Сіаліс Софт Київ купити Таблетки №10 Ціна Інструкція

Сіаліс Софт Київ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 20 грн за одиницю

Сіаліс Софт — експрес формула дженерика Сіаліс (з лат. Expressus - "посилений"). Відмінність Сіаліс Софт від звичайного Сіаліс — він діє набагато швидше, ніж його стандартний аналог. Для швидкого ефекту таблетку Сіаліс Софт розжовують, а потім розсмоктують під язиком.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
576,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
768,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
180,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 120,00 грн

Сіаліс Софт Київ

Сіаліс Софт — сублінгвальний аналог препарату Сіаліс. Лікарський засіб призначений для лікування еректильної дисфункції та імпотенції. Основний компонент - Тадалафіл, міститься у стандартному дозуванні 20 мг. Тадалафіл селективно блокує ФДЕ-5 і успішно використовується в лікуванні еректильної дисфункції та простатиту вже майже 20 років.

Спосіб застосування

Кожна таблетка препарату Сіаліс Софт містить 20 мг Тадалафілу швидкої форми всмоктування. Сіаліс Софт слід вживати щонайменше за півгодини до сексу. Тривалість дії обмежується 36 годинами. Навіть якщо інтимна близькість запланована вночі ви можете прийняти Сіаліс Софт вранці. При цьому жодного зниження ефективності не відбудеться. Засіб сумісний зі спиртним та жирною їжею. Дія Сіаліс Софт не залежить від часу прийому їжі. Лікарський засіб не впливає на діяльність нирок та печінки. Сіаліс Софт можуть приймати літні пацієнти віком до 85 років. Не вживайте засіб більше однієї таблетки за прийом. Перевищення звичайної дози Тадалафілу може негативно впливати на самопочуття.

Особливості препарату

Засіб не впливає на якісні та кількісні характеристики сперми. Певні лікарські засоби при спільному прийомі з Сіаліс Софт можуть стати причиною небажаних ефектів. Дайте знати лікарю про всі ліки, які ви приймаєте або плануєте приймати з Тадалафілом, особливо медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), ріоцигуат, деякі антибіотики. Не приймайте продукти з грейпфрута разом із Сіаліс Софт. Грейпфрут і продукти з нього можуть викликати симптоми, схожі з передозуванням ліками.

Зберігати ліки у сухому та прохолодному місці при нормальній вологості. Не використовуйте Сіаліс Софт після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання Сіаліс Софт вказана на конвалюті.

Небажані реакції

Інколи прийом Сіаліс Софт може викликати припливи жару та головний біль. Досить часто небажані реакції спостерігаються лише при першому прийомі ліків. У поодиноких випадках пацієнти відзначають риніт та біль у спині.

Доставка та замовлення до Києва

Оформлення замовлення здійснюється як через сайт, так і зателефонувавши за номерами: +380935085604, +380668603048. У нас ви можете замовити Сіаліс Софт як поштучно, так і оптом. Зробити оплату можна на картку або при отриманні. Доставка у Київ відбувається службами поштового зв'язку на найближче відділення. Вміст посилки не вказується і добре упаковується із збереженням анонімності.

Відгуки