Avana 100 купити Таблетки №4 Авана 100 мг Відгуки Інструкція

Avana-100 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 124.99 грн за одиницю

Avana 100 – найсучасніший лікарський препарат для лікування еректильної дисфункції. Основні відмінності Avana 100 від інших дженериків – найвища швидкість дії та найкраща безпека. Активна речовина: Аванафіл 100 мг. Виробник Sunrise Remedies (Індія). 

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
1 680,00 грн
1 620,00 грн
24 таблетки
3 360,00 грн
3 120,00 грн
4 таблетки
560,00 грн
48 таблеток
6 720,00 грн
6 000,00 грн
8 таблеток
1 120,00 грн
1 100,00 грн

Avana 100. Інструкція

Авана 100
Avana-100

Що таке Avana 100?

Avana 100 - найсучасніший препарат на основі аванафілу, призначений для боротьби з еректильною дисфункцією. На фармацевтичний ринок аванафіл вийшов в 2012 році, після того як був схвалений до застосування FDA. Відомий під назвами Spedra (Спедра), Stendra (Стендра) а також Avana (Авана). Препарати на основі аванафілу перевершують всі існуючі ліки від імпотенції практично за всіма параметрами: швидкість дії, найнижча ймовірність небажаних ефектів, сумісність з алкоголем і важкою їжею. За механізмом дії Авана 100 належить до групи інгібіторів ферменту фосфодіестерази-5.

Коротка специфікація
Комерційна назваAvana-100
Діюча речовинаАванафіл 100 мг;
Основні показання для використанняЕректильна дисфункція або нестабільна ерекція.
Фармакологічна групаІнгібітори ФДЕ-5
Рекомендовані дозуванняВід 50 до 200 мг, не частіше одного прийому на добу
Спосіб застосуванняВипити необхідне дозування препарату, не раніше ніж за 15 хвилин до сексуальної активності, запиваючи кількома ковтками води.
Час дії6-8 годин
Таблеток в упаковці4
ВиробникSunrise Remedies (India)

Показання до застосування

Єдине показання для застосування аванафілу - лікування еректильної дисфункції. Препарат ефективний проти більшості типів еректильної дисфункції зі змішаною етіологією. Неодмінною умовою для виникнення клінічного ефекту є сексуальна стимуляція (тактильна або візуальна).

Форма випуску

Випускається Avana-100 у вигляді таблеток червоно-рожевого кольору трикутної форми із згладженими кутами. Розфасовані таблетки в блістери по 4 штуки, дозування активної речовини - 50 або 100 мг на таблетку. В аптеках можна купити аванафіл під назвами "Авана-50", "Авана-100”.

Режими дозування

Середня терапевтична доза - 100 мг. Препарат приймається за 15-20 хвилин до запланованого початку сексуальної діяльності та запивається одним-двома ковтками води. При підвищеній чутливості до препарату його доза може бути знижена до 50 мг на прийом, а при недостатньому терапевтичному ефекті - збільшена до максимально можливої разової дози в 200 мг. Препарат можна приймати тільки 1 раз на добу.

Ефективність препарату відстежувалася у пацієнтів у віці до 70 років. У більш старшої категорії споживачів даних про його достатню ефективність і безпеку немає.

Фармакодинаміка і механізм дії

Під час сексуального збудження нерви, що іннервують печеристі тіла пенісу, продукують оксид азоту. Під дією оксиду азоту відбувається вироблення циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). Ця хімічна сполука забезпечує розслаблення гладких м'язів печеристих тіл, що супроводжується припливом до них крові і виникненням ерекції.

Фосфодіестераза руйнує цГМФ, тим самим викликаючи зворотний ефект. Дуже часто еректильна дисфункція розвивається при недостатньому виробленні цГМФ або при надмірній активності фосфодіестерази-5. В цьому випадку і приходять на допомогу аванафіл і його аналоги - вони блокують роботу ферменту, що супроводжується більш активним розслабленням м'язів і заповненням печеристих тіл кров'ю. В результаті розвивається більш якісна і тривала за часом ерекція, яка дозволяє провести повноцінний коїтус.

Фармакокінетика

Таблетки, що містять аванафіл, дуже швидко розчиняються в шлунково-кишковому тракті. Активна речовина починає надходити в плазму крові відразу після вживання, пікова концентрація в крові створюється через 45 хвилин. Вже через 15 хвилин близько 2/3 пацієнтів, які приймали препарат, відзначали достатню ерекцію. Тривалість дії зберігається не менше 6 годин, але іноді пролонгується до 8-12 годин.

Швидкість всмоктування аванафілу дещо сповільнюється з прийомом жирної їжі - цей факт потрібно враховувати при застосуванні препарату. Метаболізується аванафіл в печінці, а велика частина продуктів розпаду виводиться з калом.

Протипоказання

Прийом аванафілу категорично не рекомендується в наступних випадках:

 • пацієнтам з алергією на будь-який компонент ліків;
 • на фоні лікування будь-якими нітратами (нітрогліцерин і його аналоги);
 • пацієнтам, які перенесли в останні півроку інфаркт або інсульт;
 • при наявності в анамнезі іншої важкої патології: аневризм судин головного мозку, життєпогрожуючих аритмій;
 • пацієнтам з підтвердженою неконтрольованою гіпертонічною хворобою;
 • при схильності до гіпотонії;
 • при наявності значного порушення функцій нирок або печінки;
 • при загрозі відшарування сітківки.

