності або від захворювань, що передаються статевим контактом, включаючи ВІЛ.

Варденафіл не є афродизіаком і не повинен використовуватися в якості засобу для збільшення лібідо. Проте, лібідо саме по собі є спусковим гачком для початку дії препарату.

Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція є занадто довгою і протікає з відчуттями болю. Пріапізм може викликати незворотні зміни в кавернозному тілі пеніса, після чого член може назавжди втратити еректильну функцію.

Умови зберігання Zhewitra Soft

Температура зберігання від 0 до 30 ° C. Зберігати в недоступному для дітей місці. Кінцева дата зберігання лікарського засобу вказана на конвалюті.

Відмова від відповідальності

Даний опис до препарату не повинен використовуватися для власної діагностики або самостійного лікування. Інформація, надана на сайті cndm.com.ua, є особистою думкою автора і не може використовуватися в якості керівництва для застосування. Будь-які конкретні дії для конкретної особи повинні бути узгоджені з представником охорони здоров'я.

Відгуки

По (Хмельницкий, Украина) на 11 Feb 2020 (Zhewitra Soft 20 mg / Жевітра Софт 20) :
(5/5

Хорош. Отлично стоИт

Преп. очень качественный и хорошо себя зарекомендовал. Из позитивных моментов в сравнении с другими подобными таблетками для себя выделил:
1. Скорость реакции — не засекал, но субъективно боец готов гораздо раньше. Для меня это иногда архиважно.
2. Малейшая мысль о предстоящем сексе уже вызывает стояк, поэтому нужно быть аккуратнее в общественных местах))
3. Совместим с алкашкой.
Во всем же остальном, препарат ничем не отличается от других. Если вы готовы переплатить 40-60 грн за эти плюсы и они для вас важны, то берите жевитру. Если нет — можете брать дженерики подешевле

 Повідомити про порушення