Левітра Софт Київ купити таблетки №10 ціна Інструкція

Левітра Софт Київ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 28.8 грн за одиницю

Левітра Софт - швидкодіючий дженерик Левітри. Препарат призначений для екстреного лікування еректильної дисфункції.

Детальніше

RSM Enterprises

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
48,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
384,00 грн
100 таблеток
4 800,00 грн
2 880,00 грн
20 таблеток
960,00 грн
739,20 грн
30 таблеток
1 440,00 грн
1 051,20 грн
5 таблеток
240,00 грн
225,60 грн
50 таблеток
2 400,00 грн
1 608,00 грн

Левітра Софт Київ

Левітра Софт - швидкодіючий дженерик Левітри. Препарат призначений для екстреного лікування еректильної дисфункції. Головна особливість – препарат слід розсмоктувати як цукерку. Діючою речовиною Левітри Софт є Варденафіл 20 мг. Варденафіл добре зарекомендував себе як засіб від слабкої та нестабільної ерекції та є єдиним активним компонентом лікарського препарату Левітра Софт.

Дозування та спосіб застосування препарату

Хоча перші ефекти спостерігаються вже через 20 хвилин після прийому, на повну силу діє препарат лише на 40 хвилині. Тривалість дії обмежена 10 годинами. Дія Левітра Софт не залежить від часу прийому та раціону їжі. Засіб також сумісний із невеликою дозою спиртного. При захворюваннях серцево-судинної системи перед використанням слід отримати профільну консультацію лікаря. Препарат не впливає на функцію печінки та нирок. Медикамент можуть використовувати чоловіки будь-якої вікової категорії від 18 до 80 років. Не приймайте препарат більше 20 мг за один раз, передозування може погано впливати на загальний стан організму.

Додаткова інформація

Не використовуйте продукти з грейпфрута разом із Левітра Софт. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом. Препарат ніяк не впливає на якість сперми. Засіб не виявляє седативних властивостей та не впливає на швидкість реакції. Препарат Левітра Софт може прийматися людьми чия робота пов'язана зі складними механізмами та потребує уваги. У дуже рідкісних випадках можуть виникати тимчасові симтоми ціанопсії - спотворення кольорового зору, внаслідок чого предмети забарвлюються у синюшні відтінки. Подібний ефект відбувається після відміни препарату. Не приймайте Левітра Софт, якщо ви також приймаєте ліки для лікування проблем із серцем (медичні нітрати) або для покращення стану хворого при легеневій артеріальній гіпертензії (ріоцигуат). Одночасне використання Левітра Софт з даними ліками може спричинити раптове, неконтрольоване зниження артеріального тиску.

Зберігати при кімнатній температурі в сухому та прохолодному місці при стандартній вологості. Не використовуйте Левітра Софт після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання розташована на упаковці.

Небажані ефекти

Небагато пацієнтів відзначають нежить і біль у спині. У поодиноких випадках прийом Левітра Софт може спровокувати головний біль і приплив жару до обличчя. Зверніться до лікарні, якщо статевий член перебуває в ерегованому стані більше 4-х годин або супроводжується болем.

Доставка та замовлення до Києва

Ви можете зробити замовлення через сайт, так і за телефонами: +380668603048, +380935085604. Доставка в Київ здійснюється службами поштового зв'язку на найближче до вас відділення Нової Пошти. Вміст посилки анонімний та ніде не вказується її вміст.</p

Відгуки