Tadalis SX 20 Київ купити таблетки №4 Тадаліс 20 мг Ціна Інструкція

Tadalis SX 20 Київ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 56 грн за одиницю

Tadalis SX-20 - аналог препарату Сіаліс 20 мг. Гарантована ефективність дії протягом 36 годин

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
864,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 536,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
2 688,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
608,00 грн

Tadalis SX-20 Київ

Tadalis SX-20 - аналог препарату Сіаліс 20 мг, призначений для стимулювання потенції у чоловіків. Активною речовиною препарату є Тадалафіл у дозі 20 мг. Тадалафіл — речовина з чудовим профілем безпеки та ефективності, підтвердженим двадцятирічною присутністю на ринку та стабільно зростаючою часткою продажів.

Дозування та адміністрування лікарського засобу

Tadalis SX-20 слід приймати за 40 хвилин до сексу. Це виходить із часу необхідного для розгортання дії препарату. Час дії Tadalis SX 20 обмежується 36 годинами. Такий проміжок часу Tadalis SX-20 дає можливість приймати його в будь-який час. Навіть якщо статевий акт передбачається вночі, ви можете прийняти Tadalis SX-20 вранці без втрати його активності. Tadalis SX-20 можна вживати зі спиртним і важкою їжею. Вживання важкої їжі не пригнічує ефективність лікарського засобу. За наявності хронічних серцево-судинних захворювань необхідно перед використанням проконсультуватися з лікарем. Препарат не впливає на функціонування печінки та нирок. Медикамент можуть приймати літні чоловіки віком до 87 років. Не приймайте Tadalis SX-20 більше однієї таблетки за один прийом, передозування може стати причиною поганого самопочуття.

Додаткові властивості препарату

Лікарський засіб не виявляє седативних ефектів та не впливає на реакцію. Не приймайте грейпфрут або його продукти разом із Тадалафілом. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом. Не приймайте Tadalis SX-20, якщо ви також приймаєте лікарські засоби для лікування проблем із серцем (медичні нітрати) або для полегшення самопочуття хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Tadalis SX-20 з даними ліками може спровокувати неконтрольоване зниження кров'яного тиску.

Зберігати лікарський засіб необхідно далеко від прямого потрапляння сонячного світла в недосяжному для дітей та тварин місці. Температура зберігання – від 0 до 30 градусів. Не можна використовувати Tadalis SX-20 з терміном придатності, що закінчився. Після закінчення терміну придатності Tadalis SX-20 має підлягати утилізації.

Побічні ефекти

Деякі пацієнти спостерігають м'язові болі та закладеність носа. Іноді Tadalis SX-20 може викликати припливи до обличчя і головний біль. Небажані реакції часто виникають лише за першого знайомства з лікарським засобом. Скористайтеся медичною допомогою, якщо ерекція супроводжується болем і триває понад 4 години безперервно.

Доставка та замовлення у місті Київ

Tadalis SX-20 доступний у нашій аптеці. Зробити замовлення на необхідну кількість конвалют у Києві можна на сайті або за розміщеними телефонами. Доставка у Київ здійснюється поштовою службою "Нова Пошта". Препарат буде добре упакований у непрозору упаковку, гарантуючи клієнтам 100% анонімність.

Відгуки