Левітра Київ купити таблетки для чоловіків ціна

Левітра Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Дженерік Левітра 20 мг – потужний засіб для потенції з мінімумом небажаних ефектів. Час ефективності 8-10 годин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра 20 мг Київ

Левітра – сучасний та потужний лікарський препарат для потенції у складі якого міститься діюча речовина Варденафіл 20 мг. Засіб відпускається у таблетках – 10 таблеток у блістері. Лікарський засіб рекомендується приймати не більше однієї таблетки на день, попередньо проконсультувавшись із лікарем. Левітра показана для лікування лише особам віком від 18 до 85 років.

Спосіб застосування препарату

Препарат Левітра містить 20 мг Варденафілу в кожній таблетці. Засіб необхідно вживати за годину до статевого акту. Дія препарату Левітра обмежена загалом 10 годинами. Ви можете прийняти дженерик Левітра за кілька годин без втрати ефективності. Засіб сумісний з незначним дозуванням спиртного. Їжа не знижує ефективності засобу. При проблемах серцево-судинної системи необхідно отримати профільну консультацію у лікаря. Левітра не впливає на функціонування печінки та нирок. Засіб можуть вживати пацієнти віком до 85 років. Не приймайте більше 20 мг препарату за один прийом, передозування Варденафілом може негативно впливати на стан організму.

Додаткові властивості Левітри

Лікарський засіб не впливає на кількісні та якісні характеристики сперми. Левітра не викликає седативних властивостей та не впливає на реакцію. Деякі ліки, при сумісному прийомі з Левітрою, можуть бути причиною побічних ефектів. Повідомте свого лікаря про всі лікарські препарати, що плануєте приймати або вже приймаєте з препаратом Левітра, особливо медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), ріоцигуат, деякі антибіотики. Слід утримуватися від грейпфрута або його продуктів, приймаючи Варденафіл. Грейпфрут або його сік може спричинити деякі небажані ефекти. Зверніться до поліклініки, якщо статевий член знаходиться в ерегованому стані більше 4-х годин безперервно - пріапізм (або патологічно тривала ерекція) може стати причиною незворотних змін у статевому члені.

Зберігати лікарський засіб слід при кімнатній температурі у прохолодному та сухому місці та стандартній вологості. Не вживайте препарат після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Побічні ефекти

Небажані ефекти від застосування Левітри практично не виявляються. Як правило, вони непомітні та відступають після припинення дії Левітра:

  • Головний біль.
  • Алергічний висип.
  • Закладеність носа і нежить.
  • Зміна артеріального тиску.

Доставка до міста Київ

Оформлення замовлення відбувається як безпосередньо через сайт, так і за телефонами: +380935085604 +380668603048. У нас ви можете замовити препарат Левітра як поштучно, так і оптом за найнижчими цінами в Києві та найбільшим асортиментом. Ви самі можете переконатися в цьому просто порівнявши найближчих конкурентів. Доставка здійснюється службами поштового зв'язку Укрпошта та Нова Пошта на найближче відділення. Внутрішній вміст посилки анонімний не вказується, а посилка декларується як “Документи”

Відгуки