Купити Дапоксетин у Львові | Засіб №1 щоб довго не кінчати

Новий Дапоксетин Львів Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 42 грн за одиницю

Хочеш знати, як довго не кінчати? Замов Дапоксетин у Львові — передовий засіб для контролю над еякуляцією. Дапоксетин у середньому збільшує тривалість статевого акту в 4 рази! Склад: дапоксетин 60 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
100 таблеток
4 200,00 грн
20 таблеток
940,00 грн
30 таблеток
1 380,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
2 200,00 грн

Дапоксетин у Львові

Дапоксетин – це передовий препарат для лікування передчасної еякуляції, який пропонує чоловікам можливість покращити контроль та продовжити час до настання еякуляції. Діюча речовина дапоксетин відноситься до групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС), що забезпечує його швидкодію та ефективність у покращенні сексуальної функції.

Дозування та спосіб застосування

Препарат Дапоксетин рекомендується приймати орально за 1-3 години до передбачуваної сексуальної активності. Стандартне дозування становить 30 мг. У разі хорошої переносимості та необхідності, доза може бути збільшена до максимальної 60 мг. Важливо не перевищувати вказану дозу та не приймати препарат більш ніж один раз на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком прийому Дапоксетину важливо проконсультуватися з лікарем, особливо за наявності хронічних захворювань, таких як серцево-судинні хвороби, проблеми з печінкою або нирками. Не рекомендується поєднувати прийом цих ліків з алкоголем та деякими іншими медикаментами, особливо з препаратами, що впливають на рівень серотоніну.

Небажані реакції

При прийомі Дапоксетину можливі побічні ефекти, включаючи запаморочення, головний біль, нудоту, діарею, безсоння та втому. Більшість із цих симптомів мають тимчасовий характер і зникають після звикання організму до препарату. У разі серйозних побічних ефектів слід негайно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря.

Доставка до Львова

Ми забезпечуємо оперативну та анонімну доставку Дапоксетину до Львова через Нову Пошту. Кожне замовлення обробляється з максимальною конфіденційністю, гарантуючи приватність клієнта. Доступні різні варіанти оплати, включаючи післяплату та переказ на карту. Наша мета – надати вам високоякісні лікарські засоби з максимальною зручністю замовлення та доставки.

Відгуки