Купити Snovitra Soft Chewable Жувальна Левітра Відгуки Інструкція

Snovitra Soft Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 32 грн за одиницю

Snovitra Soft – засіб миттєвої дії, що застосовується при порушеннях ерекції у чоловіків. Активною речовиною препарату Сновітра Софт є Варденафіл у дозі 20 мг. 

Детальніше

RSM Enterprises

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
380,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 200,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
740,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
1 080,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 700,00 грн

Snovitra Soft 20 mg

Snovitra Soft — засіб, що застосовується при порушеннях ерекції у чоловіків. Активною речовиною препарату Сновітра Софт є Варденафіл у дозі 20 мг. Варденафіл позиціонується як чудовий засіб від нестабільної ерекції і є єдиною діючою речовиною препарату Левітра Софт. Виробляється Сновітра Софт в Індії компанією RSM ENTERPRISES. Основною відмінністю Сновітра Софт від інших препаратів подібного типу є миттєва швидкість та тривалість дії. Препарат потрапляє в кров через капіляри під язиком, минаючи ШКТ, чим пояснюється такий швидкий ефект після прийому.

Дози та спосіб застосування

Лікарський засіб може використовуватися чоловіками віком до 80 років, які не мають медичних протипоказань. Отже, перед використанням необхідно отримати очну консультацію, щоб виключити можливі протипоказання. Рекомендована доза Snovitra Soft — 20 мг Варденафілу, що в еквіваленті відповідає 1 таблетці препарату. Не приймайте засіб частіше або більше однієї таблетки на добу. Таблетку Snovitra Soft слід приймати щонайменше за півгодини до сексу. Таблетку необхідно розжувати, а потім отриману суспензію помістити під язик на кілька хвилин до повного розчинення та всмоктування. Час дії Сновітра Софт обмежується 6-9 годинами. Ефективність засобу не залежить від прийому їжі. Також прийом препарату припустимо поєднувати з невеликою кількістю алкоголю.

Взаємодія та запобіжні заходи

Деякі ліки можуть бути небезпечними у поєднанні з Варденафілом і можуть викликати небажані ефекти у вигляді неконтрольованого падіння артеріального тиску. Не приймайте Сновітра Софт, якщо ви приймаєте медикаменти для лікування легеневої гіпертензії, такі як ріоцигуат (Adempas), для лікування стенокардії у вигляді медичних нітратів (нітрогліцерин, нітропрусид натрію та подібні до них), а також деякі інгаляційні наркотичні засоби - "поперси". /p>

Прийом Snovitra Soft небажаний при одночасному прийомі деяких антибіотиків, протигрибкових засобів для внутрішнього застосування, та ліків для лікування ВІЛ/СНІД. Спільне використання Сновітра Софт з подібними ліками може викликати небажані реакції схожі на передозування варденафілом.

Дія Snovitra Soft не пригнічує швидкість реакції і не проявляє седативних властивостей, проте при керуванні автомобілем або складними механізмами, слід враховувати можливі та вкрай рідкісні побічні ефекти у вигляді сльозоточивості, світлобоязні, ціанопсії та запаморочення. Ці небажані ефекти відбуваються самостійно після припинення дії ліків.

Скористайтеся медичною допомогою, якщо ерекція безперервна, супроводжується болем і має тривалість понад 4 години.

Побічні ефекти

Небажані ефекти в результаті прийому Сновітра Софт дуже рідкісні. Найчастіше вони зустрічаються внаслідок порушення рекомендацій щодо дозування або ігнорування медичних протипоказань. При їх виникненні необхідно скасувати прийом та при необхідності призначити симптоматичне лікування. Побічні ефекти часто зустрічаються тільки при першому використанні лікарського засобу і більше не виникають, або слабшають при наступних. До таких побічних ефектів відносять:

  • Гіперемія.
  • Фізична слабкість.
  • Головний біль.
  • М'язовий біль.
  • Нежить.
  • Зміна артеріального тиску.

Варденафіл не впливає на нормальну функцію печінки та нирок.

Зберігання

Зберігати препарат у сухому та прохолодному місці при нормальній вологості. Не приймайте Snovitra Soft після закінчення терміну придатності. Кінцеву дату зберігання вказано на конвалюті.

Відмова від відповідальності

Ця інструкція до Snovitra Soft не є вичерпною та призначена лише для поверхового ознайомлення з препаратом. Препарат повинен прийматися після обстеження та призначення лікарем. Відповідальність та ризики пов'язані з самолікуванням лежать виключно на пацієнті. Власники магазину не відповідають за наслідки безконтрольного самолікування.

Відгуки