Купити Левітру в Житомирі - Безкоштовна доставка, Інструкція, Відгуки

Левітра Житомир Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Замовте дженерик Левітра з безкоштовною доставкою до Житомира (див. Умови безкоштовної доставки). склад: варденафіл 20 мг. Найефективніший і швидкодіючий дженерик серед існуючих діє через 15 хвилин після прийому. Орієнтовний час дії: 5-7 годин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра у Житомирі

Левітра - це ефективний препарат для боротьби з еректильною дисфункцією (ЕД) у чоловіків, що містить активну речовину варденафіл. Препарат покращує кровотік до статевого органу, допомагаючи досягти та підтримати якісну ерекцію при сексуальному збудженні. Левітра починає діяти протягом 15-30 хвилин після прийому та зберігає ефективність до 7 годин.

Дозування та спосіб застосування

Левітра призначена для перорального прийому. Стандартна початкова доза – 10 мг, яка приймається за 25-60 хвилин до початку сексуальної активності. Залежно від індивідуальної ефективності та переносимості, дозування може бути збільшено до максимальної 20 мг або знижено до 5 мг. Рекомендується не перевищувати дозування 20 мг на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Левітри необхідно проконсультуватися з лікарем, особливо за наявності захворювань серця, печінки, нирок або прийому інших медикаментів. Препарат не рекомендується поєднувати з алкоголем, а також іншими засобами для лікування ЕД та препаратами, що містять нітрати.

Небажані реакції

Побічні ефекти при прийомі Левітри можуть включати головний біль, почервоніння обличчя, порушення травлення, закладеність носа, запаморочення. Більшість з цих ефектів мають тимчасовий характер і зникають самостійно. У разі серйозних побічних реакцій необхідно негайно звернутися до лікаря.

Доставка до Житомира

Ми надаємо послугу швидкої та конфіденційної доставки Левітри до Житомира через Нову Пошту. Ми гарантуємо анонімність вашого замовлення, пропонуючи можливість оплати як післяплатою, так і переказом на карту. Левітра доступна для замовлення як оптом, так і в роздріб, що дозволяє задовольнити потреби кожного клієнта. Наша мета – забезпечити вам доступ до високоякісних медичних препаратів з максимальною зручністю замовлення та доставки.

Відгуки