Купити Сіаліс Житомир - Висока якість дженериків| Чоловіча аптека

Сіаліс Житомир Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Дженерік Сіаліс 20 мг – засіб-бестселер продажу для лікування еректильної дисфункції. Препарат володіє найкращим профілем безпеки і найтривалішим часом дії – до 36 годин

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс Житомир

Сіаліс – це високоефективний засіб для лікування еректильної дисфункції у чоловіків, активним компонентом якого є тадалафіл. Цей препарат забезпечує посилення кровотоку до статевого органу, сприяючи досягненню та підтримці необхідної ерекції для сексуальної активності. Завдяки тривалій дії до 36 годин, Сіаліс пропонує гнучкість у плануванні сексуальних стосунків.

Дозування та спосіб застосування

Початкова доза Сіалісу, що рекомендується, становить 10 мг, яку слід приймати приблизно за 30 хвилин до планованої сексуальної активності. Залежно від індивідуальної переносимості та ефективності дозування може бути скориговано до 20 мг або знижено до 5 мг. Препарат приймається орально, незалежно від їди, не більше одного разу на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Сіалісу важливо проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є захворювання серця, проблеми з печінкою чи нирками, або якщо ви приймаєте інші лікарські засоби. Сіаліс не слід поєднувати з препаратами, що містять нітрати, або іншими засобами для лікування еректильної дисфункції.

Небажані реакції

Можливі побічні ефекти прийому Сіалісу включають головний біль, диспепсію, біль у спині та м'язах, почервоніння обличчя, закладеність носа. Ці реакції зазвичай мають легкий чи помірний характері і проходять самостійно. У разі серйозних побічних ефектів необхідно негайно звернутися до лікаря.

Доставка до Житомира

Ми забезпечуємо оперативну та дискретну доставку Сіалісу до Житомира через службу Нова Пошта. Ваша конфіденційність для нас у пріоритеті, тому ми гарантуємо анонімність відправлень. Ви можете замовити препарат як оптом, так і в роздріб, вибравши найбільш зручний спосіб оплати - післяплатою або переказом на карту. Наша місія – надати доступ до якісного лікування з максимальною зручністю для вас.

Відгуки