Купити Віагру у Житомирі: Інструкція, Відгуки, Безкоштовна доставка

Віагра Житомир Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Дженерик Віагра в Житомирі – один із найпотужніших препаратів для потенції. Приблизний час дії від 4 до 6 годин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Дженерик Віагра купити в Житомирі

Віагра – це медичний препарат, розроблений для покращення ерекції у чоловіків. Головний компонент – силденафіл, який стимулює кровотік до статевого члена, підвищуючи потенцію. Застосовується у випадках еректильної дисфункції.

Дозування та спосіб застосування

При використанні Віагри необхідно проконсультуватися з лікарем щодо дозування. Зазвичай рекомендується приймати за 30-60 хвилин до передбачуваного статевого акту. Важливо не перевищувати рекомендовану дозу для досягнення оптимального результату.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Рекомендується уважно вивчити протипоказання перед застосуванням. Утримуйтесь від вживання алкоголю під час прийому препарату. Віагра не є афродизіаком і потребує сексуального збудження для активації.

Небажані реакції

В окремих випадках можуть виникнути побічні ефекти, такі як головний біль або тимчасові зміни зору. При серйозних реакціях рекомендується припинити прийом та проконсультуватися з лікарем.

Доставка до Житомира

Ми пропонуємо швидку та конфіденційну доставку Віагри до Житомира через службу Нової Пошти. Гарантуємо анонімність при отриманні посилки. Можливе замовлення як оптом, так і поштучно. Сплатити можна післяплатою або по карті.

Відгуки

По (Житомир, Украина) на 30 Jan 2024 (Віагра дженерик) :
(5/5

Никита, Житомир

Сделал заказ в этом магазине впервые, хотя до этого делал заказы в других магазинах, но так как другой магазин меня неоднократно опрокидывал, отправляя не то что я на самом деле заказывал изначально — мне пришлось сменить саму аптеку.
Перед покупкой уточнил созвонившись, отправят ли мне конкретный товар который в корзине, в противном случае просто его не заберу. Меня уверили что "все будет ОК".
Доставка в Житомир наложкой — прошла быстро и без проблем. Упаковка была довольно нейтральной и без опознавательных надписей названия магазина, что в принципе тоже хорошо для параноиков.

Что касается самого товара, то это не первое мое знакомство с ним. Препарат конкретно на мне работает отлично. Из побочных эффектов, сталкивался лишь с изменениями визуальном восприятии и небольшой головной болью в первый час после приема, ито это было лишь при первом знакомстве с препаратом. При последующих приемах никаких побочных эффектов уже не было.

 Повідомити про порушення