Набір Сімейний купити пробник чоловічий та жіночий збуджувач

Пробний набір сімейний Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна: 320.00 грн

Пробний набір “Сімейний” складається з дженерика Віагри для жінок і  дженерика Віагри для чоловіків - кожної по 5 таблеток. Препарати допоможуть вам привнести у відносини нові відчуття і емоції. Відчуйте всю гаму насолоди сексом з вашим партнером завдяки дієвому засобу!

Детальніше

Новий товар

ЦінаКупити
320,00 грн

Пробник "Сімейний". Кому рекомендований і навіщо?

Даний набір призначений для пари і дозволяє вирішити проблему обох партнерів. Комплект з двох видів дженерику Віагри. Допоможе відчути нові, більш яскраві емоції від сексу і всю феєрію почуттів. До того ж, купуючи набір, а не окремі препарати, Ви економите гроші.

Список засобів в складі набору "Сімейний":
Чоловіча Віагра
Дженерик Віагра - 5 табл.
Лікарський засіб  має в складі речовину - цитрат силденафілу. Це перший винайдений засіб для лікування і профілактики еректильної дисфункції. Приймати всередину препарат потрібно за 40-60 хвилин до інтимного контакту. Тривалість ефекту - до 8 годин. Робота препарату забезпечується за рахунок того, що відбувається стимуляція припливу крові до чоловічого члену. Випускається у формі таблеток, що мають синій колір і фігуру ромба, часто з гравіюванням дози активної речовини. Кількість одиниць в наборі - 5 таблеток. Препарат несумісний з алкоголем. Детальна інструкція до засобу тут
Жіноча Віагра
Жіночий дженерик Віагра - 5 табл.
Жіноча дженерик Віагра, ідентично чоловічому дженерику, має в своїй основі речовину - силденафіл цитрат. За формою і розміром таблетки також абсолютно однакові, але відрізняються за кольором. Жіноча Віагра має гарне рожеве забарвлення. Жінки, як і чоловіки, можуть відчувати деякі сексуальні дисфункції, такі як слабке виділення природного смазки під час сексу або повна його відсутність, зниження лібідо, недостатня чутливість під час ласк і деякі інші. При сексуальній стимуляції Віагра для жінок може сприяти притоку крові до статевих органів, що, в свою чергу, призводить до їх збудження. Спосіб прийому - за 30-60 хвилин до настання статевого акту. Час дії силденафіл цитрату - до 8 годин. Віагра для жінок також, як і чоловічий аналог не сумісна з алкоголем і може викликати ряд несприятливих реакцій при спільному їх застосуванні. Детальна інструкція до жіночої Віагри тут

Відмова від відповідальності

Силденафіл є лікарським препаратом і повинен призначатися фахівцем. Перед використанням настійно рекомендується пройти консультацію у лікаря. Керівництво інтернет-магазину cndm.com попереджає вас, що самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я і спричинити негативні наслідки. Щоб ознайомиться з Віагрою і її побічними ефектами більш детально, прочитайте офіційну інструкцію. Адміністрація даного сайту не несе ніякої відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну здоров'ю в результаті самолікування.

Відгуки