Придбати Дапоксетин у Житомирі | Пролонгатор статевого акту

Дапоксетин в Житомирі Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 42 грн за одиницю

Дапоксетин – пролонгатор статевого акту. Препарат дозволяє встановити контроль над процесом еякуляції та сфокусуватися на задоволенні від процесу. склад: Дапоксетин 60 мг. Кількість таблеток – 10 шт.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
100 таблеток
4 200,00 грн
20 таблеток
940,00 грн
30 таблеток
1 380,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
2 200,00 грн

Дапоксетин у Житомирі

Дапоксетин – це прогресивний засіб для ефективного вирішення проблеми передчасної еякуляції у чоловіків. Цей препарат допомагає продовжити статевий акт, підвищуючи контроль над еякуляцією та покращуючи якість сексуального життя. Дапоксетин відноситься до категорії селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, що забезпечує його швидку дію та високу ефективність.

Дозування та спосіб застосування

Дапоксетин рекомендується приймати за 1-3 години до початку сексуальної активності. Початкова доза становить 30 мг. У разі потреби та при хорошій переносимості доза може бути збільшена до 60 мг. Препарат приймається орально, не більше ніж один раз на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед використанням Дапоксетину слід звернутися за консультацією до лікаря, особливо за наявності хронічних захворювань або прийому інших лікарських засобів. Необхідно уникати поєднання препарату з алкоголем та іншими речовинами, які можуть впливати на його дію та викликати побічні ефекти.

Небажані реакції

Побічні ефекти від прийому Дапоксетину можуть включати запаморочення, головний біль, нудоту, діарею, безсоння та втому. Більшість цих симптомів є тимчасовими і проходять самостійно. У разі серйозних побічних реакцій необхідно негайно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Доставка до Житомира

Ми пропонуємо швидку та анонімну доставку Дапоксетину до Житомира через службу Нова Пошта. Ваше замовлення буде оброблено з урахуванням вимог конфіденційності, пропонуючи зручні способи оплати, включаючи післяплату та переказ на карту. Доступність препарату як оптом, так і вроздріб забезпечує кожному охочому можливість покращити своє сексуальне життя.

Відгуки