Купити Левітра у Львові - Безкоштовна доставка, Відгуки, Інструкція.

Левітра Львів Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Дженерики Левітри з безкоштовною доставкою до Львова (див. Умови безкоштовної доставки). Діюча речовина – варденафіл 20 мг. Орієнтовний час дії: 5-8 годин. Левітра має найшвидший початок дії серед усіх дженериків для потенції.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра Львів

Левітра є одним з найбільш ефективних препаратів для лікування еректильної дисфункції у чоловіків, головним компонентом якого є варденафіл. Препарат збільшує кровообіг до статевого органу, забезпечуючи надійну ерекцію при сексуальному збудженні. Відмінною особливістю Левітри є швидкий початок дії (вже через 15-30 хвилин після прийому) та тривалість ефекту до 5 годин, що дозволяє чоловікові бути готовим до сексуальної активності без необхідності суворого планування часу прийому.

Дозування та спосіб застосування

Левітра пропонується у вигляді таблеток для орального прийому. Рекомендована початкова доза становить 10 мг, яка приймається за 25-60 хвилин до передбачуваної сексуальної активності. Залежно від індивідуальної переносимості та ефективності препарату доза може бути скоригована лікарем до 20 мг або знижена до 5 мг. Важливо не перевищувати рекомендовану дозу 20 мг на добу.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед початком лікування Левітрою слід пройти консультацію з лікарем, особливо якщо у вас є захворювання серця, печінки, нирок, а також прийом інших медикаментів. Не рекомендується поєднувати прийом Левітри з алкоголем, оскільки це може посилювати побічні ефекти. Препарат не слід приймати разом із нітратами та іншими ліками для лікування еректильної дисфункції.

Небажані реакції

Як і будь-який інший медикамент, Левітра може спричинити побічні ефекти, включаючи головний біль, почервоніння обличчя, порушення травлення, закладеність носа, запаморочення. Ці симптоми зазвичай мають тимчасовий характер і зникають без додаткового лікування. У разі серйозних побічних ефектів необхідно негайно припинити прийом препарату та звернутися за медичною допомогою.

Доставка до Львова

Ми пропонуємо швидку та конфіденційну доставку Левітри до Львова через службу Нова Пошта. Ми приділяємо особливу увагу анонімності та безпеці відправлень, пропонуючи нашим клієнтам можливість замовити препарат як оптом, так і в роздріб. Ви можете оплатити замовлення як післяплатою, так і шляхом переказу на карту, вибравши найбільш зручний для вас спосіб. Наша мета – забезпечити вам доступ до якісних медичних препаратів з максимальною зручністю та приватністю.

Відгуки