Filitra Professional купити Левітру Професіонал Відгуки Інструкція

Filitra Professional Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 32 грн за одиницю

Левітра Софт швидкої дії для сублінгвального застосування. склад: варденафіл 20 мг. Виробництво: Fortune Healthcare (Індія).

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
380,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 200,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
740,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
1 080,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 700,00 грн

Filitra Professional. Інструкція до застосування.

Левітра Професіонал
Filitra Professional фото

Що таке Filitra Professional?

Дженерік Filitra Professional —сублінгвальна формула дженеріку Левітри з варденафілом у складі. Варденафіл відноситься до групи ліків, відомих як інгібітори фосфодіестерази-5. Він використовується для регуляції потенції і лікування порушень ерекції під час статевого акту. Механізм дії Філітри полягає в релаксації м'язів гладкої мускулатури печеристих тіл і артеріол, завдяки чому збільшується приплив крові в пеніс при статевому акті і сексуальному збудженні. Таким чином, стан ерекції обмежений лише часом біологічної активності варденафілу (6-8 годин) і наявністю сексуального збудження.

Специфікація дженерику
Торгова назваFilitra Professional
ВиробникFortune Healthcare (Індія)
Фармакологічна групаРегулятори потенції
Лікарська формаТаблетки для розсмоктування
СкладВарденафіл в дозуванні 20 мг і додаткові неактивні компоненти
Рекомендована доза20 мг варденафілу. Початкова рекомендована доза — 10 мг
Спосіб застосуванняРозсмоктати таблетку під язиком за 15-30 хвилин до сексу
Тривалість дії6-8 годин
УпаковкаБлістер з 10 таблеток

Склад Filitra Professional

Крім 20 мг варденафілу, Filitra Professional в своєму складі також містить неактивні компоненти: гіпромелозу, целюлозу мікрокристалічну, кремнію діоксид колоїдний, діоксид титану, кросповідон, магнію стеарат, поліетиленгліколь.

Спосіб застосування

Дженеріки препарату Левітра Софт повинні прийматися відповідно до рекомендацій лікаря. Препарат слід вживати завчасно - мінімально необхідний час для початку дії не менше 15 хвилин. Таблетку з варденафілом рекомендується помістити під язик і почекати закінчення розчинення в ротовій порожнині. Препарат Filitra Professional толерантний до жирної їжі та алкоголю, і може прийматися з ними одночасно без втрати ефективності.

Рекомендовані дози

Для першого разу зазвичай рекомендується прийняти 10 мг дженерику Filitra Professional, що еквівалентно половині таблетки. На підставі ефективності, доза варденафілу може бути збільшена до 20 мг (ціла таблетка) або знижена до 5 мг (чверть). Не рекомендується приймати більше однієї таблетки на день.

Протипоказання

Використання препаратів на основі варденафілу протипоказано жінкам і юнакам до 18 років. Варденафіл має недостатню клінічну доказову базу для цих груп населення. Чоловіки старше 65 років можуть приймати препарат у рекомендованих дозах. Відмінностей в ефективності та безпеці варденафілу для літніх і молодих пацієнтів не спостерігалося. Решта протипоказань для застосування можуть включати:

  • індивідуальну непереносимість препарату або його окремих компонентів;
  • важку ниркову або печінкову недостатність в термінальній стадії;
  • алергічні реакції;
  • гіперчутливість до варденафілу;
  • інсульт або інфаркт, перенесений в межах останніх півроку;
  • серцеву недостатність і заборону на сексуальну активність за медичними показаннями;
  • артеріальну гіпотензію;
  • стенокардію;
  • випадки пріапізму в анамнезі;
  • дегенеративні порушення сітківки.

Пацієнтам зі значним викривленням статевого члену, а також при наявності факторів, що мають схильність до виникнення пріапізму (хвороба Пейроні, серповидно-клітинна анемія, лейкемія), слід призначати препарат тільки при зважуванні співвідношення "користь/ризик".

Побічні ефекти

Побічні ефекти від використання варденафілу зустрічаються у менш 10% користувачів. Як правило, вони не мають тяжких наслідків, швидко проходять і мають прямо пропорційну залежність від вживаної дози. Найбільш частими небажаними проявами є: головний біль, нежить, дзвін у вухах, почервоніння обличчя, розлад шлунку і запаморочення. Такі ефекти зазвичай проходять після декількох годин. Зверніться до лікаря, якщо у вас виник побічний ефект, що турбує вас або той, що не проходить тривалий час. Інші досить рідкісні ефекти можуть супроводжуватися болем в грудях, посиленим серцебиттям, болем у м'язах, алергічними проявами і аритмією. При виникненні ерекції, що триває більше 4-х годин - ви повинні в терміновому порядку звернутися за медичною допомогою.

До рідкісних побічних ефектів варденафілу можна також віднести зміну сприйняття кольорів (важко розрізняти відтінки зеленого і синього кольорів), кетонурію, прояви серцевого нападу.

У дуже рідкісних випадках, люди, які приймають інгібітори фосфодіестерази-5, повідомляли про раптове погіршення і втрату слуху або зору. На сьогоднішній день не існує чіткої аргументованої доказової бази, що ці явища пов'язані безпосередньо з прийомом варденафілу.

Взаємодія

Категорично заборонено приймати будь-які ліки, що належать до класу медичних нітратів або стимуляторів гуанілатциклази (ріоцигуат). Нітрати, як правило, приймаються пацієнтами для лікування стенокардії. До групи цих препаратів належить нітрогліцерин і його похідні. Деякі рекреаційні наркотики, такі як попперс, також містять нітрати (аміл-, бутил- та ізобутилнітрит). Не користуйтеся Filitra Professional, якщо ви використовуєте ці речовини. У разі сумніву, поцікавтеся у вашого лікаря, про приналежність того чи іншого препарату до групи медичних нітратів.

Деякі з ліків можуть взаємодіяти з Filitra Professional за допомогою інгібування ферментів, що беруть участь у метаболізмі варденафілу, тим самим впливаючи на плазмові концентрації варденафілу і збільшуючи ймовірність небажаних ефектів. При прийомі таких ліків, Filitra можливо вживати тільки під особистим наглядом лікаря, попередньо погодивши з ним терапевтичні дозування і скоротивши частоту прийому ліків. Основні представники даних речовин належать до класу сильних інгібіторів ізоферменту цитохрому CYР3А4: ритонавір, кетоконазол, саквінавір, ітраконазол, еритроміцин та інші.

Варденафіл може в неначній мірі знижувати артеріальний тиск сам по собі, а при одночасному лікуванні з альфа-блокаторами адренорецепторів, така комбінація може призвести до накладання та посилення гіпотензивних властивостей обох ліків.

Слід утриматися від застосування Filitra Professional пацієнтам з вродженим подовженим QT інтервалом, а також пацієнтам, які приймають антиаритмічні препарати, що також сприяють пролонгації QT інтервалу (соталол, хінідин, прокаїнамід та інші). Спільне їх використання також може сприяти накладенню подібних ефектів.

Умови зберігання

Температурний режим зберігання від 15 до 30 градусів за Цельсієм. Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці.

Відмова від відповідальності

Цей опис не є офіційною інструкцією до препарату і не має трактуватися, як керівництво до застосування. Надана інформація не охоплює всі можливі запобіжні заходи або взаємодії лікарських засобів і, всього лише, є особистою думкою автора. Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливу заподіяну шкоду і збиток здоров'ю в результаті безконтрольного застосування та самолікування.

Відгуки