Сіаліс Київ купити таблетки для чоловіків ціна

Сіаліс Київ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Дженерік Сіаліс 20 мг — сучасний препарат для лікування еректильної дисфункції з найтривалішим часом дії до 36 годин

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс Київ

Сіаліс - засіб для стимуляції потенції у чоловіків, активним компонентом якого є Тадалафіл у дозі 20 мг. Тадалафіл позиціонує себе як найкращий засіб від нестабільної потенції і є основним активним компонентом засобу Сіаліс.

Дозування та адміністрування препарату

Засіб необхідно вживати за 40 хвилин до сексуальної активності. Дія Тадалафілу становить 36 годин. Таблетку дженерика можна прийняти без втрати ефективності будь-якої миті часу - навіть вранці, якщо секс у вас запланований на вечір. Прийом їжі не впливає на біодоступність та фармакокінетику Тадалафілу і може вживатися з Сіалісом без жодних обмежень.

Дозу слід підбирати персонально, відштовхуючись від ефективності та безпеки, але не більше 20 мг Тадалафілу. Більшість лікарів використовують і рекомендують на практиці дозування, еквівалентне 10 мг Тадалафілу. Необхідна, як мінімум, 24-годинна перерва між прийомами. Пацієнти з печінковою та нирковою недостатністю, а також особи, які приймають ліки, інгібуючі ферменти цитохрому P450 (наприклад, ритонавір, кетоконазол, більшість антибіотиків та інші) — проміжок між прийомами Тадалафілу повинен бути не менше 72 годин, а дозування слід скоротити до 5 мг (чверть таблетки Сіаліс).

Додаткова інформація

Препарат не має седативних властивостей і не впливає на реакцію. Дженерик можна використовувати тим, чия професія пов'язана зі складними механізмами і вимагає підвищеної уваги.

Відмовтеся від продуктів із грейпфрута при одночасному прийомі Сіалісу. Грейпфрут або його сік може спричинити деякі небажані ефекти. Деякі ліки при прийомі в комбінації з Сіалісом можуть бути причиною небажаних ефектів. Дайте знати вашому лікарю про всі ліки, що плануєте приймати або вже приймаєте з Тадалафілом, особливо деякі антибіотики, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), ріоцигуат.

Таблетки Сіаліс можна приймати протягом трьох років від дати виготовлення, що вказана на блістері. Зберігати рекомендується при температурі до 30 градусів за Цельсієм у темному та сухому місці, недоступному для дітей та тварин.

Побічні ефекти

Побічні ефекти після прийому Тадалафілу зустрічаються дуже рідко. Найчастіше вони практично непомітні і відступають самі по собі після припинення дії Сіалісу:

  • Закладеність носа і нежить.
  • Фізична слабкість.
  • Спонтанні ерекції.
  • М'язовий біль.
  • Алергічний висип.
  • Гіперемія шкіри верхньої частини тіла.

Доставка та замовлення до Києва

Засіб Сіаліс доступний для замовлення в нашій аптеці. Замовити потрібну кількість конвалют в Київ можна безпосередньо через форму замовлення на сайті або за вказаними телефонами. Доставка у Київ відбувається службою "Нова Пошта". Засіб буде упакований у непрозорий пакет – це гарантує покупцю анонімність.

Відгуки