Купити Сіаліс у Львові - Безкоштовна Доставка | Анонімно та Швидко

Сіаліс Львів Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Сиалис — это современный препарат для борьбы с эректильной дисфункцией у мужчин. Дженерик содержит 20 мг тадалафила — активное вещество. 

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс купити у Львові

Сіаліс - це сучасний препарат для боротьби з еректильною дисфункцією у чоловіків, що містить активну речовину тадалафіл. Цей засіб дозволяє чоловікові досягти та підтримати ерекцію, необхідну для повноцінного статевого акту. Сіаліс відрізняється тривалим періодом дії, який може тривати до 36 годин після прийому таблетки, що надає парі свободи у виборі моменту для інтимної близькості.

Дозування та спосіб застосування

Препарат Сіаліс призначений для орального прийому. Початкове дозування, що рекомендується, становить 10 мг за 30 хвилин до передбачуваної сексуальної активності. Залежно від індивідуальної реакції організму доза може бути збільшена до 20 мг або зменшена до 5 мг. Не рекомендується приймати більше однієї таблетки на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Сіалісу слід проконсультуватися з лікарем, особливо якщо є серцеві захворювання, проблеми з кровообігом, печінкою або нирками. Не рекомендується поєднувати прийом Сіалісу з іншими ліками для лікування еректильної дисфункції або приймати його, якщо ви використовуєте нітрати для лікування болю в грудях.

Небажані реакції

При прийомі Сіалісу можливі побічні ефекти, такі як головний біль, диспепсія, біль у спині, м'язах, почервоніння обличчя, закладеність носа. У більшості випадків вони проходять самостійно і не потребують особливого лікування. У разі серйозних побічних ефектів необхідно негайно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Доставка до Львова

Ми пропонуємо зручну та швидку доставку Сіалісу до Львова через службу Нова Пошта. Ваше замовлення буде надіслано анонімно, щоб гарантувати вашу конфіденційність. Ви можете замовити Сіаліс як оптом, так і в роздріб, з можливістю оплати післяплатою або переказом на карту. Ми прагнемо забезпечити кожному клієнту доступ до якісних препаратів з максимальною зручністю та збереженням приватності.

Відгуки