Побічні ефекти

Всі небажані ефекти, що виникають при використанні аванафілу, можна розділити за їх частотою на кілька груп:

Часті побічні ефекти - відзначаються в 1 випадку на 10-100 пацієнтів:

 • головні болі;
 • закладеність носа;
 • відчуття припливу крові до обличчя.

Нечасті - реєструються в 1 випадку на 100-1000 використань:

 • запаморочення;
 • задишка при фізичному навантаженні;
 • підвищена стомлюваність;
 • почастішання пульсу;
 • диспепсичні явища: нудота і посилений блювотний рефлекс;
 • розмитість зору.

Вкрай рідкісні - виникають рідше, ніж в 1 випадку з 10 000:

 • безсоння;
 • гіпертензія;
 • діарея;
 • почастішання сечовипускання;
 • м'язовий спазм з болями в м'язах;
 • пріапізм;
 • аритмія.

При наявності спадкових захворювань або наявності таких ускладнюючих факторів, як ішемічна невропатія зорового нерва, артеріальна гіпертензія, вік старше 50 років, куріння, дегенеративні зміни сітківки, цукровий діабет, теоретично аванафіл може призвести до раптової втрати слуху та сліпоти. Якщо у вас присутні такі сприяючі фактори, вам слід утриматися від прийому Авана 100.

Передозування

Ефекти від прийому високих доз аванафілу вивчалися на здорових добровольцях. Було відзначено, що одноразове вживання 800 мг препарату або послідовний прийом 300 мг протягом декількох днів призводили до значного посилення вираженості побічних ефектів. Антидот не виявлений. Лікування при передозуванні симптоматичне і полягає в забезпеченні нормального рівня артеріального тиску і усуненні неприємних проявів (нудоти, м'язових спазмів).

Лікарська взаємодія

Аванафіл значно потенціює гіпотензивну дію нітратів, тому нітрати після прийому аванафілу можуть бути призначені не менше, ніж через 12 годин і тільки за життєвими показаннями.

Всі гіпотензивні засоби (і-АПФ, бета-блокатори, центральні альфа-адреноміметики, сечогінні) в поєднанні з аванафілом знижують тиск сильніше, ніж при ізольованому прийомі.

Аванафіл не рекомендується приймати з лікарськими препаратами, які пригнічують дію ферменту CYP3A4. До подібних препаратів належать: кетоконазол, кларитроміцин, саквінавір та інші.

Індуктори (стимулятори) ферменту CYP3A4, такі як карбамазепін, фенобарбітал, рифампіцин, можуть знижувати ефективність аванафілу через прискорення його метаболізму.

Особливі вказівки

Перед тим як почати використовувати аванафіл, будь-якому чоловікові рекомендується пройти обстеження, яке дозволить встановити точну причину еректильної дисфункції. Слід також обстежити і серцево-судинну систему, щоб не пропустити захворювання, наявність яких в поєднанні з прийомом аванафілу можуть призвести до тяжких ускладнень.

Прийом аванафілу одночасно з їжею може призвести до того, що початок дії буде дещо відкладений у часі. Ефект від прийому розвиватиметься на 10-20 хвилин пізніше.

Дуже рідко аванафіл може спровокувати тривалу ерекцію - тривалістю більше 4-х годин —так званий пріапізм. При виникненні цього явища слід негайно звернутися до лікарів.

З огляду на те, що аванафіл може викликати запаморочення і втрату свідомості навіть у відносно здорових пацієнтів, після його застосування слід утримуватися від керування автомобілем та іншими механізмами підвищеної небезпеки.

Авана 100 і алкоголь

Приймати Avana-100 спільно з алкоголем не заборонено, але кожен споживач цих ліків повинен знати про деякі особливості взаємодії. Етиловий спирт підвищує ризик виникнення гіпотензії після прийому аванафілу, тому при їх поєднанні можлива поява запаморочення або навіть непритомності. У разі виникнення згаданих симптомів пацієнту необхідно надати горизонтальне положення і зачекати поки ризик непритомності не зникне .

Умови зберігання

Аванафіл не особливо вимогливий до умов зберігання. Не перевищуйте температуру зберігання вище 30°С і препарат буде зберігатися не менше 3-х років. При закінченні регламентованого терміну придатності використовування не дозволяється.

Висновок

Лікарський препарат Аванафіл, який продається під назвами "Stendra" або "Авана" є досить ефективним препаратом для боротьби з деякими типами еректильної дисфункції. У порівнянні з іншими аналогічними препаратами (інгібіторами фосфодіестерази-5), він починає діяти досить швидко - ефект відзначається вже через 15 хвилин.

Незважаючи на наявність деяких небажаних реакцій, Avana-100 підійде для використання практично всім віковим категоріям. Однак перед його застосуванням рекомендується пройти мінімальне загально-терапевтичне обстеження, щоб знизити ймовірність проявів небажаних ефектів.

Відмова від відповідальності

Ця інструкція не є офіційною інструкцією до препарату "Avana-100", вона може містити помилки, або неточності. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливу заподіяну шкоду здоров'ю в результаті безконтрольної самодіагностики або самолікування препаратом "Avana-100". Перед покупкою або використанням пройдіть обстеження у свого лікаря-терапевта.

Відгуки