Аванафіл Київ купити Avana 100 ціна

Аванафіл (Стендра) Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 124.99 грн за одиницю

Аванафіл – препарат останнього покоління для усунення проблем з еректильною дисфункцією. Час ефективності – до 10 годин. Головна особливість препарату – відсутність побічних ефектів та найшвидший початок дії з усіх існуючих препаратів подібного типу. Діє вже через 15 хвилин після прийому.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
1 680,00 грн
1 620,00 грн
24 таблетки
3 360,00 грн
3 120,00 грн
4 таблетки
560,00 грн
48 таблеток
6 720,00 грн
6 000,00 грн
8 таблеток
1 120,00 грн
1 100,00 грн

Аванафіл Київ

Avana-100 – препарат останнього покоління для стимулювання потенції у чоловіків. Також за сумісництвом є одним із засобів з найнижчим показником небажаних ефектів. Avana-100 — дженерик препарату Stendra і є його точним аналогом. Протягом декількох років що Аванафіл є на ринку, препарат добре зарекомендував себе як засіб для усунення еректильної дисфункції. Аванафіл особливо популярний у категорії людей, у яких звичайна Віагра, Сіаліс і Левітра викликають побічні ефекти. Як правило, після прийому Avana-100 побічні ефекти взагалі не виявляються на відміну від ліків попередніх поколінь.

Дози та спосіб застосування препарату

Препарат Avana-100 містить 100 мг активної речовини у кожній таблетці. Аванафіл слід приймати за 30 хвилин до статевого акту. Дія ліків обмежується 12 годинами. Вживання їжі не впливає на ефективність Avana-100. Засіб сумісний зі спиртним і жирною їжею і не втрачає ефективності при їхньому спільному прийомі. Аванафіл можуть приймати люди похилого віку віком до 85 років. Не приймайте препарат більше однієї таблетки за один раз. Перевищення звичайної дози Аванафілу може погано впливати на загальне самопочуття.

Додаткові властивості препарату

Відмовтеся від продуктів з грейпфрута при прийомі Аванафілу. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити деякі побічні ефекти. Не приймайте Аванафіл, якщо ви також приймаєте ліки для лікування проблем із серцем (медичні нітрати) або для засоби для полегшення самопочуття хворого при легеневій артеріальній гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Аванафілу з даними ліками може спровокувати неконтрольоване зниження кров'яного тиску. Засіб не впливає на швидкість реакції і може прийматися людьми, чия професія пов'язана зі складними механізмами і потребує особливої ​​уваги.

Зберігати препарат необхідно у темному та сухому місці. Не тримайте препарат у місцях легкої доступності для дітей та тварин. Терміни зберігання ліків не менше ніж рік. Використовуйте для зберігання спеціальний контейнер для пігулок. Препарат, у якого закінчився термін придатності, не рекомендується до прийому. Оптимальна температура для зберігання – 20-25 градусів.

Небажані ефекти

Небажані реакції після прийому Аванафілу — дуже рідкісне явище. Небажані реакції які вдалося зафіксувати, зазвичай відступають через декілька годин після прийому:

  • Закладеність носа;
  • Розлад шлунка;
  • Головний біль;
  • Кропивниця.

Пріапізм — безперервна і болісна тривала потенція більше 4-х годин є вкрай рідкісним побічним ефектом, але якщо це сталося, необхідно звернутися до лікарні. Відсутність надання клінічної допомоги протягом 8 годин після прояву може спричинити незворотні наслідки у вигляді фіброзу статевого члену.

Доставка та замовлення до Києва

Оформлення замовлення відбувається як через сайт, так і в результаті прямого контакту за телефонами: +380935085604 або +380668603048. Ми продаємо Аванафіл як оптом, так і поштучно. Зробити оплату можна як при отриманні, так і на картку ПриватБанку. Доставка відбувається поштовими службами до найближчого відділення. Внутрішній вміст посилки не вказується та є анонімним.

Відгуки

По на 09 Apr 2022 (Аванафіл (Стендра)) :
(5/5

Усе добре

Усе добре. Товар отримано вчасно

 Повідомити про порушення