Віагра Київ купити таблетки для чоловіків ціна

Sildigra-100 (Сілдігра 100) Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Дженерік Віагри 100 мг - найпопулярніший і найефективніший засіб для потенції. Час ефективності до 6 годин

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Віагра Київ

Віагра - засіб, призначений для стимулювання потенції у чоловіків. Діючою речовиною є Силденафіл у дозі 100 мг. Силденафіл добре рекомендований засіб для усунення нестабільної ерекції і є основним і єдиним компонентом лікарського препарату Віагра, що діє.

Дозування та спосіб застосування

Засіб слід приймати за 30-60 хвилин до сексуальної активності. Тривалість дії Силденафілу в середньому дорівнює 5-8 годинам. Таблетку Віагри можна приймати без втрати ефективності у будь-який час - від 1-5 годин до сексу. Прийом їжі може впливати на біодоступність та фармакокінетику Силденафілу, тим самим знижуючи її ефективність.

Дозу Віагри слід підбирати індивідуально для кожного окремого пацієнта, відштовхуючись від ефективності та безпеки, але не більше 100 мг Силденафілу. Більшість лікарів зазвичай використовують та рекомендують у своїй практиці дозу, рівну 50 мг. Необхідний як мінімум 24-годинний проміжок відпочинку між кожним прийомом Віагра. Для пацієнтів з дисфункцією печінки та нирок, а також особам, які вживають інгібітори цитохрому P450 (наприклад, кетоконазол, ритонавір, більшість антибіотиків та інші) — мінімальна перерва між прийомами Силденафілу повинна бути мінімум 72 години, а дозування слід зменшити до 25 мг (четверта частина від пігулки).

Особливості препарату та запобіжні заходи

Віагра не має седативних властивостей і не впливає на реакцію. У дуже рідкісних випадках може виникати тимчасова ціанопсія - зміна колірного зору, в результаті якого предмети забарвлюються в сині відтінки. Цей ефект зникає після відміни препарату, таким чином, під час прийому Віагри бажано обмежити керування транспортним засобом. Не приймайте Віагру, якщо ви також приймаєте ліки для лікування проблем із серцем (медичні нітрати) або для полегшення самопочуття хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Віагра з цими групами ліків може спровокувати раптове, неконтрольоване зниження артеріального тиску. Засіб не впливає якість сперми. Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4-х годин або супроводжується болем. Патологічно тривала ерекція може спричинити незворотні зміни в кавернозному тілі. Не приймайте грейпфрут або його продукти разом із Силденафілом. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням ліків.

Зберігати Віагру потрібно далеко від прямого потрапляння сонячних променів у недосяжному для дітей та тварин місці. Температурний режим зберігання – від 0 до 30 градусів. Заборонено використовувати Віагру з терміном придатності, що закінчився. Після завершення терміну зберігання Віагра повинна підлягати утилізації.

Небажані реакції

Побічні ефекти внаслідок прийому Віагри виявляються в незначній мірі і відступають самі собою після припинення дії Силденафілу:

  • Гіперемія шкіри верхньої частини тіла.
  • Фізична слабкість.
  • Кон'юнктивіт, світлобоязнь, підвищена сльозогінність.
  • М'язові болі.
  • Нудота.
  • Зміна артеріального тиску.
  • Алергічний висип.
  • Закладеність носа і нежить.

Доставка у місті Київ

Оформлення замовлення відбувається як безпосередньо через сайт, так і за телефонами: +380935085604 +380668603048. Ми продаємо Віагру як оптом, так і поштучно. Зробити оплату можна як при отриманні, так і на картку. Доставка здійснюється службами поштового зв'язку на найближче відділення. Вміст посилки анонімний.

Відгуки